korn ili system of a down

Nadya:
. . .:
Nadya:
Meni nije jasno cemu konstantna uporedjivanja dva benda? :? :roll:

Da nam nebude dosadno :wink:

Hehe.. pa znam :!: :D
Ali, ja nikad ne mogu da odgovorim na takvu temu, jer ne mogu da uporedjujem bendove. To mi je glupo. Ili ti se svidja ili ne... naravno ima i siva verzija - par pesama samo bla bla bla... ali da se uporedjuju, to ne razumem... :roll: :shock:
Bolje da je uporedio Saban VS KoRn :twisted:
 
Nadya:
Meni nije jasno cemu konstantna uporedjivanja dva benda? :? :roll:

zato sto je ljudima potrebno da budu jedni u taboru OVIH protiv onih u taboru ONIH. vecina ljudi nema jasan identitet i potrebno im je da pripadaju jednom klanu, zar ne?
kao u pesmi Pink Floyda: "us and them ... and aafter all fe're only ordinary man"
dobro, ja sam rekao preopsirno, ali to je u sustini svakog pitanja OVI ILI ONI ...
 
Anonymous:
hmm keeperu:).....ko zna zasto je to njima potrebno:)...
ali vazno je da su obe grupe dobre:)....a ko je be sve ostalo:)

pa rekoh zasto su ljudima potrebne podele, pripadnost ...... From je pisao knjige i knjige o tome :lol:
a posebno je glupo u ovom slucaju da se raspravlja posto je istina da su obe grupe dobre, ali cini mi se da Korn polako izduvava, previse se slika na MTV-ju, mnogo paznje obracaju na imidz ..... nisu kao pre.
a "system of a down" je originalan i skroz nov.
 
Keeper:
Anonymous:
hmm keeperu:).....ko zna zasto je to njima potrebno:)...
ali vazno je da su obe grupe dobre:)....a ko je be sve ostalo:)

pa rekoh zasto su ljudima potrebne podele, pripadnost ...... From je pisao knjige i knjige o tome :lol:
a posebno je glupo u ovom slucaju da se raspravlja posto je istina da su obe grupe dobre, ali cini mi se da Korn polako izduvava, previse se slika na MTV-ju, mnogo paznje obracaju na imidz ..... nisu kao pre.
a "system of a down" je originalan i skroz nov.


pa da korn je vec dugo na sceni pa su ga se ljudi pomalo vec zasitili:)..ali idalje su ok:)......
nego sto se tice gurpa i podela to ce uvek postojati:)...mislim u ovom primitivnom obliku u kojem su ljudi sada to je ne izbezno:))....mozda za jedno 1000000 godina bude drugacije:)...
 
Dok sam bio maldji puuuuno sam se lozio na SOAD, jer mi se puno svidjao prvi album [System of a down] sa zaista dobrim i ubedljivim pesmama PLUCK, WAR?!, DEvil,Know, a sve ostalo, nakon prvog albuma, je po meni komercijala bez imalo orginalnosti, jednostavno fujjjjjjjjjjj!
A KORN necu ni da komentarishem :(((((
 
mislim da je stvarno glupo pitanje!!!
Korn je vec dosta vremena na sceni i ostavio je jak pecat,bio on dobar ili los(uglavnom je dobar) medjutim u poslednje vreme je poceo da se komercijalizuje,sto ne unistava njegove prvenstvene tvorevine.
Dok je sa druge strane System jedna vesela originalna grupa jermena koji pisu ludacke texstove i to se svidja vecini jer je novo i autenticno....(i dobro)imaju oni jos mnogo testova pred sobom,da bi u najmanju ruku stigli korn e tek tada cemo moci da ih poredimo do teda je sve ovo mlacenje prazne slame ili trenutno misljenje svakoga od nas! :)
 

Back
Top