Ordinacija za ljubavne probleme.

gde titanija pusti svoje chari tu trava vise ne raste za ostale zhene

- - - - - - - - - -

pa patim nekako za bucjkom ali mislim da vise patim sto sam nekad kao bila neka riba on tu nesto oko mene pa sam ja bitna

Tolko je dobra riba.:eek:
Nisam je video nikad.:(

Nedostaje ti flert senzacije i pumpanje ega. Naucis da pevas ko jedna moja ortakinja i pevas Karleusine pesme u nekom klubi, a muskarci klece pred tobom.:cool:

- - - - - - - - - -

ne znam nekako sam bila glupa to me tishti, volim d abudem pametna

Pametna si to se vidi iz aviona.
 
Ja sam uvjek ljubomorna,iako to nikad necu da priznam :confused: .Uvjek razmisljam o tome,sta ako mu se sada neka javi,i njemu ona bude bolja,i prevari me.Ali to je sve zakljucano u mojim mislima,nikom to ne pricam,sve drzim u sebi,sta mislite da li bi mi bilo bolje,kada bih trazila savjet ako prijateljice?ili bi to samo pogorsalo situaciju,jer mi je najbolja drugarica poznata po tome ,da on muve napravi slona :zcepanje: ...sta vi mislite?
 
Ja sam uvjek ljubomorna,iako to nikad necu da priznam :confused: .Uvjek razmisljam o tome,sta ako mu se sada neka javi,i njemu ona bude bolja,i prevari me.Ali to je sve zakljucano u mojim mislima,nikom to ne pricam,sve drzim u sebi,sta mislite da li bi mi bilo bolje,kada bih trazila savjet ako prijateljice?ili bi to samo pogorsalo situaciju,jer mi je najbolja drugarica poznata po tome ,da on muve napravi slona :zcepanje: ...sta vi mislite?

Ako kazes da uvek razmisljas o tome, mozda imas malo problem sa samopouzdanjem i mislis da nisi dovoljno dobra da te on voli.
Relativno cesto je da ljudi koji imaju problem sa samopouzdanjem misle da nisu dovoljno vredni ljubavi, da ce njihova voljena osoba naci nekog boljeg, sto ne mora da bude tacno.

Ako neko zeli da bude nelojalan on ce biti, bez tvoje ljubomore ili sa njom, tako da mozda je bolje da se ne mucis sa takvim mislima, vec da uzivas u onome sto imas. :)
 
Ja sam uvjek ljubomorna,iako to nikad necu da priznam :confused: .Uvjek razmisljam o tome,sta ako mu se sada neka javi,i njemu ona bude bolja,i prevari me.Ali to je sve zakljucano u mojim mislima,nikom to ne pricam,sve drzim u sebi,sta mislite da li bi mi bilo bolje,kada bih trazila savjet ako prijateljice?ili bi to samo pogorsalo situaciju,jer mi je najbolja drugarica poznata po tome ,da on muve napravi slona :zcepanje: ...sta vi mislite?

Iz ovoga se jasno vidi da nemaš samopouzdanja, da ne ceniš sebe dovoljno i da nemaš poverenja u svog parnera.
 
Ja sam uvjek ljubomorna,iako to nikad necu da priznam :confused: .Uvjek razmisljam o tome,sta ako mu se sada neka javi,i njemu ona bude bolja,i prevari me.Ali to je sve zakljucano u mojim mislima,nikom to ne pricam,sve drzim u sebi,sta mislite da li bi mi bilo bolje,kada bih trazila savjet ako prijateljice?ili bi to samo pogorsalo situaciju,jer mi je najbolja drugarica poznata po tome ,da on muve napravi slona :zcepanje: ...sta vi mislite?
savet o muskarcima se ne dobija od zena posto su isto pametne i iskusne ko ti jel,nego lepo u sexu all inclusive i nema da brigas:cmok:
 
Ja sam uvjek ljubomorna,iako to nikad necu da priznam :confused: .Uvjek razmisljam o tome,sta ako mu se sada neka javi,i njemu ona bude bolja,i prevari me.Ali to je sve zakljucano u mojim mislima,nikom to ne pricam,sve drzim u sebi,sta mislite da li bi mi bilo bolje,kada bih trazila savjet ako prijateljice?ili bi to samo pogorsalo situaciju,jer mi je najbolja drugarica poznata po tome ,da on muve napravi slona :zcepanje: ...sta vi mislite?

Svako u vezi ima te strahove.Neko manje neko vise.
Sve je dobro dok se kontrolises i ne pravis ljubomorne scene.
 
Auuu,danas sam baš najebao...:sad2:
Srce mi poletelo za jednom visokom ,nogatom,krajne zgodnom u štiklijanama od oko 4 banke...Uz to i veselo i šarmantno gleda...
Zgutao sam onu produženu u bašti kafea gde sam čekao drugara da stigne na neki dogovor i izašao ispred :
-Izvinite gospođice,nešto sam hteo da vas pitam...
-Recite...Uz osmeh mi se zagledala u oči...
-Skroz sam zaboravio šta sam hteo da vas pitam...
Iz torbice je izvadila notes i minijaturnu hemisku i nažvljala mi broj i dala...
-Kad se setite-nazovite...
Okrete se i ode...Asfalt se ugibao pod njenim štiklama i ljuljala se ulica...

Ali...I dalje ne mogu da se setim šta bih je pitao...
 

Back
Top