Снег :-)

krvolok:
SINDI:
Iggy:
Odvratan je! Bljuzgavica....Nije sneg za grad!
ma ajde , malo optimizma, navataj neke klince iz komsiluka ako nema svoje, pa na prvo poljance...uzivaj malo :wink:

I onda ih, pun optimizma, BIČUJ da te BRŽE vuku na sankama, tako nahvatani !!! UŽIVAJ MALO !!!

divna ideja! samo decu zamenimo krvolocnom zivotinjom, i udri...mada mi pravljenje figura u snegu vise prija :lol: :lol: :lol:
 
SINDI:
krvolok:
SINDI:
Iggy:
Odvratan je! Bljuzgavica....Nije sneg za grad!
ma ajde , malo optimizma, navataj neke klince iz komsiluka ako nema svoje, pa na prvo poljance...uzivaj malo :wink:

I onda ih, pun optimizma, BIČUJ da te BRŽE vuku na sankama, tako nahvatani !!! UŽIVAJ MALO !!!

divna ideja! samo decu zamenimo krvolocnom zivotinjom, i udri...mada mi pravljenje figura u snegu vise prija :lol: :lol: :lol:

E, to možeš u snegu sa krvoločnom životinjom, mis' da ti VIŠE PRIJA !!! :lol:
 
sneg_:
Jel` kod vas u NS mogu da se iznajme irvasi? 8)
Naravno da mogu.Nismo mi dzabe velegrad.Odes lepo u opsitnu,pa zatim ih lepo zamolis da te upute na kancelariju deda Mraza.Postoji mogucnost da ne bude tamo,odnosno da je na sluzbenom putu,ali moj savet,sacekaj ga,mozda i dodje.Ako ne,poslace svoje izaslanike u belim odelima,koji ce samo za tebe da donesu kosulju iste boje. :) :) :)
 

Back
Top