Ordinacija za ljubavne probleme.


Ako izuzmemo strucnost, za ljubavne probleme me ne zanima misljenje jos jedne zene. Zanima me musko misljenje.

Koliko god strucna osoba bila, u pristupu problemu uvijek ce provijavati ona nit vezana za spol.

Generalno, a i znanstveno je utemeljeno, zene u analizi vise koriste emocije, a muskarci racio. Ugrubo receno, ali shvatices sta zelim reci.
 
KasniliceOd onoga sa onim mojim bivsim momkom nije bilo nista...Jer ja ne mogu da razumem njegovo ponasanje....Poceo je da mi pise anonimne poruke....Izdao se sam da je on..Posle je poceo da pise sa njegovog broja..Ja kada sam mu odgovorila on meni nista nije pisao..Tek posle sat vremena mi je ponovo pisao onaj nepoznati ..Poceo je da me ispituje gde sam i sta radim....Ja takvo ponasanje ne mogu da razumem,ali napisala sam mu da je bolje da prekinemo kontakt...:(
 
KasniliceOd onoga sa onim mojim bivsim momkom nije bilo nista...Jer ja ne mogu da razumem njegovo ponasanje....Poceo je da mi pise anonimne poruke....Izdao se sam da je on..Posle je poceo da pise sa njegovog broja..Ja kada sam mu odgovorila on meni nista nije pisao..Tek posle sat vremena mi je ponovo pisao onaj nepoznati ..Poceo je da me ispituje gde sam i sta radim....Ja takvo ponasanje ne mogu da razumem,ali napisala sam mu da je bolje da prekinemo kontakt...:(

Reci mu da si ti odlucila da prekidas kontakt s njim. Tacka.

Omg.
 
KasniliceOd onoga sa onim mojim bivsim momkom nije bilo nista...Jer ja ne mogu da razumem njegovo ponasanje....Poceo je da mi pise anonimne poruke....Izdao se sam da je on..Posle je poceo da pise sa njegovog broja..Ja kada sam mu odgovorila on meni nista nije pisao..Tek posle sat vremena mi je ponovo pisao onaj nepoznati ..Poceo je da me ispituje gde sam i sta radim....Ja takvo ponasanje ne mogu da razumem,ali napisala sam mu da je bolje da prekinemo kontakt...:(

Lepo kaže Neistražena... :cool:
Daš mu korpu :D, kažeš ja prekidam :evil:, ovo nije TO :lol:-ono pravo :mrgreen: i krećeš dalje, ... , zaceli sve. ;)
 

Back
Top