Ordinacija za ljubavne probleme.

Sa njim, nego sa drugim??? :zroll: A kakve su njegove namjere u tom pogledu? I on želi sex s drugom??? Onda težite platonskoj ljubavi. :lol:

Pitanje je hipotetičko...:zelenko2:
Odakle tebi da ja želim sex sa drugim ?
:zelenko3:
Risto, nema te danima, pa isplivaš...:zskace:
U suštini, to je dobro...z:)

Odem ja u javnu kuću i pošteno platim, i nisam se još ni skinuo, kad - racija. Uleće murija i pokupi sve u bordelu. Pravo u maricu, pa u stanicu. Ja - klijent - i prostitutke. I u stanici nam oduzmu sav novac - njima zato što su ga zaradile od qurvanja, meni zato što bih ga potrošio na kurvanje. Uzmu nam podatke i napišu nam krivične prijave. I kad je sve bilo završeno mene jedan policajac pita: "Pa dobro, bre, što ideš kod njih?" - a ja mu odgovorim - "Pa hoću da je6em!... Pa dobro, bre, što mi bre ne date da je6em?!" Pomozite...
z:(
Jel' treba intervenisati po j.kućama, ??
To je terenski rad...:zcool::zroll:
 
Pre neki dan bio sam priveden kad sam išao u javnu kuću, a policija napravila raciju. Danas opet odem, ali u drugu javnu kuću, pošteno platim prostitutki, kad ona mi uzme pare i udari mi šamar. I još veli: "Marš bre džiberu jedan! Nije to za tebe!" Ja dignem ruku, da joj uzvratim, kad dotrče dva makroa i izbace me na ulicu. I tako ostanem i bez para i bez sexa. A nije malo para. Eto, prošli put mi policija nije dala, a sad mi makroi nisu dali da je6em. Okreni obrni, ostanem i bez para i ne je6em. A hteo sam da probam sex sa odraslom ženom. I da platim, jer me nijedna neće. Upomoć! Ja samo hoću da je6em... Šta da radim?... Pomozite...
 
bb5.gif
 
Pre neki dan bio sam priveden kad sam išao u javnu kuću, a policija napravila raciju. Danas opet odem, ali u drugu javnu kuću, pošteno platim prostitutki, kad ona mi uzme pare i udari mi šamar. I još veli: "Marš bre džiberu jedan! Nije to za tebe!" Ja dignem ruku, da joj uzvratim, kad dotrče dva makroa i izbace me na ulicu. I tako ostanem i bez para i bez sexa. A nije malo para. Eto, prošli put mi policija nije dala, a sad mi makroi nisu dali da je6em. Okreni obrni, ostanem i bez para i ne je6em. A hteo sam da probam sex sa odraslom ženom. I da platim, jer me nijedna neće. Upomoć! Ja samo hoću da je6em... Šta da radim?... Pomozite...

Pokušaj u javnjaku na crtu...:) Ili pitaj koji dan kuća časti...:hahaha::rotf:
Kaže mi drugar da jedna na Kaćkoj petlji istakla na sebe natpis "AKCIJA"-idi pitaj pošto-pa javi da častim društvo ako je stvarno...:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Drugarica mog momka me organski ne podnosi. Sa njom sam prozborila dve proste rečenice, i to:

,,Zdravo, ja sam ta i ta"
,,Drago mi je"

Srela sam je par puta kad nisam bila sa dečkom i žešće me je iskulirala. Čak i vidim da me ogovara, svesno gleda u mene a šapuće nešto dečku koji stoji do nje. Kravetina!

Šta bi mogao biti razlog tome, a da ne bude da je zaljubljena u mog momka.:whistling::ceka:
 
Drugarica mog momka me organski ne podnosi. Sa njom sam prozborila dve proste rečenice, i to:

,,Zdravo, ja sam ta i ta"
,,Drago mi je"

Srela sam je par puta kad nisam bila sa dečkom i žešće me je iskulirala. Čak i vidim da me ogovara, svesno gleda u mene a šapuće nešto dečku koji stoji do nje. Kravetina!

Šta bi mogao biti razlog tome, a da ne bude da je zaljubljena u mog momka.:whistling::ceka:

šta god da je razlog, mnogo je važnije da saznaš zašto to tebe nervira..
 
šta god da je razlog, mnogo je važnije da saznaš zašto to tebe nervira..

Stvarno se trudim da me ne nervira. Nisam ni mnogo ljubomorna po prirodi. Ali mi ovako po prirodi smeta kada je neko ljut na mene, jer sam po prirodi pitoma osoba i nikad se ne svadjam. Baš retko se posvadjam sa nekim a da mi ne bude krivo, kada bas imam dobar razlog da se naljutim.

A onda se pojavi ona. Ne znam da nije nešto ruzno cula o meni,neku neistinu..... Šta ću žensko sam, po prirodi sam radoznala.
 
Drugarica mog momka me organski ne podnosi. Sa njom sam prozborila dve proste rečenice, i to:

,,Zdravo, ja sam ta i ta"
,,Drago mi je"

Srela sam je par puta kad nisam bila sa dečkom i žešće me je iskulirala. Čak i vidim da me ogovara, svesno gleda u mene a šapuće nešto dečku koji stoji do nje. Kravetina!

