Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
110531022.jpg


Ukrajina
Muslimanka ubijena zbog takmičenja ljepote

Tinejdžerka iz Ukrajine, koja je bila muslimanske vjeroispovijesti, kamenovana je do smrti nakon učešća na takmičenju ljepote u toj zemlji.
Katja Koren (19) pronađena je mrtva u blizini jednog sela u regiji Krima, nedaleko od njene kuće. Njeni prijatelji kažu da je voljela nositi modernu odjeću te da je bila sedma na takmičenju ljepote.

Njeno tijelo je pokopano u šumi, a pronađena je sedam dana nakon što je nestala. Policija je otvorila istragu, a spominje se kako su za djevojčino ubistvo odgovorna trojica mladića muslimana koji su je ubili tvrdeći da njihov zločin ima opravdanje u islamu.

Jedan od njih trojice je uhapšen, riječ je o 16-godišnjem Bihalu Gazievu koji je rekao da ne žali zbog njene smrti jer je prekršila šerijat, prenio je Daily Mail.

(Sarajevo-x.com)
 
Užas u Ukrajini: Kamenovali Muslimanku Katyju jer se natjecala na izboru ljepote

BURKA_385512S1.jpg


'Narugala se svojoj vjeri i zaslužila je što je dobila, ne žalim ni najmanje zbog njene smrti', rekao je jedan od ubojica kojem je tek 16 godina!



Ukrajinku i muslimanku Katju Koren njeni su sumještani kamenovali do smrti jer se natjecala na izboru ljepote. Opravdali su to time što je "prekršila šerijateski zakon te se narugala Islamu".
Zločin se dogodio autonomnoj pokrajini Krym, koju čini pretežno muslimansko stanovništvo, a njihovo poprilično zatvoreno i izvrnuto shvaćanje muslimanske vjere dovelo je do smrti 19-godišnjakinje. No lokalne vlasti ne mare za šerijatski zakon , srećom.

Uhitili su trojicu osumnjičenih za brutalno i bešćutno ubojstvo, ali kod njih nisu naišli na kajanje. Najmlađi od njih, 16-godišnjak, ponosi se svojim činom.

Narugala se svojoj vjeri i zaslužila je što je dobila, ne žalim ni najmanje zbog njene smrti - rekao je 16-godišnjak policiji koja provodi detaljnu istragu.

jutarnji.hr
 
Mislim da su ti muslimani pogrijesili jer za preljubu i blud se kamenuju osobe a ona to nije izvrsila nego se samo skinula polunaga.Mislim da je bolje sredstvo bilo da su je jednom upozorili da ce je istjerati iz ummeta a onda ako ne poslusa da je stvarno istjeraju iz ummeta (iz redova muslimanki).
 
Inace muslimani u Ukrajini su Krimski Tatari koji su zivjeli doavno jos u vrijeme Otomanske Imperije koja je vladala tim dijelovima juzne Ukrajine.Inace to su veoma dobri muslimani i imaju lijepe Dzamije.Muslimana u Ukrajini ima oko 393 000 i ugolavnom su koncetrisani kod poluotoka Krim.Inace to je veoma lijepo mujesto za zivot gdje obalu zapljuskuje Crno More.Inace rado bih zivio u tom dijelu Ukrajine gdje su moji muslimani.Evo sad cu vam pokazati kako izgledaju Dzamije u Ukrajini.

450px-Donetsk_mechet.jpg

Ahat Jami Mosque in Donetsk.
 
Inace muslimani u Ukrajini su Krimski Tatari koji su zivjeli doavno jos u vrijeme Otomanske Imperije koja je vladala tim dijelovima juzne Ukrajine.Inace to su veoma dobri muslimani i imaju lijepe Dzamije.Muslimana u Ukrajini ima oko 393 000 i ugolavnom su koncetrisani kod poluotoka Krim.Inace to je veoma lijepo mujesto za zivot gdje obalu zapljuskuje Crno More.Inace rado bih zivio u tom dijelu Ukrajine gdje su moji muslimani.Evo sad cu vam pokazati kako izgledaju Dzamije u Ukrajini.

450px-Donetsk_mechet.jpg

Ahat Jami Mosque in Donetsk.

bolje pokaži jošneku cicu dok ih nisu sve redom kamenovali..čuj zbog obnažwenosti..vade se barabe,sigurno ih je kaširala pa da joj se osvete,zagoreli majmuni....
 
Mislim da su ti muslimani pogrijesili jer za preljubu i blud se kamenuju osobe a ona to nije izvrsila nego se samo skinula polunaga.Mislim da je bolje sredstvo bilo da su je jednom upozorili da ce je istjerati iz ummeta a onda ako ne poslusa da je stvarno istjeraju iz ummeta (iz redova muslimanki).

Ma kakva upozorenja,ko danas za njih ima vremena,danas se brzo zivi...
 
Inace muslimani u Ukrajini su Krimski Tatari koji su zivjeli doavno jos u vrijeme Otomanske Imperije koja je vladala tim dijelovima juzne Ukrajine.Inace to su veoma dobri muslimani i imaju lijepe Dzamije.Muslimana u Ukrajini ima oko 393 000 i ugolavnom su koncetrisani kod poluotoka Krim.Inace to je veoma lijepo mujesto za zivot gdje obalu zapljuskuje Crno More.Inace rado bih zivio u tom dijelu Ukrajine gdje su moji muslimani.Evo sad cu vam pokazati kako izgledaju Dzamije u Ukrajini.

450px-Donetsk_mechet.jpg

Ahat Jami Mosque in Donetsk.

..ima li tvoja zena pravo na internet ili je to Alah zabranio ???
 
Eto Mingo sta rade bolesni pripadnici vere koju je osnovao pedofil, osobe sa kojima bi ti rado delio krevet i prdeo. Sve te izrode i jadnike kao i one koji ih podrzavaju treba obestit na banderama svih vecih gradova u svetu....

Generalizacija...ima toliko bolesnih pripadnika srpske nacije,po tvome bi znaci i o nama trebali da zakljucuju na isti nacin kao i ti o drugima?
 

Back
Top