"ochi"

Poruka
5.327
" OCI SU OGLEDALO DUSE"

OCI CRNE BOJE govore o istrajnosti i ljubavi prema zivotu,hrabrosti i energicnosti njihovog vlasnika.To su oci umjetnika ali i vizionara.

PLAVE OCI iza plave boje često se krije bura.NJihovi vlasnici su ljudi od akcije, ali i strastvene i intutivne osobe.Vecina astronauta Nasa-e su upravo plavooki.Tamno plave oci otkrivaju sklonost velikim idejama, golubije plave-strastvenost i ljubomoru, a plave i vrlo jasne slabost i nedovoljnu energicnost.

SMEDJE OCI ukazuju na karakter okrenut razumu i mudrosti,ali iza te prakticnosti često se kriju nezno srce i živi duh.

SIVE OCI pokazuju mjesavinu inteligencije i realizma, sentimentalnost i efikasnost, intuicije i radoznalosti.Radi se o uravnotezenim osobama.

ZELENE OCI pokazuju postojanost i smjelost.

ZUCKASTE OCI ukazuju na malicioznost i realizam ( u starim knjigama se čak kaže da su to" oci ubice"
pogledajte kakve su vashe ochi i shta odaju :wink:
 
tamo sam gde....:
" OCI SU OGLEDALO DUSE"

PLAVE OCI iza plave boje često se krije bura.NJihovi vlasnici su ljudi od akcije, ali i strastvene i intutivne osobe.Vecina astronauta Nasa-e su upravo plavooki.Tamno plave oci otkrivaju sklonost velikim idejama, golubije plave-strastvenost i ljubomoru, a plave i vrlo jasne slabost i nedovoljnu energicnost.
 
Najviše volim devojke plavih očiju. :oops: No, iskreno... Boja očiju je jedna od stvari koje zadnje primetim kod devojke... :lol: Tako da to i nije toliko važno. :P

A moje... Moje su zelene. :) Ja sam marsovac. :shock: O, ne!!! :roll:
 
ZELENE OCI pokazuju postojanost i smjelost.

maslinasto zelene..."duboke"...

ponekad(retko) vuku na :


SMEDJE OCI ukazuju na karakter okrenut razumu i mudrosti,ali iza te prakticnosti često se kriju nezno srce i živi duh.
 

Back
Top