AstraSat - PREVARANTI !!!!!

gost 25064

Početnik
Poruka
11
Jedan veliki komentar na astrasat.Ja sam izvrsio uplatu paketa koji mi je radio prvih nedelju ipo dana,posle toga vise nije bilo signala sa njihovim transponderom,cak i kad ga bude(a sve je podeseno kako treba),pod network nadje CANAL + tako da internet ne moze da se koristi(postavio bih sliku,ali ne znam kako)-inace imam rotacionu antenu.Posto sam na elitsecurity-i forumu procitao da je Ljubisic Sasa napisao da vracaju pare svima koji su nezadovoljni njihovim servisom,odlucio sam da nazovem i povratim barem deo para.Kada sam nazvao i rekao sta mi ne radi,njihov odgovor je naravno bio da je sve ispravno sa njihove strane.Ja inace i dalje mogu da pratim sve kanale,ali samo sa njihovim transponderom nemam signala...Trazio sam da mi vrate deo para,jer nisam presao ni pola limita,ali mi je receno da ne mogu da vrate pare zato sto ja nisam nezadovoljan,vec je problem kod mene i oni su kao vec uplatili astrasat-u i ne mogu da traze pare od njih(a da sam bio samo nezadovoljan onda bi mogli-cudno malo)...Kada je tenzija vec pocela da raste u toku razgovora,covek sa kojim sam pricao je rekao da zajebavam nekog drugog i spustio mi slusalicu.Toliko o AstraSat-u i o nekom postenju koje ovde prosipaju...
 

Back
Top