Devojke prilaze??!

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Dakle..pitanje za muski deo je sledeci : kako reagujete/kako biste reagovali kad bi vam prvo devojka prishla?Da li bi vas osvojila tim poduhvatom ili uchinila sasvim suprotno??
A za devojke : Da li ste dovoljno smele,samouverene kako god hocete nazovite da pridjete dechku?Da li ste do sada to praktikovale?Ako ne..zasto???
 
Ne bih voleo da mi riba sama pridje :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
pazi ja sam skoro odlucila da ako primetim da me tip gleda i skenira a ne preduzima nista dugo vremena idem ja pa sta bude.
i tako sam sad skoro preduzela prvi korak i decko je bio odusevljen.ali steta sto je to bilo na moru i sto zivimo u drugim gradovima pa se zavrsilo na toj jednoj veceri.
 
Drago mi je da ima frajera koji reaguju. E, vidis u mom gradicu, moras da se POLOMIS da bi te decak zapazio, a onda predstoje godine i godine cekanja da on napravi korak... GADE MI SE!!! Kao da cemo da zivimo sest hiljada godina, fazon - "Nema veze, ajde poljubicu te 16. januara 3005."
 
Mala roze Maca:
pazi ja sam skoro odlucila da ako primetim da me tip gleda i skenira a ne preduzima nista dugo vremena idem ja pa sta bude.
i tako sam sad skoro preduzela prvi korak i decko je bio odusevljen.ali steta sto je to bilo na moru i sto zivimo u drugim gradovima pa se zavrsilo na toj jednoj veceri.


Nije da zelim da budem negativna, ali iskustvo me uci - mozda je to bilo UPRAVO ZATO sto ste bili na moru (leto, sunce, ljubav, sloboda, vetar u kosi, pesak pod nogama...). U normalnim uslovima frajeri to ne vole previse (zasto? nemam pojma! Zato sam te, Corey, pitala za obrazlozenje) i eto tako...


A sta bi nama falilo da smo maaaaaaalcice manje proracunati i maaaaaaalcice vise slobodni? Ne mi, devojke, nego oni nasi dripci...
 
Corey:
Ne bih voleo da mi riba sama pridje :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
Ako mi se decko bas jako svidja prva cu mu prici,jer sam nestrpljiva,a mislim da i ti tipovi koji kao ne vole kad im riba prva pridje da oni mnogo lazu kad to kazu,jer svakome prija paznja i zainteresovanost sa druge strane,pa najcesce tu devojku ispale samo da bi ispali face a ne zato sto im se ona stvarno ne svidja,jer svi ti koji to urade nakon nekoliko dana cete ih videti sa najvecom gaborkom kako se setaju ulicom!
 
Anonymous:
Corey:
Ne bih voleo da mi riba sama pridje :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
Ako mi se decko bas jako svidja prva cu mu prici,jer sam nestrpljiva,a mislim da i ti tipovi koji kao ne vole kad im riba prva pridje da oni mnogo lazu kad to kazu,jer svakome prija paznja i zainteresovanost sa druge strane,pa najcesce tu devojku ispale samo da bi ispali face a ne zato sto im se ona stvarno ne svidja,jer svi ti koji to urade nakon nekoliko dana cete ih videti sa najvecom gaborkom kako se setaju ulicom!


Da znas da se slazem sa tobom!
 
Ja nikad nisam prisla nijednom decku prva...jednostavno to nije moj stil...niti ce se to ikad promjeniti...ja sam veoma nepovjerljiva osoba i zato bi decko prvo morao na neki nacin da mi dokaze "svoju ljubav" da bi se krenulo dalje...nemojte sad da me pogresno shvatiti ja se divim djevojkama koji prve pridju decku,ali ja nemam hrabrosti za taj potez
 
to i mene zanima sto tipovi ne vole da im ribe prilaze.pa sta ono zar tako nije njima lakse.ne moraju sve uvek da rade.a mozda je to da nebi bio povredjem njihov ego.ono u fazonu ja sam frajer pa ja moram da pridjem i sve da vodim u svojim rukama.ma.....
 
mene bas zabole da prilazim ......
racunam, ako me zenska stvarno hoce (da me upozna, da prica, da me ima :lol: ), onda ce ona da naleti. a ako ja jurcam, onda nikad ne znam dal ona uopste ista oce sa mnom :wink:
 
JaH_G|rL:
Dakle..pitanje za muski deo je sledeci : kako reagujete/kako biste reagovali kad bi vam prvo devojka prishla?Da li bi vas osvojila tim poduhvatom ili uchinila sasvim suprotno??
A za devojke : Da li ste dovoljno smele,samouverene kako god hocete nazovite da pridjete dechku?Da li ste do sada to praktikovale?Ako ne..zasto???
Evo mi desne ruke ako je meni ikad devojka prisla u zivotu!
 

Back
Top