Devojke koje gutaju ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne da je bila tema, nego je bila pola dana i stavljena pod kljuc, a i to je bilo pre pola dana :twisted: :twisted: :twisted:
Ne da ce da te zakljucaju sineee... negooo ima da se pusis.
Ima bre vec X tema na tu temu, zato serch u ruke i trazi temu. Ako neznas kako se koristi temosrch i o tome ima tema. Potrazi je :P :P :P
 
Kad_LupimLupim:
Ne da je bila tema, nego je bila pola dana i stavljena pod kljuc, a i to je bilo pre pola dana :twisted: :twisted: :twisted:
Ne da ce da te zakljucaju sineee... negooo ima da se pusis.
Ima bre vec X tema na tu temu, zato serch u ruke i trazi temu. Ako neznas kako se koristi temosrch i o tome ima tema. Potrazi je :P :P :P
Ti mora da si neki mnogo fin decko.
 
lav607:
Steffan:
lav607:
Jos kad kaze posle toga izvini ne znam sta mi je bilo obicno se ne zagrcnem.

Pa naravno kada su fine i lepo vaspitane, a ne kao ove umisljene forumasice.. :lol:
Mada slucajno sam naleteo na jednu od njih veruj mi odrala me.Tako da to je samo zvaka dok neklekne.Mada svugde ima *kotova

hahahahaah Ko?!?!!? :P Ne nemoj da mi kazes.. da nije mozda Sibirska?!? Cuo sam da jako dobro pushi... hahahahaha :lol:
 
lav607:
Felerična:
Steffan:
Najzesce je kada im strcne sperma u dusnik i kada krenu da se gushe i bore za zivot ali i dalje ga savesno pushe dok ne iscede poslednji spermatozoid!! E to su prave zene!!! hahahahahah :lol:

Joj jbt. :twisted:
mnogo su ti dobre trepavice

Ej da li ti je nekada neka riba trepavicama golicala glavic? hahahaha :lol: mene je jedna tako cesto izazivala.. :lol:
 
Steffan:
lav607:
Steffan:
lav607:
Jos kad kaze posle toga izvini ne znam sta mi je bilo obicno se ne zagrcnem.

Pa naravno kada su fine i lepo vaspitane, a ne kao ove umisljene forumasice.. :lol:
Mada slucajno sam naleteo na jednu od njih veruj mi odrala me.Tako da to je samo zvaka dok neklekne.Mada svugde ima *kotova

hahahahaah Ko?!?!!? :P Ne nemoj da mi kazes.. da nije mozda Sibirska?!? Cuo sam da jako dobro pushi... hahahahaha :lol:

:idea: :roll: :roll: :roll:
 
Ja obavezno pre susreta sa nekom gutacicom ne drkam jedno mesec dana, da se sperma nakupi i postane onako obilna, gusta i lepljiva. To je tek onda osecaj, kada pocnu da je razvlace po ustima kao zvaku a krkljaju jer ne moze tek tako da se proguta! :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top