ajde ljudi pomozite

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
shvati da sad imas u rukama svoju buducnost i da od tebe sve zavisi! Sta zelis u zivotu i koliko, videce se sad! Da se dobro pripremis potrebno ti je max mesec dana, tako da imas jos vremena. Ja ti nista ne mogu reci da te nateram da ucis to moras rascistiti sam sa sobom. Ali u svakom slucaju SRECNO!!!
 
Bliznakinja:
Јој, како те само разумем... :( Деконцентрисана сам скроз и не сећам се када сам задњи пут нешто људски научила...
pa kad ne bi odgovarala na svaki topic ovde mozda bi se i skoncentrisala da nesto naucis!
 
skola gotova:
Bliznakinja:
Јој, како те само разумем... :( Деконцентрисана сам скроз и не сећам се када сам задњи пут нешто људски научила...
pa kad ne bi odgovarala na svaki topic ovde mozda bi se i skoncentrisala da nesto naucis!

Имаш ли неки проблем с тим?
'олади :roll: :roll: :roll: јер те се то не тиче :evil:
 
Bliznakinja:
skola gotova:
Bliznakinja:
Јој, како те само разумем... :( Деконцентрисана сам скроз и не сећам се када сам задњи пут нешто људски научила...
pa kad ne bi odgovarala na svaki topic ovde mozda bi se i skoncentrisala da nesto naucis!

Имаш ли неки проблем с тим?
'олади :roll: :roll: :roll: јер те се то не тиче :evil:
Ako ces da se ladis, uzmi casu vode stavi je u frizider pa posle popij, ja necu da ladim, jer ako ja krenem da 'ladim to ce izgledati drugacije! Ja samo dajem svoj komentar! :twisted:
 
Anonymous:
Bliznakinja:
skola gotova:
Bliznakinja:
Јој, како те само разумем... :( Деконцентрисана сам скроз и не сећам се када сам задњи пут нешто људски научила...
pa kad ne bi odgovarala na svaki topic ovde mozda bi se i skoncentrisala da nesto naucis!

Имаш ли неки проблем с тим?
'олади :roll: :roll: :roll: јер те се то не тиче :evil:
Ako ces da se ladis, uzmi casu vode stavi je u frizider pa posle popij, ja necu da ladim, jer ako ja krenem da 'ladim to ce izgledati drugacije! Ja samo dajem svoj komentar! :twisted:

Остави ти коментар,ко ти брани,али не на мој пост :evil: :evil: :evil: :evil: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top