ljubav ili sex

AllPacino

Zainteresovan član
Poruka
487
Ima neko prokletstvo kod mene kad su zene u pitanju.To me prati jos od prve devojke u koju sam mislio da sam se zaljubio.Radi se o sledecem...kad god udjem u neku malo ozbiljniju vezu pocnu da me salecu druge devojke....a ja ne umem da se odbranim.,,,uletim u te avanture i svaka veza pukne ko ova nasa drzava.....Dok sam sam,tih devojaka nema nigde.Moram da se dobro pomucim da bih nasao nesto,ali sto nadjem devojku odmah se stvori lom ostalih koje su veoma zainteresovane.
To isto se desava i sada.U vezi sam sa jednom devojkom koja mi se bas svidja...prva koja me je malo vise zainteresovala u zadnjih 3,4 godine....ali toj vezi nema spasa...vec sam je nekoliko puta prevario...doduse sve sa istom devojkom...sto ranije nikada nisam radio...ranije kada dodjem u situaciju da prevarim devojku prvo raskinem s njom pa odem sa ovom drugom..ali sa ovom ne zelim da raskinem...a nemam snage da odbijem drugu... i tako se prvi put u zivotu osecam lazovom i prevarantom....kada sam s njom samo cekam da mi sruci u facu kako je saznala za tu moju vezu...da me otera u pm...
a nemam snage ovoj drugoj da kazem da ne mogu vise da se vidjam sa njom....zato sto me neverovatno privlaci...mozda zbog toga sto je druge vere...upoznao sam je u decembru u prodavnici u zgradi,menjala je neku devojku....par puta sam je povezao kuci uvece...jednom sam joj predlozio da svratimo na pice u kafic da se malo ispricamo,onako drugarski....rekla mi je da ne zeli da je neko vidi sa mnom zbog njene familije...ali da mozemo kod mene da svratimo na kafu....i sta sam ja drugo trebao da uradim...da joj kazem da ne moze...i tako je sve pocelo....i jos se nije zavrsilo....ne zelim ni da se zavrsi....a u krevetu je nekako drugacije nego sa drugim devojkama...vatrenije...jedino dobro u svemu je sto nemamo nikakve zajednicke poznanike...sto za nas niko ne zna...ali me sve to mnogo opterecuje....a i ja sviram qrcu...kad sam ja bio za ozbiljne veze...najlepse je kad sam sam....bez obaveza...bez razmisljanja....samo sex...bez ljubavi...
 
И, шта очекујеш да ти кажемо? :roll:
Опште познато је да ''једна ствар покреће другу!'' :)
Ништа се не дешава...ништа се не дешава..а кад крене - увек иде у пакету! :lol:
 

Ma, nije ti nijedna devojka, sve su ti ljubavnice, tako sam i ja ranije. E, a onda - BUM! Ta bitna će sama da te pronadje, uživaj i čekaj. Ne opterećuj se mislima, samo komplikuješ jednostavne stvari.
 
AllPacino brate,ala si uleteo u bulu.Posto je ova tvoja riba druge vere ovo "uleteo u bulu" moze da zvuci dvosmisleno :lol:
Ja ne znam sta da ti kazem,bolje pitaj Robert de Nira sta da radis :D
Ustvari...mogu da ti kazem da si obican serronja.Tek si poceo da se zabavljas sa tom devojkom,a vec je varas.Ti si prevarant i niti si zaljubljen,niti ijednu volis nego ih samo bacas na gomilu.
Pogledaj se u ogledalo i pitaj sebe ko si,sta si i sta hoces.Veruj mi da to pomaze.Najogre je biti obican,mali,sitni prevarant,hulja,nula karakter...posveti se necemu ili nekom malo vise.
 
I'm too sexy for my shirt,too sexy for my shirt,SO SEXY IT HURTS! 8)
strashno! pa moras,covece,nekada i da se obuzdas...
uostalom,All,pitaj svog kolegu De Nira sta on misli o tome.Ja ne bih da konstatujem bilo sta o tebi,da te ne bih vredjala! :?
 
Znam na sta mislis...Imas kraj sebe nekoga koga volis,ali bas volis-utroba ti se zaveze u cvor kad pomislis da bi mogli da raskinete.Ali sa druge strane postoji neko tako sexy ko se lozi na tebe kao da si prvi i poslednji tip na planeti,a ni ti joj ne ostajes duzan,medjutim sva osecanja prema njoj ne prevazilaze granice kreveta.Sex sa njom ne moze da se poredi sa sexom koji imas sa svojom devojkom,ne zato sto je mnogo bolji,vec jer je slobodniji,opusteniji.I sada te muci trip-a ako je otkacim,a bila mi je najbolji sex u zivotu?E pa moraces da zivis sa tim rizikom.Ako sam pogodio dijagnozu-ne znam lek.Jedino da zaista dobro lazes,i oslobodis glavu tog laznog osecanja krivice kome dopustas da te muci samo da bi sebi dokazao da jos imas srama.E pa nemas,sto se toga tice,nemas ni ti ,ni 99% muskaraca-operisani smo od toga.Ili to ,ili otkaci sve oko sebe i apsolutno se posveti svojoj devojcici.
 
