OSVEZITI VEZU

Jos jedan problem i jos jednom uvek isto resenje problema: raskini. O kako ovi ljudi ovde olako raskidaju, pogotovo tudje veze.

Prvo popricaj sa njim, da vidis sta on misli o tome.
Ako se on slaze da je monotono, radi na tome da ne bude. Setajte, zujite, vozajte se. Experimentisite. Pitaj ga sta bi on zeleo. Reci mu sta bi ti zelela. Imala si i gore par saveta. Trebalo bi oni koji su u dugim vezama ili u braku da daju svoje vidjenje. A ovo jeste interesantno pitanje, svima potrebno.
 
da li je neko pomenuo da bi MOZDA mogli nesto kontekstualno zajedno da urade?! naprimer bar da odu na film?! pozoriste? galerija? izlazak? malo putovanja po srbiji - makar na jedan dan.... cak ne mora da bude neki trosak - mozete cak i da pozovete zajednice prijatelje i odete negde i naprimer igrate se pantomime... ili zanimljive geografije... postoji toliko nacina da se osvezi veza... makar uzmite zajedno nesto da kuvate ili spremate - vanilice naprimer....

nemate pojma kako desetak vanilica moze da ulepsa i osvezi zivot... a ja to najbolje znam :wink:
 
Bravo!!!!!Konacno neko da napise nesto konkretno.Kao sto je vec receno uhvati decka za ruku i pravac setnja.Pa svako normalan bi se smorio da svako vece provodi u stanu.Nije to toliko kriticna situacija samo ti treba nekoliko ideja a mislim da si ih vec dobila poprilicno.Najjednostavnije je raskinuti tako da to sacuvaj kao poslednje resenje.Samo je bitno da razbijes tu monotoniju koja se svakom nekada desi veruj mi znam iz iskustva.
 
Ima toliko mnogo toga sto se moze uraditi da se osvezi veza pre nego uopste pocnes da razmisljas o raskidu.Ako ti je stalo da vam opstane veza(a ocigledno da jeste cim si postavila uopste takvo pitanje)onda ces se mnogo boriti pre nego odustanes.Ja sam cesto sa deckom imala takve krize,prvih meseci pa i kasnije,i desava se nekad i danas ali eto mi smo tri godine zajedno. 8)
Izadjite prosetajte,raspremajte zajedno tvoju sobu,gledajte slike,takmicite se u nekoj igri,gledajte filmove,izadjite na bilo koj nacin iz monotonije u kojoj ste sada.Mozda treba da razmislis i o tome sto je on takav(mozda ima problem...) ili kad vec volite toliko da pricate mogli bi da popricate i o ovome.Ne moze da skodi,a cim ne skodi znaci da koristi. :wink:
 
[quote="kojote
U vasoj je vezi nesto bezveze. sUVISNO. Bajato.

Spavkanje, prica, on, njegov odlazak kuci, ili ti.
Izbaci prvo pricu. Samo se yeb...samo spavkajte. :)
Ako to ne pomogne, izbaci njegov odlazak kuci.
Ako ni to ne pomogne - izbaci njega.
E, ako ni to ne pomogne - izbaci sebe. Iz svog kreveta.
I trkom u neki tudji!
Tudji je tvrdji! I SVEZIJI... :wink:
[/quote]
ovome se nema sta dodati...kakvo crno osvezavanje...nije to leja luka pa je zalijes pa se ona preporodi...kad dodje kriza i dodje dosada menja se posada...
 

Back
Top