UZIVATE ILI NE.......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da ima odredjeni procenat zena koje bas i ne uzivaju uopste u tim stvarima - to je normalno.

Mada sexualnost treba neko u tebi da ti probudi. Najbolje da to uradi prvi ljubavnik, al kad vec nije tako, mozda sretnes nekog ko oce, mozda i ne sretnes. Sto dalje, to ti sve manja verovatnoca. No ja bi rekao da za 25 jos ima nade.

PS Ako imas neke bolove idi kod doktora.
 
pitanje je vrlo...to kad trpis jer se njemu prohtelo zvucu skoro kao silovanje! :roll: to se radi kad vam se oboma radi! :wink: a,sad kad se jednom radi,a drugome ne...ondak se to ne radi jer mogu druge stvari da se rade. :D no,ako si vec s nekim,normalno je da ti se to skoro uvek radi ili bar jaaako cesto da ti se radi! eto,od ove teme se ni meni vise to ne radi! :oops:
 
Ona25:
:oops: :oops:

DA LI UZIVATE DOK IMATE ODNOS(SEX) SA PARTNEROM ILI TO RADITE STO SE PARTNERU PROHTJELO? :lol: :lol: [/b]

Зашто би ико радио нешто против своје воље?
Па добро,свако понекад ''одради'' - ''зарад мира у кући'', али не могу да замислим који би били мотиви да неко секс схвата само као ''намирити партнера''! :?
 
Ne radimo bas uvek sve onako kako mi to licno zelimo. Nekad je i zelja u nama da partneru bude lepo, valjda poenta i jeste uzimanje i davanje jednako, kompromisi, dogovori.

A sve one koje rade samo sta se njima svidja i kad se njima hoce bi ja okarakterisao kao lose ljubavnice. Isto vazi i obrnuto.
 
Pera_Zdera:
Ne radimo bas uvek sve onako kako mi to licno zelimo. Nekad je i zelja u nama da partneru bude lepo, valjda poenta i jeste uzimanje i davanje jednako, kompromisi, dogovori.

A sve one koje rade samo sta se njima svidja i kad se njima hoce bi ja okarakterisao kao lose ljubavnice. Isto vazi i obrnuto.
zanimljiva teorija.malo uopstena,doduse.jer:
1.ako sam bolesna/zauzeta i sl. ne mislim da sam losa ljubavnica sto mi se to bas u tom momentu ne radi,
2.ako se njemu radi,a meni ne-neka pokusa da me ubedi,nije to tako tesko!tako da,opet ne mislim da sam losa!
3.je nesto pod 3.,zaboravila sam!
dakle,nije uvek rec o sebicnosti...
uh,komplikovano... :?
a,da:3.hoces da kazes da su dobre one koje uvek "odradjuju"? :shock:
 
peach:
Pera_Zdera:
Ne radimo bas uvek sve onako kako mi to licno zelimo. Nekad je i zelja u nama da partneru bude lepo, valjda poenta i jeste uzimanje i davanje jednako, kompromisi, dogovori.

A sve one koje rade samo sta se njima svidja i kad se njima hoce bi ja okarakterisao kao lose ljubavnice. Isto vazi i obrnuto.
zanimljiva teorija.malo uopstena,doduse.jer:
1.ako sam bolesna/zauzeta i sl. ne mislim da sam losa ljubavnica sto mi se to bas u tom momentu ne radi,
2.ako se njemu radi,a meni ne-neka pokusa da me ubedi,nije to tako tesko!tako da,opet ne mislim da sam losa!
3.je nesto pod 3.,zaboravila sam!
dakle,nije uvek rec o sebicnosti...
uh,komplikovano... :?
a,da:3.hoces da kazes da su dobre one koje uvek "odradjuju"? :shock:
Vidi breskvice, nisam nikad ni rekao da si ti losa u necemu, ali i za suprotno ces morati tek da se dokazes. :wink: :lol:

1. Naravno da se mora imati razumevanja za partnerovo stanje.
Ma sve je stvar dogovora.
2. Ako te nagovori, ako ga nagovoris, to se slazemo. Zelja se probudi.
3. Uciniti nesto svom partneru sto on/ona voli nije nista lose, ali i konstantno forsirati nesto sto neko ne zeli je opet lose. Losa je koja nikad ne "odradi", toj ne treba tip toj treba vibrator.
 
Pera_Zdera:
peach:
Pera_Zdera:
Ne radimo bas uvek sve onako kako mi to licno zelimo. Nekad je i zelja u nama da partneru bude lepo, valjda poenta i jeste uzimanje i davanje jednako, kompromisi, dogovori.

A sve one koje rade samo sta se njima svidja i kad se njima hoce bi ja okarakterisao kao lose ljubavnice. Isto vazi i obrnuto.
zanimljiva teorija.malo uopstena,doduse.jer:
1.ako sam bolesna/zauzeta i sl. ne mislim da sam losa ljubavnica sto mi se to bas u tom momentu ne radi,
2.ako se njemu radi,a meni ne-neka pokusa da me ubedi,nije to tako tesko!tako da,opet ne mislim da sam losa!
3.je nesto pod 3.,zaboravila sam!
dakle,nije uvek rec o sebicnosti...
uh,komplikovano... :?
a,da:3.hoces da kazes da su dobre one koje uvek "odradjuju"? :shock:
Vidi breskvice, nisam nikad ni rekao da si ti losa u necemu, ali i za suprotno ces morati tek da se dokazes. :wink: :lol:

1. Naravno da se mora imati razumevanja za partnerovo stanje.
Ma sve je stvar dogovora.
2. Ako te nagovori, ako ga nagovoris, to se slazemo. Zelja se probudi.
3. Uciniti nesto svom partneru sto on/ona voli nije nista lose, ali i konstantno forsirati nesto sto neko ne zeli je opet lose. Losa je koja nikad ne "odradi", toj ne treba tip toj treba vibrator.
:roll:
eto,sad je opet moram da priznam da si u pravu! :oops:
 
Pera_Zdera:
Ne radimo bas uvek sve onako kako mi to licno zelimo. Nekad je i zelja u nama da partneru bude lepo, valjda poenta i jeste uzimanje i davanje jednako, kompromisi, dogovori.

A sve one koje rade samo sta se njima svidja i kad se njima hoce bi ja okarakterisao kao lose ljubavnice. Isto vazi i obrnuto.

Ovo je dobra konstatacija :wink: Bravo drugar :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top