scandal,sve je to ljudski,razumem ja vas! :wink:
no,namece se pitanje:kako bi vi reagovali da saznate da vasa stalna,fina,draga,neprevazidjena,divna i ne bas jedina devojka isto tako ima samo sex sa nekim "neodoljivim"? kako bi ste se vi osecali?! sta bi ste uradili? :? da pretpostavim? shutnuli biste je u momentu i nazvali je najgorim mogucim imenom, 100%! muskarci su skloni dvostrukim standardima! elem,samo zamisli da si na njenom mestu i bice ti jasno sta treba ciniti! :wink:
 
AllPacino:
Ima neko prokletstvo kod mene kad su zene u pitanju.To me prati jos od prve devojke u koju sam mislio da sam se zaljubio.Radi se o sledecem...kad god udjem u neku malo ozbiljniju vezu pocnu da me salecu druge devojke....a ja ne umem da se odbranim.JADAN TI :roll: :twisted: ,,,uletim u te avanture i svaka veza pukne ko ova nasa drzava \ZAR NE ZASLUZUJES?.....Dok sam sam,tih devojaka nema nigde LOGICNO,KADA IMAS NEKOG PORED SEBE NEKAKO POSEBNO"ZRACIS"I ONDA TE DEVOJKE SALECU.Moram da se dobro pomucim da bih nasao nesto,ali sto nadjem devojku odmah se stvori lom ostalih koje su veoma zainteresovane.A TI NE MOZES DA ODOLIS?CULI VEC :?: :!:
To isto se desava i sada.U vezi sam sa jednom devojkom koja mi se bas svidja...prva koja me je malo vise zainteresovala u zadnjih 3,4 godine....ali toj vezi nema spasa JER SI TI KRETEN I NIJE TI DOVOLJNO STALO DO NJE...vec sam je nekoliko puta prevario NIJE TI DOVOLJNO STALO DO NJE...doduse sve sa istom devojkom...sto ranije nikada nisam radio...ranije kada dodjem u situaciju da prevarim devojku prvo raskinem s njom pa odem sa ovom drugom.ISPADNES FER.ali sa ovom ne zelim da raskinem A VARAS JE ,JER JE JACE OD TEBE...a nemam snage da odbijem drugu :twisted: :roll: JADAN TI X3... i tako se prvi put u zivotu osecam lazovom i prevarantom :twisted: :roll: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ....kada sam s njom samo cekam da mi sruci u facu kako je saznala za tu moju vezu...da me otera u pm...O,NADAM SE DA HOCE,JER JE NE ZASLUZUJES,MISLIS SAMO ONOM STVARI,ISKRENO:bolje nisi i zasluzio
a nemam snage :?: :!: :?: :!: ovoj drugoj da kazem da ne mogu vise da se vidjam sa njom....zato sto me neverovatno privlaci ne,nego sto si odvratno ljigav...mozda zbog toga sto je druge vereDA NECES DA JE ZENIS MOZDA?...upoznao sam je u decembru u prodavnici u zgradi,menjala je neku devojku....par puta sam je povezao kuci uvece...jednom sam joj predlozio da svratimo na pice u kafic da se malo ispricamo,onako drugarski A PRIVUKLA TE NA PRVI POGLED?BOZE MILI :roll: :twisted: :roll: :roll: :roll: ....rekla mi je da ne zeli da je neko vidi sa mnom zbog njene familije...ali da mozemo kod mene da svratimo na kafu PAMETNA MALA....i sta sam ja drugo trebao da uradim DA JE LEPO ODBIJES,TI SI ZAUZET!!!!!!!DEVOJKA SE SAMA NE POZIVA U STAN,UKOLIKO NE OCEKUJE KRESANJE...da joj kazem da ne moze...i tako je sve pocelo....i jos se nije zavrsilo....ne zelim ni da se zavrsi CEMU ONDA PROBLEM?RASKINI SA DEVOJKOM,OSTANI SA OVOM,PA CE I ONA DA TE SUTNE CIM NADJE BOLJEG J*****,A TI CES OSTATI SAM,KAO I STO ZASLUZUJES!!!!!....a u krevetu je nekako drugacije nego sa drugim devojkama...vatrenije...jedino dobro u svemu je sto nemamo nikakve zajednicke poznanike...sto za nas niko ne zna...ali me sve to mnogo opterecuje QUILTY :roll: ....a i ja sviram qrcu...kad sam ja bio za ozbiljne veze...najlepse je kad sam sam....bez obaveza...bez razmisljanja....samo sex...bez ljubavi...
U CEMU JE TVOJ PROBLEM???
 

Back
Top