Šta bi mogao biti razlog tome, a da ne bude da je zaljubljena u mog momka.:whistling::ceka:
Nema drugog razloga.
Šta on misli o njoj? Da li zna ovo? :think:

Hahaha... jedno pitanje imam da postavim al nisam bas siguran da ima veze sa temom posta xD... Da li se meni cini... ili u Beogradu nema toliko kurvi ko sto svi pricaju da ima? XD Al ne u smislu da ribu ogovaraju da je *****, nego da je likusa stvarno nimfomanka koja voli seks :D
Zanimljivo. Nisam iz Bg, ali mislim da je proporcionalno veličini grada to koliko ima ninfomanki ili ovih drugih ženskaća.
Nije Bg poročniji od manjih mesta...mislim. bar.
A što, ti bi hteo da ih ima više?
Možda se krećeš na pogrešnim mestima. :mrgreen: :lol:
 
Zanimljivo. Nisam iz Bg, ali mislim da je proporcionalno veličini grada to koliko ima ninfomanki ili ovih drugih ženskaća.
Nije Bg poročniji od manjih mesta...mislim. bar.
A što, ti bi hteo da ih ima više?
Možda se krećeš na pogrešnim mestima. :mrgreen: :lol:

Pa nekako mi deluje da ih nema nesto (i za 10% kad bi se povecao taj broj bilo bi barem nesto a ovako nista) ... ove sto navodno ima to nisu ***** nego placene sponzoruse a okle meni pare za sponzoruse u ovoj krizi ekonomskoj xD
 
Nema drugog razloga.
Šta on misli o njoj? Da li zna ovo? :think:

Da, ne verujem da bi me lagao, pošto mi je rekao dosta stvari, da kažem bitnijih od ove. Druže se godinama, zajedno su u tom društvancetu gde ima njih sedam osam momaka i dve devojke, ali nikada nije bilo ničega izmedju bilo koga od njih.

Ja mislim da je problem u tome što sam ja upala u njenu jazbinu gde je do skoro bila alfa ženka.
 
Da, ne verujem da bi me lagao, pošto mi je rekao dosta stvari, da kažem bitnijih od ove. Druže se godinama, zajedno su u tom društvancetu gde ima njih sedam osam momaka i dve devojke, ali nikada nije bilo ničega izmedju bilo koga od njih.

Ja mislim da je problem u tome što sam ja upala u njenu jazbinu gde je do skoro bila alfa ženka.

Napustaj jazbinu kako znas i umes... ili postani sledeca alfa zenka xD
 
Pa nekako mi deluje da ih nema nesto (i za 10% kad bi se povecao taj broj bilo bi barem nesto a ovako nista) ... ove sto navodno ima to nisu ***** nego placene sponzoruse a okle meni pare za sponzoruse u ovoj krizi ekonomskoj xD

:lol:
E, dobar si...odi malo na LJiS :hahaha:... u trenucima razmisljanja o padu te vrste nataliteta :lol:
:hahaha:

Da, ne verujem da bi me lagao, pošto mi je rekao dosta stvari, da kažem bitnijih od ove. Druže se godinama, zajedno su u tom društvancetu gde ima njih sedam osam momaka i dve devojke, ali nikada nije bilo ničega izmedju bilo koga od njih.

Ja mislim da je problem u tome što sam ja upala u njenu jazbinu gde je do skoro bila alfa ženka.
Ne nasedaj olako, očito si zaljubljena u momka, dve žene u društvu i niko od njih nije imao vetu, bilo kakvu s njima :think:, ne bih rekla, prosto neprirodno, sem da cure nisu žešći gabori. :lol:

Napustaj jazbinu kako znas i umes... ili postani sledeca alfa zenka xD
:ok:
 
Da, ne verujem da bi me lagao, pošto mi je rekao dosta stvari, da kažem bitnijih od ove. Druže se godinama, zajedno su u tom društvancetu gde ima njih sedam osam momaka i dve devojke, ali nikada nije bilo ničega izmedju bilo koga od njih.

Ja mislim da je problem u tome što sam ja upala u njenu jazbinu gde je do skoro bila alfa ženka.

e da..Alfa ženka..kad se setim..

4269.jpg
 
Postovani,

zadovoljstvo mi je da Vas obavestim o otvaranju "Ordinacije za ljubavne probleme" :hahaha:

Salu na stranu, poucen, uglavnom, svojim, ne malim, iskustvom smatram da mogu ljudima dati savet neki, a narocito zbog toga jer mi je psihologija srodna oblast (citaj NLP - Neuro-lingvisticko programiranje). Uostalom, tu su i drugi korisnici koji mogu da pomognu svojim savetima, odnosno konstatacijama.

Evo najcescih problema:

- Ljubomora decka (muza)
- Ljubomora devojke (supruge)
- Los sex ili ga ima manje nego ranije
- Ceste svadje
- Prevare
- "Svidja se on/ona meni i ja njoj/njemu, ali smo dva razlicita sveta"
- "Volim svog/svoju decka/devojku, ali mi se svidja neko drugi"
- "Volim te, ali..."
- "Ne znam sta tacno osecam..."
- Recepti za prilaz decku/devojci itd itd

Dakle, svaki problem koji imate, da li se radi o vezi, ili "muvanju" tipa "ne primecuje me" itd...

Samo opusteno i slobodno!


PS. ne treba vam knjizica i zakazivanje :D

Nemam tu tzv. "knjižicu" i nisam zakazala, ali sam ama baš "zakazala" po nekim ljubavnim pitanjima.
Tema je O.K. ali nema veze s'mozgom iliti stvarnošću, da prostiš ti koji ovo otvori;)
Baš bi bilo divno da se ljubavni problemi rešavaju na krstinim forumima:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top