Ordinacija za ljubavne probleme.

Mislim da ljubomora ne može da se zaustavi. Ako je takav tip,misliće da švrljas i ako si otisla do toaleta..znam,nazalost.
I ne verujem da ce pomoci ako se pravis da si ti ljubomorna...
Ono sto moze da "zamaskira" proces,ako to zelis, je promena tvog ponašanja. Znaci:ne cini ono sto ga cini ljubomornim.
Kazu da ljubomora proistice iz nesigurnosti...ima tu istine.
 
Mislim da ljubomora ne može da se zaustavi. Ako je takav tip,misliće da švrljas i ako si otisla do toaleta..znam,nazalost.
I ne verujem da ce pomoci ako se pravis da si ti ljubomorna...
Ono sto moze da "zamaskira" proces,ako to zelis, je promena tvog ponašanja. Znaci:ne cini ono sto ga cini ljubomornim.
Kazu da ljubomora proistice iz nesigurnosti...ima tu istine.

Naravno da ima istine, iz nesigurnosti...
Ali treba se menjati, bar potruditi se.
I ženske, pa treba biti i lukave..
 
Istina da je pametno biti lukav-a. Ali,stvarno nisam cula za varijantu kad je neko postao manje ljubomoran..a vi?
Citala sam ,ko zna gde po casopisima,knjigama...da treba da ga(je)uveris da ti je on najbitiji..koliko ga volis...da mu to stalno pokazujes.
Sve sam to radila sa jednim tipom jaaako dugo,dok mi se nije smracilo i cap z:poz: Smucilo mi se da se pitam sto je postao nadrndan,odjednom. Uglavnom u drustvu..
Posle toga nisam imala ljubomornog tipa. I ne mogu opisati koje je olaksanje biti u vezi bez pritiska...aaa,divota :zskace:
 
Istina da je pametno biti lukav-a. Ali,stvarno nisam cula za varijantu kad je neko postao manje ljubomoran..a vi?
Citala sam ,ko zna gde po casopisima,knjigama...da treba da ga(je)uveris da ti je on najbitiji..koliko ga volis...da mu to stalno pokazujes.
Sve sam to radila sa jednim tipom jaaako dugo,dok mi se nije smracilo i cap z:poz: Smucilo mi se da se pitam sto je postao nadrndan,odjednom. Uglavnom u drustvu..
Posle toga nisam imala ljubomornog tipa. I ne mogu opisati koje je olaksanje biti u vezi bez pritiska...aaa,divota :zskace:

Sa svime što si napisala se slažem, ali ne možeš ti non-stop pričati nekome kako ga voliš...pa, ***. :zroll:
U svakoj vezi dođe do kriznih perioda ljubomore, i to je , na neku ruku, i normalno, ali istina je da se ljubomora ne leči.
Ko je ljubomoran, ostaje zauvek, nebitno sa kim je.
Stvar je samo odluke, da li si spreman/a da živiš sa takvom osobom.
Treba prekinuti na vreme, neki ostanu sa takvom osobom do kraja života.z:cry:
 
Sa svime što si napisala se slažem, ali ne možeš ti non-stop pričati nekome kako ga voliš...pa, ***. :zroll:
U svakoj vezi dođe do kriznih perioda ljubomore, i to je , na neku ruku, i normalno, ali istina je da se ljubomora ne leči.
Ko je ljubomoran, ostaje zauvek, nebitno sa kim je.
Stvar je samo odluke, da li si spreman/a da živiš sa takvom osobom.
Treba prekinuti na vreme, neki ostanu sa takvom osobom do kraja života.z:cry:
I ja se potpuno slažem sa tobom. Ali skroz. I jos mislim da je uvek pravo vreme prekinuti takvu vezu. Bolje danas nego sutra.
Mada,ima parova gde su oboje ljubomorni,pa se svadjaju,tuku,volim te,mrzim te.. izgleda je njima to ok,nasli se isti . Svako bira svoj put.
 
I ja se potpuno slažem sa tobom. Ali skroz. I jos mislim da je uvek pravo vreme prekinuti takvu vezu. Bolje danas nego sutra.
Mada,ima parova gde su oboje ljubomorni,pa se svadjaju,tuku,volim te,mrzim te.. izgleda je njima to ok,nasli se isti . Svako bira svoj put.

Nije njima ok, samo nemaju snage da prekinu, verovatno.
Tu su i drugi razlozi, deca su najbitnija, ..., ali , ako ta deca gledaju to nasilje, psihičko ili fizičko, svejedno, onda je to TRAGEDIJA.
Nego, odosmo u krajnost.
 
APEL SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE:

2visdpe.gif
 
Istina da je pametno biti lukav-a. Ali,stvarno nisam cula za varijantu kad je neko postao manje ljubomoran..a vi?
Citala sam ,ko zna gde po casopisima,knjigama...da treba da ga(je)uveris da ti je on najbitiji..koliko ga volis...da mu to stalno pokazujes.
Sve sam to radila sa jednim tipom jaaako dugo,dok mi se nije smracilo i cap z:poz: Smucilo mi se da se pitam sto je postao nadrndan,odjednom. Uglavnom u drustvu..
Posle toga nisam imala ljubomornog tipa. I ne mogu opisati koje je olaksanje biti u vezi bez pritiska...aaa,divota :zskace:
Bez doze ljubomore nema ni prave ljubavi. Ali patološka ljubomora - to je pakao za zajednički život! U glavnom, jedino rješenje je raskid veze.
 
Odem ja u javnu kuću i pošteno platim, i nisam se još ni skinuo, kad - racija. Uleće murija i pokupi sve u bordelu. Pravo u maricu, pa u stanicu. Ja - klijent - i prostitutke. I u stanici nam oduzmu sav novac - njima zato što su ga zaradile od qurvanja, meni zato što bih ga potrošio na kurvanje. Uzmu nam podatke i napišu nam krivične prijave. I kad je sve bilo završeno mene jedan policajac pita: "Pa dobro, bre, što ideš kod njih?" - a ja mu odgovorim - "Pa hoću da je6em!... Pa dobro, bre, što mi bre ne date da je6em?!" Pomozite...
 

Back
Top