UZIVATE ILI NE.......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo ja nimalo ne uzivam. redovno placem tokom sexa i to u takvim kolicinama da na kraju odnosa sljapkamo po baricama oboje srecni - ona zbog njenih nepojmljivih razloga, ja - zato sto je sve proslo. sve me boli i jako mi je neprijatno sve. od toga sto me dodiruje tim njenim rukama koje je koristila da bi otvorila vrata u muskom toaletu do tih njenih fazona sa gledanjem u oci. onda se osecam kao frodo kada onaj prsten upadne u "kriticne dane". vrzmoljim se svo vreme, zato sto mi sve smeta i uopste mi ne prija to kako se ona odnosim prema "nacelniku vatrogasne sluzbe". kao da ne razume da on ima svoj cin i zahteva postovanje. mislim, sex je katastrofa - redovno dobijem upalu misica. a poludim kada dobijem upalu misica jezika, pa me sve ispod brade boli i ne mogu da uzivam u hrani (citaj: vanilicama). mislim, katastrofa - ne bih pozeleo ni neprijatelju sex... naravno da ne.. da se ne namnozi! :wink: :evil:
 
tommy,pa ti si onaj sto poklanja cokoladice nepoznatim devojkama?! citala sam tu pricicu...popravljam se! :wink: uh,meni je to bilo skroz simpaticno! a i volem cokoladu! :D da stanem u red? eto,nisam udata... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top