Devojke da li ste imalle seks na prvom sastanku

Queen_:
Gazdarica:
Hajde da ponovim... Ako sexa ne bude na prvom SASTANKU, sanse da ce ga s doticnom osobom ikada biti, sve su manje...

Ne neophodno na prvom, ali na drugom ili trećem, ako je hemija jaka, rado se podajem...
Upravo se o tome i radi... O zelji... Ako vec oboje zelimo, i ako je to ocigledno, cemu se ustrucavati...
Da bi se utvrdio pazar...??? :?
 
Gazdarica:
Queen_:
Gazdarica:
Hajde da ponovim... Ako sexa ne bude na prvom SASTANKU, sanse da ce ga s doticnom osobom ikada biti, sve su manje...

Ne neophodno na prvom, ali na drugom ili trećem, ako je hemija jaka, rado se podajem...
Upravo se o tome i radi... O zelji... Ako vec oboje zelimo, i ako je to ocigledno, cemu se ustrucavati...
Da bi se utvrdio pazar...??? :?

Ja sam sa mojim mužem spavala na drugom sastanku -pravila sam se "fina" na prvom, iako sam htela da ga skinem i zgrešim sa njim na licu mesta, ali drugi put više nije imalo smisla čekati :lol:
I od tad se ne skidam... :lol: :lol:
 
Gazdarica:
Hmm, pogrijesio si u sve tri stvari...
a)Odlicno kuham
b)Kada sam s nekim u srecnoj vezi, vjerna sam kao pas
c) Zamisli, bilo je takvih ludjaka koji su mene htjeli da zene... :shock:


hahahhaa :lol: e vala bas ima raznih budala... :mrgreen:
A kada ces ti nama Gazdarice lepo da se ozenis, a? :P Mislim, salu na stranu vreme ti je.. :lol: da li ima tu nekih kandidata? :wink:

E sada iz ovog proizilazi pitanje... da li bi se udala za coveka koji nije dobar ljubavnik, ali da je bogat i izuzetno dobar i posten covek? Ajd sad da te vidim kolike su mi sanse sa tobom... :mrgreen:
 
Gazdarica:
Udala bih se za takvog samo ako je milioner, bez djece i druge bliske rodbine, ima 80 ili vise godina, ili je mladji, ali boluje od smrtonosne bolesti... I, uz sve to, da je impotentan... :mrgreen:

Pa sta ces mu ti onda koji qurac, da mu kuvas i da ga hranis na slamcicu?!?! :lol:
Ne ozbiljno, hoces da se udas za mene? :P Siromasan sam kao crkveni mish, grozan sam covek sa gadnim navikama ali se zato ebem ko zmaj, sta kazes?!? :mrgreen:
 

Back
Top