Prvi dan u srednjoj

Uh, prvi dan je bio grozan, nikog nisam znao... Zapravo, bile su grozne pre dve nedelje. Hteo sam se ispisati. Ali smo onda na fizickom poceli tako da pricamo dok smo igrali odbojku, i to, tako da posle mesec dana mi je bilo super. Nikada se ne bih vratio u osnovnu, ali nikad!
 
pa bilo je jako zanimljivo....svi smo se skupili u holu nase medicinske skole i cekali da nas prozovu nase nove razredne staresine....Tada sam samo molio boga da sam u stom odelenju sa jednim drugarom iz osnovne...tako je i bilo....no nastupa prvi cas...imali smo ga kod nase nove razredne koja predaje geografiju...Misljenje o njoj jos uvek nisam a mislim i celo odelenje nije promenilo (odmah smo uvideli a i culi od starijih generacija da se toliko i ne trudi da ima neko dobro odelenje samo hoce da ima sto manje izostanaka..STRASNO.).Drugi cas smo imali matematiku kod koje smo se jako lepo nasmejali jer je imaja jako cudan glas(piskav).onda nastupa odmorrr....tu se vec bolje upoznajemo ko je iz koje skole naravno DA LI IMA FACE i tako to.treci cas latinski kod profesorke koja je sama sebi smorila zivot pa i nama na tom casu...onda smo imali dva spojena casa anatomije gde smo odmah poceli sa ucenjem novih lekcija...bilo je jako zanimljivo gledati sve seme koje nam je profesorka donela i td.....btw nesto jako vazno je to da se misljenja o nekom decaku devojcici moze jako lako promeniti kako u dobro tako i u losem smislu.....da ne gnjavim vise.....BILO JE JAKO ZANIMLJIVO I TOTALNO JEDNO NOVO ISKUSTVO....
 
Prvi dan je meni bio mnogo zanimljiv... mi pre nego sto smo krenuli u skolu znali smo se vecina preko fejsa... i eto 2. septembar (1. je bio onaj strajk) dosli smo u skolsko dvoriste.. bilo je prepuunoo... i secam se da su izasle razredne staresine.. i secam se moje razredne kada je rekla " FINANSIJSKI TEHNICARI, I-3 zamnom!" I tako smo usli u ucionicu i gledali se ... bilo je pomalo neprijatno... niko nije pricao... tu nam je razredna procitala spisak profesora.. i tako... posle smo trebali da imamo matematiku.. ali prof se nije pojavio... kasnije smo imali 2 casa spojena srpskog jezika.... i ne secam se sta je bilo sledece... sve u svemu prelepoo iskustvo... i voleo bih opet da ga prozivim!!! Ponekad u skoli se svi prisecamo kako nam je bilo prvih nedelju dana i tako :D
 
prosla sam bolje nego sto sam ocekivala. upala sam u razred gdje nikog nisam poznavala (sto sam i zeljela) i to je bio novi pocetak za mene. inace se tesko uklopim u novu sredinu, ali sam dobro prosla u srednjoj, mnogo bolje nego u osnovnoj. imam odredjene ljude s kojima sam dobra a ostali mi nisu bitni... :ok:
 

Back
Top