Da li ste dreameri,romanticari,ili skroz stojite na zemlji?

ja sam prikovan za zemlju...(u smislu racionalan :wink: ) a pritom sam i veliki romanticar... dreamer po potrebi...
34.gif
 
miss:
obicno se predstavljam kao da sam skroz na zemlji,ali ko me malo bolje upozna obicno se iznenadi onom mojom romanticnom&dreamerskom stranom....toliko...
tako nekako :wink: ili mozda i ne...
ma..previse sanjarim...... :roll: previse,previse.Ubedjujem sebe da su ljudi oko mene fini i dobri cak i kad non stop grese.Za svakog imam opravdanje.
+mnogo idealizujem neke stvari pa se razocaram...
 
Moon Child:
miss:
obicno se predstavljam kao da sam skroz na zemlji,ali ko me malo bolje upozna obicno se iznenadi onom mojom romanticnom&dreamerskom stranom....toliko...
tako nekako :wink: ili mozda i ne...
ma..previse sanjarim...... :roll: previse,previse.Ubedjujem sebe da su ljudi oko mene fini i dobri cak i kad non stop grese.Za svakog imam opravdanje.
+mnogo idealizujem neke stvari pa se razocaram...

e, pa isto kod mene.. ja recimo svima verujem i mislim da su svi jako dobri.. a i ovo sto je bold
 
LPhoklica:
Ja spadam u one idealiste, mada kada je neophodno, (mogu se pohvalim) budem *prvi glas razuma svima kojima je to potrebno :wink:

ali umem i da spojim ova *dva sveta*, npr. kada teba da se smisli neko opravdanje, tada lazeeem...mada se trudim da to ne praktikujem, ako nije u *dobre svrhe* :lol:

:wink:

da, prvi glas razuma kada se radi o nekome drugom.. ali o sebi.. huh.. kakav bre razum?? jel se to maze na caj?? hehe, to je nasa odvala iz osnovne..
 
LPhoklica:
Ja spadam u one idealiste, mada kada je neophodno, (mogu se pohvalim) budem *prvi glas razuma svima kojima je to potrebno :wink:

ali umem i da spojim ova *dva sveta*, npr. kada teba da se smisli neko opravdanje, tada lazeeem...mada se trudim da to ne praktikujem, ako nije u *dobre svrhe* :lol:

:wink:
da,sto kaze winettou-za druge sam tu da ih urazumim,ali sebe,nema sanse :roll:
 
winnetou:
Moon Child:
miss:
obicno se predstavljam kao da sam skroz na zemlji,ali ko me malo bolje upozna obicno se iznenadi onom mojom romanticnom&dreamerskom stranom....toliko...
tako nekako :wink: ili mozda i ne...
ma..previse sanjarim...... :roll: previse,previse.Ubedjujem sebe da su ljudi oko mene fini i dobri cak i kad non stop grese.Za svakog imam opravdanje.
+mnogo idealizujem neke stvari pa se razocaram...

e, pa isto kod mene.. ja recimo svima verujem i mislim da su svi jako dobri.. a i ovo sto je bold
meni se retko desava da idealizujem,to je valjda ona racionalna strana... :roll:

ali se ponekad toliko izgubim u snovima i mastanjima da imam trip da ne mogu da se snadjem u zivotu :oops: ...ili se tako pogubim pa idem ulicom i cerekam se ko budala... :oops: :oops: i onda me neko vidi,pa bude ono:video sam te juce kako se smejes sama sa sobom...nije tebi lako... :wink:
 
Ja volem da sanjarim, pogotovo pred spavanje, tada imam najvise vremena za to...No bez obzira na to uvek stoji cvrsto na zemlji i svestan sam svih cinjenica i ne zavaravam se bajkama...

joGooOOD:
romanticari?nema to veze sa osobom koja se lozi na mesecinu i first kiss....to su osobe koje su odsutne,romanticari su tuzni zbog nesavrsenstva celog sveta.(ili nekog delica)....ma setite se perioda romantizma,tja... 8)
Ako je ovo definicija romanticara onda se poprilicno mogu svrstati u tu grupu...
Tuzan sam zbog nesavrsenstva pre svega sebe (ne mislim da zelim da budem potpuno savrsen, ali makar malo bolji) onda i celog sveta, a ponajvise nekim njegovim sitnim delovima!!! :cry:
 
miss:
ali se ponekad toliko izgubim u snovima i mastanjima da imam trip da ne mogu da se snadjem u zivotu :oops: ...ili se tako pogubim pa idem ulicom i cerekam se ko budala... :oops: :oops: i onda me neko vidi,pa bude ono:video sam te juce kako se smejes sama sa sobom...nije tebi lako... :wink:
hah,zasto li mi je ovo uzasno poznato? :lol:
stalno to radim..mislim na neke gluposti i pocnem da se smejem...tako juce u busu,pa su me svi gledali :oops:
a inace ponekad kad sam sama na ulici zadajem sebi misiju-zasmejati namrstene ljude... :lol: :lol: :lol: Verujte da je kul :D
 
Moon Child:
miss:
ali se ponekad toliko izgubim u snovima i mastanjima da imam trip da ne mogu da se snadjem u zivotu :oops: ...ili se tako pogubim pa idem ulicom i cerekam se ko budala... :oops: :oops: i onda me neko vidi,pa bude ono:video sam te juce kako se smejes sama sa sobom...nije tebi lako... :wink:
hah,zasto li mi je ovo uzasno poznato? :lol:
stalno to radim..mislim na neke gluposti i pocnem da se smejem...tako juce u busu,pa su me svi gledali :oops:
a inace ponekad kad sam sama na ulici zadajem sebi misiju-zasmejati namrstene ljude... :lol: :lol: :lol: Verujte da je kul :D
moracu da probam :D uf, evo da i ja odgovorim na temu-----ja sam sam sanjar, i vecina drustva mi kaze da sam cudna, da zivim u svom svijetu... loodim za naucnom i epskom (posebno epskom) fantastikom, znate ono, vitezovi, bitke i slicno, i u tome ponekad znam totalno da se izgubim... mene film nikada nece rasplakati (da ste me vidjeli kako sam se kidala od smijeha kad sam prvi put gledala ''Titanik'' :shock: :oops: ), ali zato knjiga... uff... tOtAlNo se uzivim :oops:
 
miss:
meni se retko desava da idealizujem,to je valjda ona racionalna strana... :roll:

ali se ponekad toliko izgubim u snovima i mastanjima da imam trip da ne mogu da se snadjem u zivotu :oops: ...ili se tako pogubim pa idem ulicom i cerekam se ko budala... :oops: :oops: i onda me neko vidi,pa bude ono:video sam te juce kako se smejes sama sa sobom...nije tebi lako... :wink:

jaoj, i ja to radim!! ali, sta tu ima cudno, to me bas nervira kad me neko cudno pogleda zato sto se smejem.. boze.. mislim - lepo je biti srecan! :D :D
 

Back
Top