Najgori prodavac kompjuterske opreme u BG?!

Da , Jugodata se ceka najmanje dve nedelje , zaista ne znam zasto , a i konfiguracije im nisu neke . O periferijama da ne pricamo , sve neka kineska , no name . Uz to su i skupi .Ja sam uzeo u List-u pre dve godine i nikakav problem do sada nisam imao . Kao i moj komsija . Veoma stabilne konfiguracije .
 
jugodata! drugarica kupila kod njih komp (original WinXP itd...) i posle mesec dana win joj izbaci "thank you for using trial version of windows XP please wait while full version is released" ili tako nesto! ja pao sa stolice kad sam cuo! a slag na tortu ona im odnese pod garancijom i sve a oni joj opet stave isti... :lol:
 
Bas lepo zbog ove teme neke firme ce morati da postanu odgovornije , ova tema je za top da znamo svacija iskustva i da se klonimo ne dogovornih firmi koje ne prihvataju reklamacije i ponasaju se ne primerno. to ce pomoci svakom pri kupovini kompa ,
JUGODATA mom (glupom , koji se nerazume)DRUGU uvalili krs za velike pare pre dve godine a on se pravio kao plaio sam komp 700 eura.
 
Jugodata... P4 C128kB... :lol: Poludim kad vidim ovo! Secam se kad su svojevremeno delili Zida Tomato ploce, neke kineske najgore... Sta vise da kazem, onaj ko je imao prilike da radi sa njima razumece sta pricam. Prodavali su i neku seriju Maxtor diskova 541DX cini mi se, koji su zujali kao DC10. Naravno, reklamacije nezadovoljnih korisnika na doticne diskove nisu uvazavali.
PC Centar mi takodje deluje kao firma "a la Jugodata".
Nije reklama, ali od svih mi se najvise svidja PC Impuls, usluga je zaista na nivou, hardver kvalitetan, jedino mi smeta sto u nerazumnoj meri persiraju musterijama sa "Vi", to dosta vestacki izgleda. Ako se to izuzme, zaista sam zadovoljan PC Impulsom u svakom pogledu...

Pozdrav
 
Od onih gde sam ja isao najgori je MB Soft, a najbolji Mb Soft. :lol: Jednostavno, imaju prakticno najbolje cene, garancija, profesionalno, sve je to ok, ali da covek poludi kad ti donesu tvoju novu graficku ili procesor u nekoj smrdljivoj kesici ili kad se ispostavi da tek updateovane cene na sajtu nisu bas 100% tacne.
Inace mislim da je Jugodata najgora, sve nesto jadno a preskupo, uvalili su jednoj drugarici za ogromne pare neki krs, a glavni adut kompa je to sto je kuciste providno. :lol:
 
panther:
zato i ne mogu da je isporuce dve nedelje :D
A mozda im treba vremena da reklamiraju njihovom dileru pola komponenti koje ne rade
34.gif
 
Ma Jugodata je najgora u u niverzumu.Evo ja sad sedim ispred kucista na kome je zuta nalepnica Jugodata.Ispod jeftinog lima se nalaze sledece ubitacne komponente:
128 MB Sd ram na 133MHz
1.2 P4 sa 128 Kesa (naravno Celeron ali ga oni u to vreme reklamirali ko P4)
Tomato ploca P810 BU sa integrisanom grafikom i muzickom i to jos bez AGP slota!!!!!
Monitor Samsung 750s
HDD Maxtor 20GB
E sad ovako posto sam ja iz zajecara pre par godina cale zapeo da idemo u BG po comp kao tako su najbolji.I naravni Jugodatin oglas najlepsi i jos napisali da su najbolji i rece cale kod njih kupujemo.
Lepo odemo i puknemo za ovaj krsh 800E!!!!!!!!!!
I jos platimo 40e za trogodisnju garanciju i jos 20e za zvucnike na kojima pise 700w a ustvari plastikajci sa nekim bednim wooferom.
DO sad mi je crko modem i cd rom.Nisam im nosio tamo zato sto se ne isplati vec sam sve sam menjao.Rasturio sam kop 1000 puta i verovatno vise i ne uvazavaju garanciju.
SAD SE BAS KLADIM SA KOMSIJOM STA CE SLEDECA DA CRKNE
 

Back
Top