Koliko puta mesecno?

nedic

Početnik
Poruka
18
Porodila sam se pre tri i po meseca, ne izgledam lose ali moj muz je vrlo nezainteresovan. Kao tesko mu je jer puno radi (to jeste tacno), ali zanima me koliko je to puta normalno u toku jednog meseca za jednog 34-godisnjeg muskarca? Da li je problem u mom trenutnom izgledu ili
Licno mislim da ne mozes biti umoran za te stvari ....
 
ma nema veze koliko je proslo nego zavisi od osobe valjda.ja sam imala carski i posto sam imala zasebnu sobu u porodilistu sa zasebnim kupatilom to se desilo prvi put jos za vreme mog boravka u porodilistu.
souvenirs souvenirs
 
hanibal77:
ma nema veze koliko je proslo nego zavisi od osobe valjda.ja sam imala carski i posto sam imala zasebnu sobu u porodilistu sa zasebnim kupatilom to se desilo prvi put jos za vreme mog boravka u porodilistu.
souvenirs souvenirs

:shock: :shock: :shock:

Moja najbolja drugarica se porodila na carski, 7 dana je bila ni za šta, krv na sve strane, jedva je hodala.
Ima veze koliko je prošlo, zbog konaca, krvarenja i mnogo čega...
 
Samo on ti moze reci u cemu je problem...
Naravno, ako mozes prodrijeti do njega toliko da se potpuno otvori i kaze sta osjeca...
Po meni, ma koliko radio i umarao se, to ne moze uvijek biti razlog za odbijanje sexa, vec samo izgovor...
 
Steffan:
hahahahahhahah aaaaaaaaaaaa svaka vam cast kako mozete... zaista, it's good to be a man!!! :lol:
Mozda samo to uopste nije smesno narocito kad ovako rade hormoni.
Tek sad nista ne znam, ali ocigledno je da je mnogo cesca obrnuta situacija. Mozda ima drugu??? Prosto neverovatno ali ko zna. Vantelesnom smo dobili bebu posle cetiri godine, tek bi mi sad posle svega to tesko palo...
Sve je moguce!
 
nedic:
Steffan:
hahahahahhahah aaaaaaaaaaaa svaka vam cast kako mozete... zaista, it's good to be a man!!! :lol:
Mozda samo to uopste nije smesno narocito kad ovako rade hormoni.
Tek sad nista ne znam, ali ocigledno je da je mnogo cesca obrnuta situacija. Mozda ima drugu??? Prosto neverovatno ali ko zna. Vantelesnom smo dobili bebu posle cetiri godine, tek bi mi sad posle svega to tesko palo...
Sve je moguce!

don't hit me with them negative vibrations so early in the morning nedic
zasto odmah crne misli? mozda misli da si previse umorna zbog posla sa bebom. da li ste imali sex tokom trudnoce? mozda se odvikao, mada sumnjam, od toga se muskarci tesko odvikavaju, kao i od sportskog nedeljnog popodneva :lol: daj mu vremena da se privikne na novonastalu situaciju. ipak niste vise sami!
 
Hammerhead:
nedic:
Steffan:
hahahahahhahah aaaaaaaaaaaa svaka vam cast kako mozete... zaista, it's good to be a man!!! :lol:
Mozda samo to uopste nije smesno narocito kad ovako rade hormoni.
Tek sad nista ne znam, ali ocigledno je da je mnogo cesca obrnuta situacija. Mozda ima drugu??? Prosto neverovatno ali ko zna. Vantelesnom smo dobili bebu posle cetiri godine, tek bi mi sad posle svega to tesko palo...
Sve je moguce!

don't hit me with them negative vibrations so early in the morning nedic
zasto odmah crne misli? mozda misli da si previse umorna zbog posla sa bebom. da li ste imali sex tokom trudnoce? mozda se odvikao, mada sumnjam, od toga se muskarci tesko odvikavaju, kao i od sportskog nedeljnog popodneva :lol: daj mu vremena da se privikne na novonastalu situaciju. ipak niste vise sami!
tokom trudnoce smo imali odnose do cetvrtog meseca od tad me vise nije ni pogledao....I don't want to believe something bad is happening, still am not self-confident any more
 
nedic:
Hammerhead:
nedic:
Steffan:
hahahahahhahah aaaaaaaaaaaa svaka vam cast kako mozete... zaista, it's good to be a man!!! :lol:
Mozda samo to uopste nije smesno narocito kad ovako rade hormoni.
Tek sad nista ne znam, ali ocigledno je da je mnogo cesca obrnuta situacija. Mozda ima drugu??? Prosto neverovatno ali ko zna. Vantelesnom smo dobili bebu posle cetiri godine, tek bi mi sad posle svega to tesko palo...
Sve je moguce!

don't hit me with them negative vibrations so early in the morning nedic
zasto odmah crne misli? mozda misli da si previse umorna zbog posla sa bebom. da li ste imali sex tokom trudnoce? mozda se odvikao, mada sumnjam, od toga se muskarci tesko odvikavaju, kao i od sportskog nedeljnog popodneva :lol: daj mu vremena da se privikne na novonastalu situaciju. ipak niste vise sami!
tokom trudnoce smo imali odnose do cetvrtog meseca od tad me vise nije ni pogledao....I don't want to believe something bad is happening, still am not self-confident any more

Hammerhead je u pravu. samo mu je mozda potrebno da se privikne na novonastalu situaciju. daj mu vremena da se privikne.
 
sidrica:
Da li si uopste pricala sa njim na tu temu? Mi mozemo samo da nagadjamo, a samo on ti moze reci istinu i o cemu je rec.
Inace, ne mislim da se to vezuje za godine. I moj muz ima 34, ali eto njega skoro svaki dan...
Blago tebi, boze zvucim k'o pacenik, a ustvari bi samo malo da se prodrmam. I to samo sa njim ne nekim drugim. Al' dobro sta se sad zalim, upalilo je veceras konacno i bez haltera... Donele ste mi srecu, samo da bude TO BE CONTINUED
 
hanibal77:
ma nema veze koliko je proslo nego zavisi od osobe valjda.ja sam imala carski i posto sam imala zasebnu sobu u porodilistu sa zasebnim kupatilom to se desilo prvi put jos za vreme mog boravka u porodilistu.
souvenirs souvenirs
Kakav flesh yebote! Mislim stvarnoooo...niste moglida izdrzite par dana.Ja jesam samog sebe previjao vise puta i sam sebi skidao konce itd,ali mislim ovo je stvarno UZAS! Ne znam...nisam pametan.
 
draga, to samo njega mozes da pitas a da se ne bakces losim mislima uzalud.
Sa mojim bivsim sam imala sex jedanput u 3 meseca pred kraj braka jer mi nije bilo do bliskog susreta sa njim, a sada ga imam svaki dan i preskacem ga samo prva 3 dana ciklusa.
Bice da mi sadasnji covek "pomera" hormone mnogo jace. Nije stvar u umoru vec u zelji, a ako mislis da je problem u tvom izgledu posle porodjaja, pitaj svog dragog da li je to razlog
 

Back
Top