Muski - zasto nikad ne zatvorite vrata na WC?

Betty:
Sačuvaj me bože zajedničkih wc-a! :shock:
Kad prolazim pred muškog, lepo se da videti da ima ljudi unutra, i da stoje i piške. Nekad širom otovrena vrata, pa se vide leđa (i ceo komičan stav sa skakutanjem), a nekad, kao, malo pritovrite vrata, što je , mislim, vrhunac.
PLZ, TELL ME WHY?
:roll:

pa zavisi gde prolazi$.. ako su to rupe od lokala i diskoteka tu ba$ i nema mesta nekom zatvaranju vrata jer su uglavnom pokvarena... chesto i prljava..
ako si mislila na diskoteke i slichno.. pa ljudi su uglavnom nacirkani i bole ih da zatvaraju vrata i da razmi$ljaju da li ce neka voajerka videti njihov egzibicionizam :)
trudim se da ne uzbudjujem zhenske osobe ako se ne mora, ali nije mi nikakva frka da me gledaju dok mokrim.. ne$to najnormalnije, a i powertoolz mi je za ponos :D
a $to tebi to tako smeta?
 
Betty:
Sačuvaj me bože zajedničkih wc-a! :shock:
Kad prolazim pred muškog, lepo se da videti da ima ljudi unutra, i da stoje i piške. Nekad širom otovrena vrata, pa se vide leđa (i ceo komičan stav sa skakutanjem), a nekad, kao, malo pritovrite vrata, što je , mislim, vrhunac.
PLZ, TELL ME WHY?
:roll:

iz higijenskih razloga izbegavam kontakt s vratima, prvo je nenormalno sto imamo ovako prljave i dotrajale javne toalete a tek posle to sto muskarci ne zatvaraju vrata. a ako neka naleti bas tad i vidi me straga, pa, boze moj, that's her doom
ali, jos mi je budjavija situacija kad neka od devojaka ode u wc sa par drugarica koje se uigrano rasporede u nekoliko prstenova i cuvaju vrata, to mi pomalo smeta
 
Ruke se mogu oprati posle 'kontakta s vratima', ili to znaci da su muski WC-i prljaviji od zenskih, samo da mi je znati ko ih prlja?
Verovatno neke nevaljale devojcice dodju kada nema nikog tamo, i iz inata vam ispiske ceo WC, a tu kvaku na vratima zamazu najgorim mogucim stvarima koje izluce iz sebe :lol:
 
random_cloud_form:
...ali, jos mi je budjavija situacija kad neka od devojaka ode u wc sa par drugarica koje se uigrano rasporede u nekoliko prstenova i cuvaju vrata, to mi pomalo smeta
Random, posto se nijedna devojka ne javlja da ti objasni, da pokusam ja. Kroz primere. Prvi: u nekom budjavom lokalu na budjavoj zurci cekam ispred budjave kabine u jos budjavijem WC-u, koji je inace jedini, dakle mesoviti. Unutra neka riba, a ispred drugarica cuva strazu. Nailazi neki manijak koji ih kao poznaje i pocne da navaljuje, kao ova unutra ga zna, zeli ga, dok pisa misli na njega. Meni dosadi da ga slusam te ga izguram napolje. Dok sam se vratio devojka koja je bila u kabini je otisla, ali je drugarica ostala pred ogledalom da se sredjuje i ja udjem unutra da obavim svoje fizioloske potrebe, vrata ne mogu da se zabrave. Odjednom se pojavljuje onaj idiot, valjda mislio da je ova jos unutra, ulece u kabinu gde sam ja, dok sa yebackim prizvukom govori sta bi da joj radi.*#*@##! Sreca sto na kraju nije bilo mrtvih. Drugi put isto tako poznanik, inace mrtav pijan, ugleda jednu kako sama ide u zenski WC (drugi neki lokal) i krene za njom, i dere se "Krmacice moja, evo me stizem..." pa smo morali da ga odvlacimo od vrata. Dakle, vidis da one cuvaju strazu jedne drugima da ih neka budala ne bi popishala.
 
heheee ja redovno idem u muski wc, u stvari idem uvek kad vidim da je zenski prljaaaaav!! Zenski su uvek katastrofa, ulosci...tamponi...papir...ma krv na sve strane :? al' je muski zato cist :D


a sto se teme tice, pa muski i inace ne vole da zatvaraju vrata, nigde!! sedim u nekom kaficu blizu vrata, izlaze njih trojica iz kafica i ostavljaju vrata siiiirom otvorena :shock: a mi brrrrr zatvaraj, 'ladnoooo jeeee !!!

A i cesto piske po parkovima itd., pa i nisu navikli na zatvaraju vrata :D

Meni se namece pitanje zasto muski nikada ne peru ruke u wc-u :evil: nego samo opusteno izadju napolje :shock:
 
sto se tice pranja ruku - to je vec elementarna higijena. mnogo problematicniji su oni koji kazu da kao peru ruke ali ne peru. citao sam, bilo je neko istrazivanje koje pokazuje da mnogo vise njih kaze da su kao oprali ruke a nisu.

mada, pranje ruku je isto diskutabilno. da li znate koji je najprljaviji deo u toaletima? slavina za vodu. znaci, ti prljavim rukama otvoris slavinu - operes ruke - i onda opranim rukama dodirnes onu prljavu slavinu.

zakljucak i pitanje sledeceg meseca: zasto muskarci kada peru ruke ne zatvaraju vodu?! :lol: :lol:
 
