Bivsi decko/devojka?

Skoro sa svima [sa nekima manje,sa nekima vishe] sam okej,ali imaju i dvojica sa kojima ni rijech vishe necju progovoriti.
Jedan me povrijedio, a drugi je tako odvratan da me sramota shto sam sa njim bila.
Ima ih i nekoliko sa kojima sam jednostavno prestala biti u kontaktu.
 
Poslednja izmena:
gotovo uvek prekinemo kontakt, mada sad sa ovom najnovijom, ne znam. ostanemo na cao, cao xD
raskinusmo pre neki dan, ali sto kaze DJ_mare sve oblo pa na cose! a i to mi bejase najduza veza, pa smo imali i neke planove za nekih mesecak dana ( neki blud ovo ono) van grada... za mesec dana idemo u prestonicu na spektakl: "u setnji sa dinosaursima", pa sta ce biti, ne znam :P
 
S nekim sam na cao cao cak i stanemo i ispricamo se\(pogledi ovo ono)ali to je uglavnom kad je glupa vezica kao bivsi..sa jednim me sramota sto sam bila bila posle toga u kontaktu stalno ne znam ni ja zasto evo sad uopste ne i br sam izbrisala..sa nekim nisam niukakvom kontaktu jer ne zasluzuje ni ime da spomenem kamoli nesto drugo..znaci sve zavisi kakva je veza ili vezica bila.
 
Skoro sa svima [sa nekima manje,sa nekima vishe] sam okej,ali imaju i dvojica sa kojima ni rijech vishe necju progovoriti.
Jedan me povrijedio, a drugi je tako odvratan da me sramota shto sam sa njim bila.
Ima ih i nekoliko sa kojima sam jednostavno prestala biti u kontaktu.


al si odabrala..... :D

ja sam se sinoc cuo sa jednom sa kojom bivsom posle dobre 4 godine. blentaca, upamtio sam njen broj (inace brojeve prefektno pamtim) pa reko ja da je zvrcnem, zivi u Beogradu sad, a radi u nekoj kockarnici. i sad je plavusa, bila je naravno... ;) eto bas se lepo ispricah sa njom. doduse, nismo se mi ni posvadjali nikad, jednostavno su nam se putevi razisli.

imace sa nekim bivsim sam i dalje u kontaktu, sa nekima ne, neke ne zelim vise nikad da vidim.
 
Ja sam bas danas prosla pored bivseg.. Decko ni da me pogleda, ni da mi se javi, ma nista.. Ali dobro ni ja se njemu nisam javila..
Kad je neko normalan sa njim ostajem u kontaktu, a kad nije onda ga ono.. "otkacim"... ;)
 
Moram priznati da nismo nešto puno zas.rali stvar od kako smo raskinuli.... Malo sam tukao Mariju kada je ispričala da smo rakinuli jer sam gej (čisto trača radi), gađale me korektorom, i uništila auto moje nove devojke.... Ali nisam je tukao koliko treba.....
 

Back
Top