Smak sveta...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Kada bi ste imali rezervisano mesto za dve osobe, na svemirskom brodu koji, seli odabrane sa zemlje na neku bezbedniju planetu, u trenutku počinjanja prvih simptoma smaka sveta, koga biste poveli sa sobom?

Kolika rečenica... :lol:
 
E, vidiš... S obzirom na veliku raširenost gojaznosti na našoj planeti, projektanti ovog svemirskog broda su osmislili sedišta u koja može da stane i sumo rvač. Tako da što se toga tiče nema problema. 8)
 
kalliope:
dakle mesto za mene, i jos nekoga?
plisanog medu... :)
povela bih nekog clana porodice.
mana bi se nas vise sigurno stislo na ta dva mesta u slucaju nuzde. snasli bi se...

Ali ne može više ljudi na jedno sedište... ;) Pravilo je da svako od "odabranih" povede sebi najdražu osobu. :?

Prvobitni cilj je bio mesec, no sumnjalo se da će se pri uništenju zemlje stvoriti meteori koji će uništiti mesec, veneru i merkur... U obzir dolazi neki od Plutonovih meseca... Prve pripreme za stvaranje kolonija na njima su već počele. :lol:
 
JOVANA77:
ako i moja sestra ima pravo da ide onda bih ja povela "njega"....a ako nema onda bih oba mesta ustupila njenim klincima...

Bravo Joco! Oni su budućnost. ;)

P.S. Možda mislite da je ovo neozbiljna tema, ali to je jedna od mogućnosti koje će se postaviti kao rešavanje nekih problema kao što su poremećena klima, prezagađenje zemlje i sl. Ovakvo pitanje bi moglo biti postavljeno već kroz 100-200 godina.
 
DisMisaL:
Gladali ste "Dr. Strendzlav iliti kako sam zavoleo atomsku bombu", pretpostavljam. E pa, poveo bih sexualno podsticajnu mladju zensku osobu.

A, da... To postavlja problem seksa. :? S obzirom da će putnici morati, radi uštede prostora, spavati u sobama sa krevetima na sprat... I to četvoro u sobi.

Morala bi biti uvedena i soba samo za seksualne aktivnosti. :lol: No, to bi verovatno izazvalo otpor kod tradicionalno obrazovanih finansijera projekta. ;)
 
Ma jesi li ti gledao Kjubrika? Ako je po njemu, ti tradicionalno sta vec finansijeri su predvideli grupne orgije. Ne ukrcavam ti se ja tamo vise. A karte cu zickam pa da zivim ko car (dok jos mogu).
 
bolje razmislite o ovome

nekada su narodi i klasne grupe mogli usled nezadovoljstva,da dizu revolucije i da menjaju stvari

poshto tezimo jedinstvenom trzishtu,zakonima i pravilima,mislim da je sad pojedinac protiv sistema----i to ne samo svoje drzave,nego svetskog sistema

tako je doshlo do toga,da chovek ili moze da zadovolji potrebe sistema ili otpada,a pre je bilo obrnuto

sistemi su se menjali,onako kako je chovek osecjao potrebu za promenom

matrix bato :lol:

mislim nisam protiv zajednice i pravila po kojima se treba upravljati,ali neshto su mi sumnjiva ova ubrzanja i nasilno menjanje svega--ja cju da ostanem ovakav jer mi je ok,naravno uz napredovanje svojim tempom----e sad ako me se sete-sete,a ako ne to je bila moja gradjanska duznost :lol: :lol: :lol:
 
E, pazi... Samo ograničen broj ljudi će moći i da ide. ;)

Sada postoje četiri velika astronomska centra u svetu:

* NASA
* Ruska svemirska agencija
* Evropska svemirska agencija
* Kineska svemirska agencija

Pretpostavka je da će neka od te 4 biti prva. Kad bude bilo potrebno, jedna od njih će hteti da preuzme primat u tome...

Znači, ko bi se izvukao:

* najbogatiji ameri i državni vrh
* najbogatiji azijati i državni vrh
* najbogatiji Rusi i državni vrh
* najbogatiji Evropljani i predsednici vlada najjačih zemalja
* naučnici i intelektualno vredni ljudi iz celog sveta...

Svi ostali će najverovatnije ostati na zemlji... No, to ne znači da neće preživeti. :lol: E, uvek postoji nada da će neko preživeti... A, ovi što zbrišu će sve to pratiti preko svojih komunikacionih uređaja najnovije generacije... No, s obzirom da će se predajnici na zemlji poremetiti ili biti uništeni, oni neće ni znati šta se dešava dole i da li je neko preživeo.

Oni koji prežive kontrolisaće zemlju. 8)

"Da mi je biti morski pas..." :D
 

Back
Top