poziv na cekanje i internet

Potrebno je da odes u Telekom i trazis da ti aktiviraju uslugu call waiting. Nakon toga, potreban ti je modem koji podrzava v.92 standard i ISP koji podrzava v.92 na svojim pristupnim linijama. Ovo vazi samo za digitalne centrale, a takodje ne smes da budes na PCM uredjaju (bar ne na vecini...)

Pozdrav
 
Tu ti ja mogu pomoci,posto sam se zesce pomucio da to sve profunkcionise,a sve u svemu jako je laka procedura.Odes u telekom i trazis da ti aktiviraju "poziv na cekanju".Kada ti to ukljuce(posle 2-3 dana),treba da imas v92 modem.Sa njim se koristi neki od programa za to (ja koristim program koji sam dobio sa modemom "FaxTalk NetOnHold).Ali i tu ima dosta caki.Na ovom novom presporom Intel 536ep modemu program nece da radi ako se podize sa sistemom,sto znaci da moram da ga pokrecem svaki put kad ocu da se okacim na net.v92 provajder ti je potreban samo u slucaju ako hoces da ti u toku razgovora ostane net na cekanju.To jos nisam isprobao i neznam kako funkcionise.Sada koristim ovu foru:Kada me neko zove,komp mi "zazvoni" i onda se jednstavno skinem sa neta,zazvoni fiksni i javim se.To je cela prica oko ove male,ali fise nego funkcionalne stvari.
 
Tu ti ja mogu pomoci,posto sam se zesce pomucio da to sve profunkcionise,a sve u svemu jako je laka procedura.Odes u telekom i trazis da ti aktiviraju "poziv na cekanju".Kada ti to ukljuce(posle 2-3 dana),treba da imas v92 modem.Sa njim se koristi neki od programa za to (ja koristim program koji sam dobio sa modemom "FaxTalk NetOnHold).Ali i tu ima dosta caki.Na ovom novom presporom Intel 536ep modemu program nece da radi ako se podize sa sistemom,sto znaci da moram da ga pokrecem svaki put kad ocu da se okacim na net.v92 provajder ti je potreban samo u slucaju ako hoces da ti u toku razgovora ostane net na cekanju.To jos nisam isprobao i neznam kako funkcionise.Sada koristim ovu foru:Kada me neko zove,komp mi "zazvoni" i onda se jednstavno skinem sa neta,zazvoni fiksni i javim se.To je cela prica oko ove male,ali fise nego funkcionalne stvari.
 
nikola_v86:
Kada ti to ukljuce(posle 2-3 dana),treba da imas v92 modem.Sa njim se koristi neki od programa za to (ja koristim program koji sam dobio sa modemom "FaxTalk NetOnHold).Ali i tu ima dosta caki.Na ovom novom presporom Intel 536ep modemu program nece da radi ako se podize sa sistemom,sto znaci da moram da ga pokrecem svaki put kad ocu da se okacim na net
Fax Talk Net OnHold je stvarno odlican za ovakve stvari, ali se kod mene podize sa sistemom bez ikakvih problema sa istim modemom i pritom savrseno radi.
 

Back
Top