Priznanje.. :))

A ne prijatelju, uvek ima prostora za napredovanje.. :wink: najlakse je kazati da je problem obostran, na taj nacin eleminisemo sve mogucnosti nase krivice.. ne, prvo treba preci preko sujete i sagledati stvari iz njenog ugla.. jer cim ne razmisljas na taj nacin automatski nisi dobar ljubavnik, jer prvenstveno mislis na sebe i svoje potrebe u krevetu.. :roll:
 
Steffan:
A ne prijatelju, uvek ima prostora za napredovanje.. :wink: najlakse je kazati da je problem obostran, na taj nacin eleminisemo sve mogucnosti nase krivice.. ne, prvo treba preci preko sujete i sagledati stvari iz njenog ugla.. jer cim ne razmisljas na taj nacin automatski nisi dobar ljubavnik, jer prvenstveno mislis na sebe i svoje potrebe u krevetu.. :roll:
Da li znas o kome je rec :?:
 
Steffan:
A ne prijatelju, uvek ima prostora za napredovanje.. :wink: najlakse je kazati da je problem obostran, na taj nacin eleminisemo sve mogucnosti nase krivice.. ne, prvo treba preci preko sujete i sagledati stvari iz njenog ugla.. jer cim ne razmisljas na taj nacin automatski nisi dobar ljubavnik, jer prvenstveno mislis na sebe i svoje potrebe u krevetu.. :roll:
EEE ******* to nisam znao.
 
lav607:
Da li znas o kome je rec :?:

Ma neki moj drugar... :roll: zali mu se devojka da se roka samo u bulju.. :mrgreen: kaze da je ocajan ljubavnik i da misli samo na svoje dupe, sto je u njegovom slucaju njeno.. :lol: ako nista vise nema barem onih "svedskih" problema.. :wink:

Nego da se vratimo na temu.. sta bi ti uradio kada bi ti devojka kazala da si ocajan u krevetu?
 
Ma nemam pojma jos mi se to nije desilo,mada nikad se ne zna.Verovatno bi ponovio sve iz pocetka dok ne bi bila zadovoljna.Pogledaj svoj pp posto je pitanje greskom otislo ovde ali nema veze i da ti na ovo odgovorim.
 
sasa73:
Steffan:
sasa73:
EEE * ga to nisam znao.

Znam kako ti je, ne saznaje covek svaki dan da je ocajan ljubavnik.. :mrgreen: ali ne brini, imaces jos prilika da nadoknadis propusteno.. :wink:
Pa da u pravu si posle toliko godina sam saznao da sam los ljubavnik i to mi je otvorio oci neko koga nisam j.bao

hahaha u bre ala si osetljiv... :lol: da li si tako napet i u krevetu?!? :mrgreen:
 
Trpim samo konstruktivne kritike. Kad bi mi rekao onako suptilno da mu se, eto, nije svidelo nešto određeno tokom seksa i da bi možda bilo bolje kad bih pokušala drugačije, onda OK. Ali da mi kaže da sam "leš", "daska" ili slično- bye! bye!
 
Steffan:
Da, yebes se ocajno zato sto imas male sise... mislim, kakva je to kritika?!?! :? A sta ako neko ima "jaci" miris dole, da li je zbog toga onda losiji ljubavnik?!? :mrgreen:

Opet bih da ponovim da si jaako nepovezaa danas. Sise su nečija fizička odlika, pa onda negativan komentar na sise ne može biti negativan komentar na tehniku yebanja, ako se ne varam.
 
Queen_:
Steffan:
Da, yebes se ocajno zato sto imas male sise... mislim, kakva je to kritika?!?! :? A sta ako neko ima "jaci" miris dole, da li je zbog toga onda losiji ljubavnik?!? :mrgreen:

Opet bih da ponovim da si jaako nepovezaa danas. Sise su nečija fizička odlika, pa onda negativan komentar na sise ne može biti negativan komentar na tehniku yebanja, ako se ne varam.

Pa naravno, ali sigurno bi seks bio mnogo prijatniji da su joj grudi vece.. na neke stvari ma koliko mi dobro ovladali tehnikom jednostavno ne mozemo da uticemo.. spoj fizickih predispozicija i tehnickih mogucnosti cine nekog dobrim to jest losim ljubavnikom... za mene je ljubav samo karta do krevete, jer ne mogu da imam seks sa nekim ukoliko ga ne volim... mislim da je fizicka privlacnost veci uzrok strasti od ljubavi... :wink:
 
Zvučaću patetično i reći: ne, ja nisam zaljubljena, ja volim. Ali, ljubav uopšte nije neophodna za dobar sex. Najbolji sex sam imala sa tipom koga sam poznavala nedelju dana, kresnuli smo se par puta i nikada se više nismo videli. I sad se naježim....
 

Back
Top