Дарко Филиповић

Bliznakinja

Poznat
Poruka
9.783
Људи...знам - попљуваћете ме ко никог,али шта да радим кад сам га толико зготивила!!!
Лик можда има 2-3 песме на албуму које су типиче народњачке,а остаје песме су врх!! :) :)

Има ли још фанова?И пре него што почнете са пљувањем запамтите : укуси су различити :P :P :P :!: :!:
 
Vazda sam govorio da su žene ćurke. Moja drugarica je bila za novu godinu na Žabljak, upoznala onog Stefane ili kako se zove i sad ga pita da je oženi. ******, GDJE JA ŽIVIM. Ne pjeva loše, pjesme mu nijesu loše ,ALI SAMO JE JEDAN BOG-ŽELJKO BEBEK.
 
Slavik:
Vazda sam govorio da su žene ćurke. Moja drugarica je bila za novu godinu na Žabljak, upoznala onog Stefane ili kako se zove i sad ga pita da je oženi. *, GDJE JA ŽIVIM. Ne pjeva loše, pjesme mu nijesu loše ,ALI SAMO JE JEDAN BOG-ŽELJKO BEBEK.


Стевана мислиш? :?
Не свиђа се Дарко мени физички,ја сам зготивила његову музику :P
 
Bliznakinja:
Slavik:
Vazda sam govorio da su žene ćurke. Moja drugarica je bila za novu godinu na Žabljak, upoznala onog Stefane ili kako se zove i sad ga pita da je oženi. *, GDJE JA ŽIVIM. Ne pjeva loše, pjesme mu nijesu loše ,ALI SAMO JE JEDAN BOG-ŽELJKO BEBEK.


Стевана мислиш? :?
Не свиђа се Дарко мени физички,ја сам зготивила његову музику :P


Glas Darka Filipovica jeo odlican ali sve pesme osim pesme ONA su prilicno lose
 
ovaj, znam da se ne tice teme, ali da li se neko seca tanje vignjevic??
ona je iz naseg kulturnog umetnickog drustva.. tj., sa folklora.. i jako lepo peva te folklorske pesme.. inace, sada putuje po bosni i hercegovini sa svojom grupom..
a eto, moje drugarice obozavaju darka filipovica.. ja znam samo pesmu ona.. ono, dobra je, iako ne slusam tu muziku, pa ne slusam bas reci, tako da nisam sigurna o cemu se radi u pesmi.. :oops:
 
Сви до једног су напаљени,ако могу да приметим.... :roll: :roll:

Али то опет не квари мој утисак о музици,јер то какви су они као особе нема никакав утицај на њихове песме,које се мени свиђају. :P
 
Pa ono,dok sam bila 5 razred nisam znala za puno produkcijskih kuca,ali eto tu je bio grand...u pochetku sam neshto gotivila njega,ali vidish ja danas uopshte ne slusham tu vrstu muzike,mislim na turbo-folk jer to grand najvishe promovovishe...tako da eto,znachi bio cool,vishe nije,po meni tako....

Inache onaj Branislav Mojicevic(valjda tako,svejedno pobednik 1 takm. zvezda granda) e on je brat mog druga iz shkole,pa smo se s njim neshto upoznali,extra tip.....
 

Back
Top