Kazaa++

Nenadned

Zainteresovan član
Poruka
101
Ranije sam koristio Kazu i sve je bilo uredu,medjutim prilikom deinstalacije i posle nekog vremena ponovne instalacije nemogu da koristim opcije Search i Trafic,dakle nema preuzimanja.
 
Nadam se da se radi o Kazaa Lite++..
Ukoliko si je deinstalirao onda je moras pobrisati i iz registry baze Windowsa.. Ukoliko nisi vjest sa cackanjem po registriju pokusaj sa Registry klinerom da ocistis registry bazu i nakon toga ponovo instaliras Kazaa Lite++.. Ostale verzije Kaze ne preporucujem zbog virusa....
 
Da u pitanju je Kazaa Lite++,probao sam sa registry Mechanic i RegRestore ali opet nista se nije promenilo.Jel bas mora Registry Cleaner ili je nesto drugo?
 
Sta da ti kazem nego jos da probas da vidis sta je sa konekcijom i jesi li podesio one parametre tipa username kazaa i sl.. Ja nemam problema sa tim nikada sem sto ponekad bude los download ali to se trpiti da.. Poz.
 
Ako je u pitanju KaZaA Lite K++ 2.4.3 ili 2.6 Resurection i jos ako imas SP2 znaj da je problem bash zbog tog Service Pack-a posto KaZaA (ta verzija) nije kompatibilna sa Service Packom 2 za Windows Xp
 
Operativni sistem je XP SP1, (reinstalisan pre neki dan). Upravo sam stavio Kazaaalite 2.4.3 . Ranije sam imao Kazaa Media Desktop koji sam skinuo iz poznatih razloga, i stavio kazaaalite, i sve je funkcionisalo bez problema! Inace prilikom instaliranja bilo koje verzije pita te da li da ocisti ostatke ranijih verzija iz registra.
NEGO uradi sledece: Options/KazaaLiteK++ Options/My KazaaLiteK++ : upisao si Username, ispod nudi E-mail
user@kazaalite.kpp - VAZNO- umesto 'user' MORAS upisati svoj nick!
 
Nenadned:
Probao sam i to i opet nista,ne mogu da verujem ako neko jos nesto zna ako ne predajem se,dajte neki program slican kazi :cry: :cry: :cry:

Nisi mi rekao da li imas SP2.. Ako imas digni ruke od te verzije i skini neku novu.

E dobro si se setio. Ima bolji program od Kaze.

jedan od njih je BearShare Pro 4.6.3 (aktuelna verzija) koji je po meni neprikosnoven za p2p preko modema.

Druga varijanta ti je DC++ ali on radi na malo drugacijem principu...

Imas jos i LimeWire Pro, Ares, eMule (mada ne preporucujem..) itd.

Probaj BearShare makar free/lite verziju ako ne mozes da 'sredis' Pro.
 

Back
Top