Ima jos jedna interesantna pojava kod muskaraca, oni uvek NAJAVE sta ce da rade u WC-u. Devojke kazu da moraju da idu u toalet i tu zavrse... ali ne i muskarci, oni kazu: "Idem da pisham", "Idem da pustim majmuna", "Odoh da zuborim", "Moj piton bi da pusti vodu", :lol: ... i bas cudno kako u nekim drugim stvarima nemaju potrebe da zalaze u detalje (npr. "Idem da napravim sebi sendvic sa tunjevinom i sirom, bez salate!"), vec samo kod te jednostavne fizioloske potrebe.
A da, sasvim je drugacije kod velike nuzde, tu ni muskarci nesto ne detaljisu i ne tepaju svojoj guzi... hocete sada reci da to sve ima veze s penisom? :lol:
 
slatko volim :)):
heheee ja redovno idem u muski wc, u stvari idem uvek kad vidim da je zenski prljaaaaav!! Zenski su uvek katastrofa, ulosci...tamponi...papir...ma krv na sve strane :? al' je muski zato cist :D


a sto se teme tice, pa muski i inace ne vole da zatvaraju vrata, nigde!! sedim u nekom kaficu blizu vrata, izlaze njih trojica iz kafica i ostavljaju vrata siiiirom otvorena :shock: a mi brrrrr zatvaraj, 'ladnoooo jeeee !!!

A i cesto piske po parkovima itd., pa i nisu navikli na zatvaraju vrata :D

Meni se namece pitanje zasto muski nikada ne peru ruke u wc-u :evil: nego samo opusteno izadju napolje :shock:

ženski prljav, muški kandiše, urrr......



šta fali pikenju u paku?
 
mishica:
Ima jos jedna interesantna pojava kod muskaraca, oni uvek NAJAVE sta ce da rade u WC-u. Devojke kazu da moraju da idu u toalet i tu zavrse... ali ne i muskarci, oni kazu: "Idem da pisham", "Idem da pustim majmuna", "Odoh da zuborim", "Moj piton bi da pusti vodu", :lol: ... i bas cudno kako u nekim drugim stvarima nemaju potrebe da zalaze u detalje (npr. "Idem da napravim sebi sendvic sa tunjevinom i sirom, bez salate!"), vec samo kod te jednostavne fizioloske potrebe.
A da, sasvim je drugacije kod velike nuzde, tu ni muskarci nesto ne detaljisu i ne tepaju svojoj guzi... hocete sada reci da to sve ima veze s penisom? :lol:
Sa obzirom na kolicinu tema koje se ovde pokrecu po pitanju velicine pomenutog pomagala za oplodnju, pogotovu osoba zenskog pola koje polemisu o njemu, muskarci stecu utisak da je to nesto mnogo vazno i da ga stoga treba spominjati u svakoj prilici. Uostalom svaki od nas ima samo jednu 'igracku', dok za zene postoji ona fora "kad porastem, imacu ih sto". A i lakse vam je da kazete "idem u toalet" nego li "idem u toalet da popravim sminku, izogovaram prisutne, sacujem neku pijanu budalu usput i pobijem se sa nekom ludacom koja mi gleda decka".
 
U principu ruke perem uvek nakon odlaska u WC.Ali ponekad taj cin izbegnem kada su wc-i zapusteni.Inace moj penis je uvek cist.Tako da nemam problem sa njim ako neoperem ruke.Inace statistika u jednom edukativnom listu kaze da samo 45 posto muskaraca pere ruke nakon odlaska u wc.Ali porazavajuca cinjenica je na strani zena koje samo u 15 % slucajeva cine istu stvar.
Opet po istim statistikama pokazuje da su zenski wc-i po pravilu uvek prljaviji od muskih.A po bakterioloskim normama u zenskim wc-Ima u proseku ima oko oko 50% vise po covekovo zdravlje rizicnih bakterija nego u muskim.
Inace jos jedan pokazatelj razlike u musko zenskom ophodjenju prema javnim toaletima.Muskarci u principu pri vrsenju velike nuzde u javnim toaletima dasku obloze toalet papirom.90% zena se jednostavno popne na dasku i obavi nuzdu.Pritom pri zavrsenom poslu i nepokusaju da ocistedekli od otisaka njihovih nogu.
Ipak ono sto zene cesce cine od muskaraca je upotreba cetke u javnim WC-ima.Tako da ostatke njihovih brabonjaka po solji cesce ciste od muskaraca.ali to cine u prncipu jer su vrlo retko same u javnom toaletu.
Muskarci piske inace sa otvorenim vratima jer u principu nista se nemoze videti osim njihove pozadine.Zene se prikrivaju jer zena dok piski i nije neki prizor za odusevljenje.
 
mishica:
Ruke se mogu oprati posle 'kontakta s vratima', ili to znaci da su muski WC-i prljaviji od zenskih, samo da mi je znati ko ih prlja?
Verovatno neke nevaljale devojcice dodju kada nema nikog tamo, i iz inata vam ispiske ceo WC, a tu kvaku na vratima zamazu najgorim mogucim stvarima koje izluce iz sebe :lol:

uuu... kako si slatko perverzna.. ehehehe

i kako to misli$ "ruke se mogu oprati posle kontakta sa vratima" ?!? Znachi udjem u WC, operem ruke, i onda moram da bih u$ao u kabinu (ako je WC takav) da se uhvatim za kvaku sa zilion bakterija na sebi?! o chemu prichamo... da pipam my precious prljavim rukama? :) Super je kada su vrata bez kvake.. onda mogu da ih gurnem laktom i slichno..

Pisoari su zato zakon.. i chesme sa senzorima

 

Back
Top