Шта женско пре опрости мушкарцу..

Shizi:
Daj, razradi to malo!

Иако сам ожењен, пружилами се прилика на радном месту.
Колегиница ми се набацивала, али сам одбио (Ј... га), не баш директно.
Интересује ме пошто се због одмора и празника нисмо видели, да ли би опет хтела или не...
Ваше искуство... или предлог :oops:
 
kojote:
...Sa koleginicom nemas samo jednu priliku. Vidjate se svakodnevno. Ako joj se dopadas, ako ti ona otvoreno...ma qaraj to i ne kenjaj vise, ***** te "stidljivog"...shonjo jedan :) :P

Не требају ми такви коментари од "јеба..." који су све живо "******", али у причи...
Молим одговоре лепешег пола! :P
 
ja cu dati svoje misljenje koje nema veze sa tvojom situacijom...

grozni su mi muskarci koji nemaju "petlju" da pridju devojci, koji se nesto ustezu i cekaju da devojka pridje njima...Ja nisam takva koja voli da juri muski svet...I grozim se tih koji "propuste priliku" :?

Bolje je i lakse da musko "zloupotrebi" priliku, zensko moze onda da bira da l' ce da pristane ili ne.

a kad se musko predomislja...pa boze moj, brzo naidje neko lepsi & interesantniji :lol:
 
?:
slatko volim :)):
grozni su mi muskarci koji nemaju "petlju" da pridju devojci, koji se nesto ustezu i cekaju da devojka pridje njima...Ja nisam takva koja voli da juri muski svet...I grozim se tih koji "propuste priliku" :?

pa to ti je to sestro...projekcija...ti se plasis pa osudjujes sto se oni plase...nije to musko=zenski nego si ti kukavica


ja kukavica?! Pa vi muski odmah pobegnete kad vam zensko pridje :lol: :lol: :lol: Valjda mislite da ce da vas siluje , il' ne znam sta :D heheeeee
 
Max:
kojote:
...Sa koleginicom nemas samo jednu priliku. Vidjate se svakodnevno. Ako joj se dopadas, ako ti ona otvoreno...ma qaraj to i ne kenjaj vise, ***** te "stidljivog"...shonjo jedan :) :P

Не требају ми такви коментари од "јеба..." који су све живо "******", али у причи...
Молим одговоре лепешег пола! :P
Opalim te golim :P
P.S. 'oćeš da ti pričam kako sam ***** "priče"?
8)
 
slatko volim :)):
ja cu dati svoje misljenje koje nema veze sa tvojom situacijom...

grozni su mi muskarci koji nemaju "petlju" da pridju devojci, koji se nesto ustezu i cekaju da devojka pridje njima...Ja nisam takva koja voli da juri muski svet...I grozim se tih koji "propuste priliku" :?

Bolje je i lakse da musko "zloupotrebi" priliku, zensko moze onda da bira da l' ce da pristane ili ne.

a kad se musko predomislja...pa boze moj, brzo naidje neko lepsi & interesantniji :lol:

deco, učite odavde, nekada su potrebne godine da se dodje do saznanja... :roll: :lol:
 
Max:
Иако сам ожењен, пружилами се прилика на радном месту.
Колегиница ми се набацивала, али сам одбио (Ј... га), не баш директно.
Интересује ме пошто се због одмора и празника нисмо видели, да ли би опет хтела или не...
Ваше искуство... или предлог :oops:

Znaci, prvo - JAKO JE NEPROFESIONALNO upustati se u takve stvari na radnom mestu. Ne znam, da li postoji nesto gore od toga. Bez obzira u kakvim ste odnosima u poslovnoj hierarhiji - takvo ponasanje se ne tolerise. bar ne bi trebalo. u principu, moje licno misljenje je da kada se tako neso desi, tj. kada takve stvari postanu dopustive to znaci da nekome tu bas i nije stalo do posla...

Jednostavno, uradio si pravu stvar sto si je odbio ali pazljivo prati sta se desava i pre svega, ponasaj se profesionalno. zar nemate u fimi nesto kao "code of conduct"?!

Izbaci iz glave to "da li bi ona htela ili ne". Na poslu si da zaradis novac, izgradis sebe i svoju karijeru. Nikada ne mesaj posao i emocije. Narocito ne sa zenama. Ukratko sta moze da se desi - naprimer ti pristanes i "provedete se" jednom, dva puta... dosadice ti - ili njoj... a onda si poceo sebi da stavljas stapove u tockove bickla koji vozis...

pamet u glavu i na posao.... moj savet... nema potrebe da me slusas...
 
Zamisli varijantu da se bas i ne pokazes, pa ona to isprica prvoj koleginici, zamisli varijantu da se ti i pokazes, ali joj se zameris, pa ona isprica kako si los u krevetu, zamisli varijantu da se ona zaljubi u tebe, pa pocne da te proganja, ili da se ti zaljubis u nju, pa pocnes da je proganjas... zamisli varijantu da sve ostane na fer sexu, ali pijete kafu s ostalim kolegama a varnice frcaju, pa onda druge kolege pomisle da bi i oni mogli da se oslade, zamisli varijantu da se posle par meseci posvadjate oko nekog poslovnog plana, mesta u kancelariji, plate... a ti moras jos koju godinu tu raditi s njom i ona s tobom... joj... :lol:
Ljubav na poslu... pa jos ako si ozenjen a ona udata, he he he... go for it, za koju nedelju cete biti omiljena tema kancelarijskih prica dokonih sluzbenica :lol:
 
mishica:
Zamisli varijantu da se bas i ne pokazes, pa ona to isprica prvoj koleginici, zamisli varijantu da se ti i pokazes, ali joj se zameris, pa ona isprica kako si los u krevetu, zamisli varijantu da se ona zaljubi u tebe, pa pocne da te proganja, ili da se ti zaljubis u nju, pa pocnes da je proganjas... zamisli varijantu da sve ostane na fer sexu, ali pijete kafu s ostalim kolegama a varnice frcaju, pa onda druge kolege pomisle da bi i oni mogli da se oslade, zamisli varijantu da se posle par meseci posvadjate oko nekog poslovnog plana, mesta u kancelariji, plate... a ti moras jos koju godinu tu raditi s njom i ona s tobom... joj... :lol:
Ljubav na poslu... pa jos ako si ozenjen a ona udata, he he he... go for it, za koju nedelju cete biti omiljena tema kancelarijskih prica dokonih sluzbenica :lol:
Zamisli varijantu da se bas i pokazes, i ona to isprica prvoj koleginici, ova drugoj,... pa da sve pozele da ti pruze priliku i moras da bezis iz firme ili da ih tuzis za uznemiravanje.
 
DisMisaL:
Zamisli varijantu da se bas i pokazes, i ona to isprica prvoj koleginici, ova drugoj,... pa da sve pozele da ti pruze priliku i moras da bezis iz firme ili da ih tuzis za uznemiravanje.

Ili varijantu da je to jedina dobra koleginica, a ostale krshevi... :lol:

E jagodice, naravno da ovde zenu niko ne spominje, on i ne pita 'prevariti zenu ili ne', ili, 'da li to uraditi na poslu ili ne', njemu je samo krivo sto se ispapnisao prvi put sa koleginicom, pa ga sada interesuje hoce li mu ona oprostiti... i pruziti mu drugu priliku. :lol:
 

Back
Top