SAMSUNG E330

Goscica:
Molim vas za misljenje, imala sam Nokiu do sad, juce sam nabavila ovaj tel. koji je stavarno vizuelno prelep.Da li ga neko ima i vasa iskustva?! :) Pozz.!
Nemam iskustva sa bas tim modelom ali imam iskustva uopsteno sa samsungovim mobilnima.Do sada nijedan me nije izdao,sigurni su i trpe dosta...
 
Moram opet da pitam, ima li ga neko i da li je prebacivao fotke na komp i kako, da li funkcionise preko data kabla :?: Neko kaže da može preko ir, a neko da ne.... :( Niš mi nije jasno.... :?
 
Goscica:
Moram opet da pitam, ima li ga neko i da li je prebacivao fotke na komp i kako, da li funkcionise preko data kabla :?: Neko kaže da može preko ir, a neko da ne.... :( Niš mi nije jasno.... :?

E taj sto ti je reko da nemoze preko IR nema pojma i njega nemoj da slusas , lepo kupis Ir i tvoji problemi su reseni , ja da ima toliko para na raspolaganju za fon verovatno bi kupio 6600 ili siemens S65 ili motorolu v620 ima ih jos puno ali ja bih kupio te sa slicnom cenom , tvoj bi mi bio na listi medju zadnjima(bez uvrede).
Sto se tice izgleda bio bi prvi ali meni izgled nije uopste vazane , vazno mi je ono sto telefon poseduje unutar sebe , zaci moje misljenje glavno za tvoj fon :

MOGLA SI BRE BOLJE ZA TE PARE.
 
123456789:
Goscica:
Moram opet da pitam, ima li ga neko i da li je prebacivao fotke na komp i kako, da li funkcionise preko data kabla :?: Neko kaže da može preko ir, a neko da ne.... :( Niš mi nije jasno.... :?

E taj sto ti je reko da nemoze preko IR nema pojma i njega nemoj da slusas , lepo kupis Ir i tvoji problemi su reseni , ja da ima toliko para na raspolaganju za fon verovatno bi kupio 6600 ili siemens S65 ili motorolu v620 ima ih jos puno ali ja bih kupio te sa slicnom cenom , tvoj bi mi bio na listi medju zadnjima(bez uvrede).
Sto se tice izgleda bio bi prvi ali meni izgled nije uopste vazane , vazno mi je ono sto telefon poseduje unutar sebe , zaci moje misljenje glavno za tvoj fon :

MOGLA SI BRE BOLJE ZA TE PARE.
E ovako, receno mi je da ovaj model nema ir, i sad sam u bunilu :shock: Jedni kazu ima, drugi nema, a u njegovom uputstvu nigde se ne pominje. Dobila sam u radnji neki kabl za njega, ali ga jos nisam povezala sa PC, pitanje i da li ce moci, jer nije za ovaj model :? Inace sam pre ovog tel imala stalno nokie i stvarno su sjajne, ali dizajn ovog tel me je odusevio.Pazi kad ima 2 displeja u koloru, odlicnu grafiku i pravi mnogooo dobre fotke.Ne znam zasto mislis da sam se presla, cula sam da su svi koji su imali samsunge jako zadovoljni.Sto se tice nokie 6600, mnogo mi je nekako kabasta...Ma ovaj tel je secerlma, sta da radim kad se palim na formu :P :wink:
 
Ma slazem se ja s tobom da taj tel izgleda odlicno ,ali mu karakteristike nisu sjajne.

SPECIFIKACIJA MODELA SAMSUNG E330

Osnovno Proizvođač Samsung
Model E330
Godina 2004
Dimenzije 86 x 46 x 23 mm
Težina 85 grama
Mreže 900/1800
Vibracija
Kamera


Ekran Boje Kolor, 65536 boja
Osvetljenje Bela

Baterija Tip Li-Ion
Mirovanje 0 h
Razgovor 0 h

Zvuk Melodije Kvalitet reprodukcije Polifone melodije
Postojeće 0
Sopstvene 0

Glas

Memorija Imenik Broj unosa 0
Broj polja po unosu 0
Dodela slike unosu


Poruke Vrsta SMS + EMS + MMS
Kapacitet 0

Kartice Vrsta
Kapacitet

Podaci WAP 2.0
E-mail Nema
Modem GPRS
Infracrveni port


Aplikacije JAVA podrška
Planer vremena
Alarm
Konvertor valuta
Igre



SPECIFIKACIJA MODELA NOKIA 6600

Osnovno Proizvođač Nokia
Model 6600
Godina 2003
Dimenzije 109 x 58 x 24 mm
Težina 122 grama
Mreže 900/1800/1900
Vibracija
Kamera


Ekran Boje Kolor, 65536 boja
Osvetljenje Bela

Baterija Tip Li-Ion
Mirovanje 240 h
Razgovor 4 h

Zvuk Melodije Kvalitet reprodukcije Polifone melodije
Postojeće 0
Sopstvene 0

Glas Snimanje glasa
Komandovanje glasom
Pozivanje glasom


Memorija Imenik Broj unosa 0
Broj polja po unosu 0
Dodela slike unosu
Dodela melodije unosu


Poruke Vrsta SMS + MMS
Kapacitet 0

Kartice Vrsta MMC
Kapacitet 32 Mb

Podaci WAP 2.0
E-mail POP3
Modem GPRS
Infracrveni port
Bluetooth
xHTML internet pretraživač


Aplikacije JAVA podrška
Planer vremena
Alarm
Kalkulator
Igre


SPECIFIKACIJA MODELA MOTOROLA V620

Osnovno Proizvođač Motorola
Model V620
Godina 2004
Dimenzije 88 x 48 x 24 mm
Težina 115 grama
Mreže 900/1800/1900
Antena
Vibracija
Kamera


Ekran Boje Kolor, 262144 boja
Osvetljenje Bela

Baterija Tip Li-Ion
Mirovanje 280 h
Razgovor 5 h

Zvuk Melodije Kvalitet reprodukcije Hi-Fi melodije
Postojeće 0
Sopstvene 0

Glas Snimanje glasa
Pozivanje glasom


Memorija Imenik Broj unosa 0
Broj polja po unosu 0


Poruke Vrsta SMS + EMS + MMS
Kapacitet 0

Kartice Vrsta
Kapacitet

Podaci WAP 2.0
E-mail Da
Modem GPRS
Bluetooth


Aplikacije JAVA podrška
Alarm
Kalkulator
Konvertor valuta
Igre


E da u specifikaciji za tvoj tel se pominje da ima IR, pogledaj i za ostale telefone pa ces videti sta je The best.
 
Zamalo da zaboravim Siemens

SPECIFIKACIJA MODELA SIEMENS S65

Osnovno Proizvođač Siemens
Model S65
Godina 2004
Dimenzije 109 x 48 x 18 mm
Težina 98 grama
Mreže 900/1800/1900
Vibracija
Kamera


Ekran Boje Kolor, 65536 boja
Osvetljenje Bela

Baterija Tip Li-Ion
Mirovanje 250 h
Razgovor 5 h

Zvuk Melodije Kvalitet reprodukcije Polifone melodije
Postojeće 0
Sopstvene 0

Glas

Memorija Imenik Broj unosa 1000
Broj polja po unosu 14


Poruke Vrsta SMS + EMS + MMS
Kapacitet 0

Kartice Vrsta MMC
Kapacitet 32 Mb

Podaci WAP 2.0
E-mail Da
Modem GPRS
Infracrveni port
Bluetooth
SyncML


Aplikacije JAVA podrška
Planer vremena
Alarm
Štoperica
Kalkulator
Igre
 
Ejjj, srce si, hvala ti na trudu, stvarno! :D Ma dobar je on meni i ovakav, a nije ni toliko los kad ga uporedim sa drugima, ima sve sto je meni potrebno! :wink: Samo jos da uspem da prebacim fotke na komp :( Kiss! :wink:
 
Postoji jedan skuplji nacin prebacivanja slika na komp mozes da probas to pa ako su slicke cool onda kupis infared.
to ti je ustvari MMS samo sto umesto broja uneses E-mail adresu , znaci uneses tvoj E-mail i to je to slika bi trebala da stigne , ako su fotke dobre kupi IR i uzivaj. :wink:
 
123456789:
Postoji jedan skuplji nacin prebacivanja slika na komp mozes da probas to pa ako su slicke cool onda kupis infared.
to ti je ustvari MMS samo sto umesto broja uneses E-mail adresu , znaci uneses tvoj E-mail i to je to slika bi trebala da stigne , ako su fotke dobre kupi IR i uzivaj. :wink:
E, danas sam bas to uradila sa slicicama koje su mi bile zarobljene u nokiji 6610i.One vredne sam preko e-maila prebacila u komp i bas sam srecna.Prijatno sm se iznenadila kvalitetom slika, mislila sam da ce biti mnogo losije.Kakve li ce tek biti ove sa samsungom :shock: Takodje sam imala problem sa data kablom i kod nokie...E sad kod samsunga jos nisam aktivirala gprs, iskreno ne znam ni kako se to radi, jer mi je sa nokiom pomogao drugar... :? P.S.Nadam se da urednik nece ovo shvatiti kao chet, jer mislim da razmenjujemo informacije koje su stalno aktuelne i uvek ima onih koji nisu dovoljno upuceni u ovu problematiku, bas kao ja!Pozz.! :)
 

Back
Top