Gordi

Gwydion

Iskusan
Banovan
Poruka
6.481
Voli li neko ovu domacu hevaru? Uz Divlje jagode i Legiju (to su oni sto su imali hit: "sta ce tebi James Bond/ on je nula nula sema/ tebi trebam ja / ja sam nula dvadeset dva/ ) oni su legende domaceg hevija. Svaki pravi ponosni nosilac helanki bi trebalo da slusa ovde tri domace hevare ...
 
ne nosim helanke ali imam prva dva albuma ovog benda. pa ne znam, s obzirom na to koji su i kakvi muzicari svirali u tom bendu bend je dovoljno los. losi tekstovi, neuskladjena muzika... ali, ma sve je to rock n roll :)
ps: pevanje je ok :)
 
Ja bih bash volela da chujem neshto od njih. Chitala sam o grupi, ali pojma nemam kakve su im pesme.

23818_photo.JPG
 
Voli li neko ovu domacu hevaru? Uz Divlje jagode i Legiju (to su oni sto su imali hit: "sta ce tebi James Bond/ on je nula nula sema/ tebi trebam ja / ja sam nula dvadeset dva/ ) oni su legende domaceg hevija. Svaki pravi ponosni nosilac helanki bi trebalo da slusa ovde tri domace hevare ...

Divlje jagode su dovoljno isfolirani da ... Ma ne bih njih u heavy- mozda tako izgledaju i imaju malo tvrdji zvuk, ali to nije heavy...
 

Back
Top