Balkanski MTV iliti MTV Adria

Hvala! Mislio sam da sacekam da vidim sta drugi ljudi misle u vezi ovoga.

Sa jedne strane mislim da je dobro. Gledam Nemacki MTV [MTV Central] i kod njih su pocele da dolaze poznate licnosti, imaju svoje emisje, dosta njihovih izvodjaca se pojavilo, neki od njih su se progurali do Amerike [Rammstein]. Sa druge strane, necemo biti samo mi, vec i Hrvati, Slovenci, Bosanci i Makedonci. Tako da cemo morati da naucimo da se slazemo sa susedima, sto ce, izgleda, biti tesko. Ali ako je MTV toliko mocan da progura fazon sa pederima, zar nije mocan da pomiri dva naroda koji se, kako je vidim, mrze iz dna duse[ mislim na nas i Hrvate].
 
Па не знам који ја имам. То је онај са Јеврејским рекламама :roll: и МТВ 2, али су ми се у последње време смучили. Много ми се свиђа онај Украински Ентер (Music), имају бољу музику, а немајо оне ретардне емисије за глупе амере. Имам и ВХ 1, ни он није лош, мада и они понекад ускрнаве

---------
Cupi=Чупи
 
logo.jpg


Ovako izgleda logo televizije.
 
Cupi NS:
Па не знам који ја имам. То је онај са Јеврејским рекламама :roll: и МТВ 2, али су ми се у последње време смучили. Много ми се свиђа онај Украински Ентер (Music), имају бољу музику, а немајо оне ретардне емисије за глупе амере. Имам и ВХ 1, ни он није лош, мада и они понекад ускрнаве

---------
Cupi=Чупи

Taj sa jevrejskim reklamama ti je MTV Europe.za podrucje Balkana,istocne Evrope i Izraela.I nije tako los,bolje to nego nemacki-sta mi vredi kad nista ne razumem,ovaj je makar na engleskom i ne smara sa nemackim bendovima i pevacima.A sto se MTV Adrie tice,cula sam da ce moci da se prati preko satelita,a mi sa kablovskom cemo ostati na MTV Europe :wink:
 

Back
Top