sta da radi zena koja zeli seks samo sa svojim muzem, a on t
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: sta da radi zena koja zeli seks samo sa svojim muzem, a on t

Početnik zardoz (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano sta da radi zena koja zeli seks samo sa svojim muzem, a on t

da li se nekome od vas zena to desavalo- vi izgarate od zelje da sa svojim muzem vodite ljubav, a njega to uopste ne interesuje?
    Mene to muci, sekira i izludjuje, pa pucam na sve strane, jer ovako je vec vise od godinu dana. Stvarno me interesuje sta mi zene savetuju.
    Bilo bi lako kada bih ja zelela nekog novog partnera, molim ne takvu vrstu saveta...

Queen_
    Guest

Podrazumevano

Yebe sa strane. Surovo, ali vrlo verovatno.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

idite na odmor negde zajedno... sami...

ako ni tamo ne dobije zelju e onda ga posedni pored sebe pa nek krene da objasnjava zasto

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

otvorila si temu i to je dovoljno.... nemoj na svakoj temi sada postavljati isto pitanje

Početnik zardoz (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

to sam radila samo ako mi se ucinilo da ima zajednickih delova. Nemoj da se ljutis. Mozda sam samo vrlo nesrecna u svojoj kozi, a ne vidim spas?

Buduća legenda
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

moje saucesce nemoj da si tako down..evo npr. meni se sad sexa, ali zamislila sam da sam u manastiru..i lakse mi je..
    mozda ne moze jadan..pa nek' plati da to neko uradi umesto njega, ne zeli valjda da mu zena poludi..ljubi ga majka

Zaslužan član
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    198

Podrazumevano

ma bolje da te odbije nego da dobijes neko s.r.a.nje kao ja prekjuce i kad mu kazem sad sam frustrirana on kaze "ma ja sam lud sto pristajem samo da bih tebi ucinio" bolje onda da me odbije

Buduća legenda
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

unajmi telohranitelja..(2 reci)..tebe zadovoljava, a njega smiri..pesnicama

Ističe se Felerična (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2005.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Ima neku drugu sto posto ili si ga nesto gadno uvredila pa ne moze nikako da ti oprosti, i sad te kaznjava , a ti razmisli sta se sve desavalo u poslednjih godinu dana pa ces videti.Ako nije to onda je ono prvo, surovo ali istinito zao mi je

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Zaslužan član Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    256

Podrazumevano

Pošto ceniš porodicu onda ne slušaj ove moderne savete, nego porazmisli o muškom telu i kako funkcioniše, znači hrana , šećer u krvi, prostata, bliskost, nežnost, pomoć i rasterećenje, pa tek onda erotika, strast. Iako ti se čini da nisu tražene, pružaj i ne pitaj, stare recepture su isprobavane stotinama godina,,,,,,Ne koristi reči totalitarno modernističke ,kao što su isfrustrirana, nezadovoljna, koje su negativne i alarmantne i ne smanjuju napetost već povećavaju....
    Svedi problem na prolazan (prvo pokušavaj kao da jeste) znači daj do znanja šta ti fali (nisi zbog toga jadnica kao što prikazuju neke danas)

Nadji sredinu izmedju oblika veze u kojoj ste funkcionisali i novonastalog oblika veze....vrati u rikverc....ali ne bukvalno , već stanje duha....

BUDI KOKA....njegova koka........i pobedi novac i moć....

Elita chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

Sigurna sam da Random ima objasnjenje, samo nema ga nesto ovih dana. :?

Zaslužan član
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Da li si otvoreno razgovarala s muzem o tome...???
    Da bi uspjesno rijesila problem, valjalo bi da prvo znas njegov uzrok...

Obećava
    Učlanjen
    11.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

nije retko da intenzitet strasti opada godinama...normalno....u ovom slucaju samo nije opala obostrano...potrebno je malo maste, noviteta, nov prilaz svi cene....ako se ubedacis, samo pogorsavas situaciju...

znaci, osmeh, nova poza, nov zahvat, i sve ce da bude OK

Početnik zardoz (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

jesam- pokusavala. On nerado pristaje na bilo kakav razgovor, ali kaze ovako: Ne zelim, nemam potrebu, ne mogu...ne mislim o tome...
    Vazan detalj je da je on nezaposlen, ima 43 godine, nema zdravstvenu knjizicu (znaci- plasi se bolesti), prilicno je ostecen iz detinjstva, ali ga ja veoma volim.
    Mislim da je stvar i u sledecem: on je sa seksom poceo veoma rano, da bi umanjio osecaj usamljenosti i da bi proveravao da li je prihvacen.
    Sada, samnom, nema vise te neuroticne potrebe.
    Ne znam da li je ikada bio srecan u seksu, za razliku od mene.

Početnik zardoz (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Tuzni_patak
    Pošto ceniš porodicu onda ne slušaj ove moderne savete, nego porazmisli o muškom telu i kako funkcioniše, znači hrana , šećer u krvi, prostata, bliskost, nežnost, pomoć i rasterećenje, pa tek onda erotika, strast. Iako ti se čini da nisu tražene, pružaj i ne pitaj, stare recepture su isprobavane stotinama godina,,,,,,Ne koristi reči totalitarno modernističke ,kao što su isfrustrirana, nezadovoljna, koje su negativne i alarmantne i ne smanjuju napetost već povećavaju....
    Svedi problem na prolazan (prvo pokušavaj kao da jeste) znači daj do znanja šta ti fali (nisi zbog toga jadnica kao što prikazuju neke danas)

Nadji sredinu izmedju oblika veze u kojoj ste funkcionisali i novonastalog oblika veze....vrati u rikverc....ali ne bukvalno , već stanje duha....

