Kada se postaje prestar za 'detinjarije'

D

DisMisaL

Gost
Juce se nije radilo zbog snega, te odlucih da slobodan dan iskoristim tako sto cu otici na grudvanje. Jednostavno mi palo na pamet. I kako mi nije zanimljivo da sam gadjam stubove, setih se druga koji bi mogao da mi pravi drustvo (jer inace ne radi nista, osim sto folira da sprema ispite). Zovem ja njega par puta u toku dana, saljem SMS-ove, on se ne javlja. Tek predvece me zove, kao ocemo li na pice, i ne propusta da prokomentarise kako je on 'prevazisao' takve stvari kao sto je grudvanje. I sta sada treba da radim? Da igram domine, citam novine i budem penzioner sa 25?
Dakle zelim da pitam kada se zvanicno postaje prestar za 'detinjarije'?
 
kad ti se nagomilaju racuni,krediti,stigne porez za placanje,dete ti dobije temperaturu,dobijes otkaz,partner te laze.....
teoretski uvek ti mozes da se igras i sad ce svi da kazu da si mlad dok se tako osecas(i jeste)ali tesko mozes da se osecas poletno kad ti sve ovo gore navedeno padne na glavu.i zato ako nemas sve ove probleme istrci na sneg i yebes druga grudvaj se s decom!
 
hanibal77:
kad ti se nagomilaju racuni,krediti,stigne porez za placanje,dete ti dobije temperaturu,dobijes otkaz,partner te laze.....
Osim partnerke i deteta, koje nemam, sa svim ostalim problemima koje si navela sam imao da se izborim ovih dana. I iz firme ce verovatno da me najure u ponedeljak, ako uspeju da je danas prodaju. A ja bih samo da se grudvam. Jeste da zvuci neodgovorno, ali sta cu.
Isto je i sa drugim stvarima. Ako se ide na fudbal ili basket, samo slusas likove koje bole ledja, mogu samo da branim, ajde samo da sutiramo, ne to vise nije za mene, ja sam sada u fazonu za tenis.
A sinoc sam video konobare kako su izasli ispred kafica i napravili Sneska.
A neki novi klinci se vise ne grudvaju, sede kuci i igraju Sony. Ma briga me za sve, odoh sam.
 
VIdi ovako, pa otprilike NIKADAAAAAA!!!! Imam 32god, brak, posao, dete, kredite, brige, ali obožavam da se sa mojim klincem igram brm-brm, kad drugi ne vide uglavnom ja dovatim prvi nove igračke koje je dobio, a kad mu je deda mraz doneo autić na daljinski... Joj radosti moje... A usput obožavam da sa šurakom peglam play station... :lol: :lol: Ko je lud da prestane sa detinjarijama, pa setite se samo Branka Kockice!!! TA-TA-TA-TIRA!!!!
 
DisMisaL:
Juce se nije radilo zbog snega, te odlucih da slobodan dan iskoristim tako sto cu otici na grudvanje. Jednostavno mi palo na pamet. I kako mi nije zanimljivo da sam gadjam stubove, setih se druga koji bi mogao da mi pravi drustvo (jer inace ne radi nista, osim sto folira da sprema ispite). Zovem ja njega par puta u toku dana, saljem SMS-ove, on se ne javlja. Tek predvece me zove, kao ocemo li na pice, i ne propusta da prokomentarise kako je on 'prevazisao' takve stvari kao sto je grudvanje. I sta sada treba da radim? Da igram domine, citam novine i budem penzioner sa 25?
Dakle zelim da pitam kada se zvanicno postaje prestar za 'detinjarije'?





Kad krenes da postavljas takva pitanja. :D
 
Soulraver:
DisMisaL:
Dakle zelim da pitam kada se zvanicno postaje prestar za 'detinjarije'?
Kad krenes da postavljas takva pitanja. :D
Ej, nemoj me plasiti
15.gif
 
Imam teoriju da kada covek prestane da bude dete, pocinje njegovo "odumiranje".
Znam neke koji nikada nisu bili deca i zao mi ih je.
"Treba odrasti do deteta", citiracu jednu pametnu misao.
Jednom me neka riba startuje preko icq-a i pita me:
"Kako si ti maliPrinc a imas 33god?" Nisam ni pokusao da joj objasnim.
 

Back
Top