pomoc :))))

malenaaa

Početnik
Poruka
6
Pomagajte dobri ljudi...
u velikoj sam nedoumici zbog svega sto mi ovih dana predstoji ...desilo mi se zanimljivo poznanstvo prvih dana ove godine :) ( rekao bi neko da me krenulo...) ...tip nije iz nase zemlje -stranac je ...ne ocekujem nista spektakularno od toga poznanstva koje ima izgleda da preraste u romansu ...naime on stize u nasu zemlju ( zbog mene ...hm...) i provescemo nekoliko dana zajedno...vec dugo nisam imala neku kombinaciju ( evo stidim se zbog toga :) ) ,a pre toga jednu duuugu vezu sa deckom sa kojim sam imala jako blizak odnos tako da me nisu 'mucile" neke brige kao sada...naime ,zelim da vas pitam sta da odaberem kao odevni predmet u sobi ,tj. znam da je najbolja varijanta nemati nista na sebi ali ja ipak moram imati nesto makar iz zdravstvenih razloga ...znate vec ...neka sexi spav.,pizama ili sta vec...sta mi vi predlazete...ja obozavam da spavam u pamucnim belim majicama i najradije bih se odlucila za to...hajde recite mi nesto zanimljivo...ljubim vas...a i zezajte me slobodno necu vam zameriti ..
 
Ма даааај, то је тек ''познанство које ИМА ШАНСЕ да прерасте у везу'' а ти би да га дочекујеш у чипкастом неглижеу? Бљакс...Шта очекујеш од такве везе? :?
 
Jel' ti chujesh da je dechko stranac, a mogucnosti u takvoj zezanciji da preraste u ozbiljnu vezu su, da se razumemo, vrlo male...(naravno, sad ce par dokonih da kazu:"Nije tachno, gledale smo u seriji, ima velike shanse") Bolje da se zezaju i da oboje tako skontaju stvar, pa ako se neshto izrodi, cool, ako ne, opet cool
 
malenaaa:
Pomagajte dobri ljudi...
u velikoj sam nedoumici zbog svega sto mi ovih dana predstoji ...desilo mi se zanimljivo poznanstvo prvih dana ove godine :) ( rekao bi neko da me krenulo...) ...tip nije iz nase zemlje -stranac je ...ne ocekujem nista spektakularno od toga poznanstva koje ima izgleda da preraste u romansu ...naime on stize u nasu zemlju ( zbog mene ...hm...) i provescemo nekoliko dana zajedno...vec dugo nisam imala neku kombinaciju ( evo stidim se zbog toga :) ) ,a pre toga jednu duuugu vezu sa deckom sa kojim sam imala jako blizak odnos tako da me nisu 'mucile" neke brige kao sada...naime ,zelim da vas pitam sta da odaberem kao odevni predmet u sobi ,tj. znam da je najbolja varijanta nemati nista na sebi ali ja ipak moram imati nesto makar iz zdravstvenih razloga ...znate vec ...neka sexi spav.,pizama ili sta vec...sta mi vi predlazete...ja obozavam da spavam u pamucnim belim majicama i najradije bih se odlucila za to...hajde recite mi nesto zanimljivo...ljubim vas...a i zezajte me slobodno necu vam zameriti ..

Ja ti ne predlazem nista spektakularno bas zato sto je prvi put. I bela majica (uzana naravno) i bele sportske gacice ili tange mogu da budu veoma seksi a da ne bude napadno
 
E, ljudi, divni ste :D ...sa zadovoljstvom sam citala vase divne predloge...nisam ja lik za sexi ves i sl. kombinacije...ne volim nista napadno...zato mi se najvise dopao( izvinjavam se drugima koji su izneli razlicite predloge ...) predlog vezan za lepu belu majcicu i dobre boxerice :)... hvala svima koji su se javili i ako imate jos neki zanimljiv predlog ,napisite bice mi drago da procitam...pozdrav svima
 
Kakav nemoral.Strasno.

Pa ti se samo dopisujes i odmah skaces u krevet.

Ccccc....

btw, neslusaj forumasice.Te su zapekle,da se oseca.


Nemoj nista sexy.Nego, lepe gacice,normalne.Malo specificnije.mogu Boxerice.I brus koji se slaze.Spavacica iz dva dela,jer je zima.

Ipak on dolazi zbog tebe, a ne ti zbog njega.Uzivaj u spontanosti i ne panici.To smara.
 
Inspirion ponekada si mi malo :? :? :?
Ne zivimo u srednjem veku, pusti devojku na miru, njena je stvar da li ce da skace u krevet ili ne.
Ja ne vidim nista lose u tome, mozda se dugo dopisivala s njim, mozda se zaljubila, mozda je neverovatno privlaci, ne moraju se ovako uzivo gledati :shock: 100 dana pre nego sto se poljube ili nedajboze uskoce u krevet. :roll:
Pozzz :wink:
 
chokolada:
Inspirion ponekada si mi malo :? :? :?
Ne zivimo u srednjem veku, pusti devojku na miru, njena je stvar da li ce da skace u krevet ili ne.
Ja ne vidim nista lose u tome, mozda se dugo dopisivala s njim, mozda se zaljubila, mozda je neverovatno privlaci, ne moraju se ovako uzivo gledati :shock: 100 dana pre nego sto se poljube ili nedajboze uskoce u krevet. :roll:
Pozzz :wink:

Ma salim se ja.Volim ja sto se devojke tucaju.Do je dobra i za mene.Nekad se i ja ogrebem za malo sexa.
Ma samo da ima jos vise promiskuiteta,bilo bi bolje.
:wink:

A glupo je sto se riba lozi sta da obuce.Ko da on nece provaliti.Mislim ,sigurno ne spava u tangama.
Opusteno.Ko da ga zanimaju njene gacice,kad je zapalio i doso odakle je doso.
 
...Pregrst dobrih ideja: www.victoriasecret.com
...Toplo preporucujem... :) :wink:

V231291_CROP1.jpg

V244657.jpg

V243232.jpg

V244656.jpg
 

Back
Top