Ordinacija za ljubavne probleme.

iako ste dugo u vezi pretpostavljam da je ona jos mlada i nezrela pa je nju i njene konzervativne roditelje briga sta ce ujne, strine i komsiluk da kazu sto je otisla na more sa deckom, nista ne brini kad dodje do 30te njeni ce da je gurkaju da ide s tobom na more...
a pare joj nisu problem nego izgovor!

:hahaha: kako si me sada nasmejala!!! :hahaha: Jel znas sta je najgore??? Pa to sto i ona i ja imamo vise od 25, a manje od 30 godina!!! :hahaha: Ako nista drugo, barem si me nasmejala sa tvojim komentarom! :)
 
[QUOTE="petar";21601126]:hahaha: kako si me sada nasmejala!!! :hahaha: Jel znas sta je najgore??? Pa to sto i ona i ja imamo vise od 25, a manje od 30 godina!!! :hahaha: Ako nista drugo, barem si me nasmejala sa tvojim komentarom! :)[/QUOTE]

Petre, vidis sta ja mislim, mozda gresim, postoji jos neka cura ?
 
[QUOTE="petar";21598748]Bas tako! I ona zeli finansijski da ucestvuje, ali ako vec nema, a ja imam, zasto bi to bio problem? Ta prica kako smo maltene u braku, kod nje ne pije vodu! A i nisam bas jos za ispred maticara! :) Meni je najvise krivo, to sto, smo zajedno prosli sve i svasta! I sad kada ja zelim da je odvedem na more, zato sto znam koliko bi joj to znacilo, ona mi tu ubada ludilo! Pa se i dalje pitam, da li sam budala sto se nerviram? Neka mi neko odgovori, sta bi radio da je na mom mestu? Da li bi i dalje insistirao i trazio resenje ili bi digao ruke od svega?[/QUOTE]
To sto je devojka postena moze biti samo dobro...Ako ona zeli da ucestvuje u troskovima pusti je,a ako to zeli a nema novac,onda joj lepo objasni,a ako ni tad nece onda idi i uplati pa je iznenadi,onda ce morati da ide da ne bi propale pare. ;)
 
Perica vam prečutao važne detalje o odnosu s devojkom...:mrgreen:
Tako da promašujete očigledno...Drage Savete...:hahaha:
Naime ,što bi se devojka opirala da momak plati letovanje ako su dugo u ljubavnoj vezi i ako se vole?
Tada je ljubav i želja da budu zajedno na letovanju jača od bilo kakvih predrasuda...
 
Perica vam prečutao važne detalje o odnosu s devojkom...:mrgreen:
Tako da promašujete očigledno...Drage Savete...:hahaha:
Naime ,što bi se devojka opirala da momak plati letovanje ako su dugo u ljubavnoj vezi i ako se vole?
Tada je ljubav i želja da budu zajedno na letovanju jača od bilo kakvih predrasuda...

Dobar dan Covi :mrgreen:, ja odma' posumnjala da ima tu druga devojka, drugi momčić, i tako :whistling: :lol:
 

Back
Top