BUDI KOKA....njegova koka........i pobedi novac i moć....
    Hvala ti na analizi, veoma si u pravu

Primećen član Petka (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ja mislim da morate da se obratite u neko savetovaliste ili sl. po pravu strucnu pomoc. Nisam sigurna da forum u ovom slucaju pomaze.
    Posalji WithdrawnWater poruku na pp, mozda ti ona pomogne.

Buduća legenda HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

A šta je to
    a On T....
    Svako se danas udaje i ima muža 8)
    Kaži ti to Mekome drugom
    Dakle - problem leži u mekanom. To je, bre!

Početnik zardoz (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Queen_
    Mislim da bih to primetila i po nekim drugim znacima. Draga Queen, mislim da je stvar psiholosko- egzistencijalne prirode pre nego to. Hvala ti svakako

Početnik zardoz (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Petka
    Ja mislim da morate da se obratite u neko savetovaliste ili sl. po pravu strucnu pomoc. Nisam sigurna da forum u ovom slucaju pomaze.
    ne znam sta je to, molim te, objasni.

Queen_
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio zardoz
    Citat Original postavio Queen_
    Mislim da bih to primetila i po nekim drugim znacima. Draga Queen, mislim da je stvar psiholosko- egzistencijalne prirode pre nego to. Hvala ti svakako
    da li ste se gadno svađali u poslednje vreme, prilikom čega si ga možda jako povredila?
    Da li si promenila fizički izgled- u smislu preterano se ugojila ili takvo što?
    Kakva vam je finansijska situacija?

Zainteresovan član heli84 (avatar)
    Učlanjen
    31.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: sta da radi zena koja zeli seks samo sa svojim muzem, a

da li se nekome od vas zena to desavalo- vi izgarate od zelje da sa svojim muzem vodite ljubav, a njega to uopste ne interesuje?
    Mene to muci, sekira i izludjuje, pa pucam na sve strane, jer ovako je vec vise od godinu dana. Stvarno me interesuje sta mi zene savetuju.
    Bilo bi lako kada bih ja zelela nekog novog partnera, molim ne takvu vrstu saveta...
    Kuku!Nikada se necu udati!
    Da on nema neku drugu?Ja bih prvo na to pomislila,ne znam...

Primećen član Petka (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio Petka
    ne znam sta je to, molim te, objasni.
    Posalji joj privatnu poruku.
    Otvori njen profil i imas link gde pise posalji poruku...

Zaslužan član
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

jesam- pokusavala. On nerado pristaje na bilo kakav razgovor, ali kaze ovako: Ne zelim, nemam potrebu, ne mogu...ne mislim o tome...
    Vazan detalj je da je on nezaposlen, ima 43 godine, nema zdravstvenu knjizicu (znaci- plasi se bolesti), prilicno je ostecen iz detinjstva, ali ga ja veoma volim.
    Mislim da je stvar i u sledecem: on je sa seksom poceo veoma rano, da bi umanjio osecaj usamljenosti i da bi proveravao da li je prihvacen.
    Sada, samnom, nema vise te neuroticne potrebe.
    Ne znam da li je ikada bio srecan u seksu, za razliku od mene.
    Rekla bih da svom dragom moras posvetiti mnogo strpljenja, paznje, ljubavi...
    Izgleda da nikad nije naucio da se potpuno predaje, a samim tim i uzitak je bio manji... Mozda cak i ne fizicki, ali psihicki svakako da nije osjecao ono ispunjenje i ushicenje, kakvo je trebalo da osjeca...
    Ocito da zivotni problemi koje ima i koje je imao mnogo uticu na njega, a na tebi je sad da mu pokazes da, bez obzira na sve to, ipak moze da uziva u onim lijepim trenucima koje vas medjusobni odnos moze da donese...
    Cini mi se da je upao u letargiju, a iz nje, ako on to ne zeli, tesko mozes da ga izvuces...
    No, nije nemoguce... Naprotiv...
    Ako to uspijes, oboje cete biti mnogo zadovoljniji i srecniji... A on spremniji da se uhvati u kostac sa zivotnim problemima...

Primećen član Hammerhead (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

mrzim ozenjene muskarce, mogu kad hoce, a nece! svaki muskarac ima problem kad se zasiti odnosa sa jednom te istom zenom. potrebna mu je novina, a to ne mora da znaci druga zena. Novina moze biti i sex na nekom drugom mestu, sexi donji ves... smislices sama vec!

Obećava
    Učlanjen
    24.09.2004.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano

Iako sam muskarac, zelim da pomognem koliko god mogu, a sta god da je problem ovde mozes da nagadjas i raspravljas sa svima narednih mesec dana dok "skupstina" ne donese odluku po stavu 2, iz paragrafa 8, tacka 1121, po dnevnom redu zasedanja od ... bla, bla, bla... Samo on zna u cemu je problem, resices ga, ako ga pitas. Nadam se da imate otvoren odnos, posto ima muskaraca koji ce pre jezik progutati, nego da se "otvori". Ali jednostavno mu reci u cemu je problem i da te to zabrinjava, da ti smeta i da ces "prosetati" po komsiluku ukoliko ne bude "doooobrih" rezultata.

Slične teme

1. Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 27.05.2008., 12:00
  2. HITNO POTREBNA ZENA SA POD.BEOGRADA KOJA ZELI DA RADI U SVOM STANU
    Autor INDIRA RADIC u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 05.06.2006., 23:39

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku