AVATARI, rastamann-e :)

cpku

Zainteresovan član
Poruka
418
Daj posto imamo svog coveka u vrhu vidi sta je sa tim avatarima. 8)
Koliko ja znam ovaj softver dozvoljava avatare. :shock:
Sto je tolika frka? :?
Ako je problem u brzini otvaranja strana, neka se doda u profil pitanje "Da li zelite avatare" pa ovi koji imaju sporije veze nek ih zagase! :P
Dajte ljudi jednom konkretno obajsnjenj zasto se to ne dozvoli, ili jos bolje - DOZVOLITE :!: :!: :!:

Pozdrav
cpku :D
 
Ozbiljno neznas?

To su dugacke sive metalne poluge, nalik garnislama, kojima se blokiraju vrata, a mogu i da se mazu na hleb... :lol: :lol: :lol:

Ozbiljno, to su male fotke (najcesce 24x24 ili 48x48) koje mozes da prilepis svom nicku, pa da se i ta slicica vidi dok neko cita tvoju poruku ispod tvog nick-a... Potpuno nepotrebna stvar, ako mene neko pita...

Poz.
 
Ja nisam... ispalo bi da sam ja ovde non-stop, posto sam non-stop na net-u, i namestio sam da mi se index strana refresuje na 30 sekundi...

Moram ja da se dogovorim sa administratorima da napravimo malecni sistem za proveru thread-ova i privatnih poruka, pa da napisem programce koje bi sedelo u systray, i obavestavalo kad se promeni neka tema ili kad ti stigne privatna poruka... Da se forum ne flooduje bez potrebe...

No, otom potom...
 
Ma nije to nista... prepevavao sam ja i mnoge druge 'popularne' pesme... rekoh da se bacim na izvoz, jer se domace trziste zasitilo... Cik pogodi koje su ove dve pesme:

-
So i throw the glasses, I'm bleedin',
Seeking for a wall to smash my head...

Forwards, Backwards
Where to go?
My ID is empty, so...
Only one picture, left to see
When I die, to identify meeeee
-

Il' recimo:

-
Over Morava wind blows,
old fisherman hides what he knows,
no one needs to know about us...

My thoughts are reaching for you,
people makes a kid of you,
but in autumn I will marry you...
-

Inace napisao ovo pre godinu i kusur, kad sam isao iz BG-a do mog home-town-a, i bila zesca nesreca na autoputu pored smedereva, pa bus morao da skrene i ide smederevskim putem... A tu sam se naslusao najgorih mogucih narodnjaka :wink:

:lol:
 
Heh,prva pesma je LICMNA KARTA,Lukaseva...a druga...pogledaj ko je napisao tu pesmu,pa onda komentarisi :evil: 8)

a da...pesma se zove Kraj morave vetar duva,Medeni mesec i jedan od retkih NARODNJAKA,znaci ne urbani folk,no tipicno Srpska 7/8 dvojka.....
Mene si naso,aaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:
 
Ma ta pesma je dosta stara (Nad Moravom vetar duva), ali ova cigansko-svadbarksa verzija koju sam cuo me bash onako inspirisala da je uvrstim za izvoz... :lol:

Daj da izvezemo svo nase djubre... Nama ce biti lepse i cistije, a usput mozemo nesto i da zaradimo (a da ne moramo da otvorimo lanac restorana zvan McDonnalds kako bi se ratosiljali djubreta i uzimali po koju kintu za to)... :twisted: :twisted: :twisted:
 

Back
Top