CTRL+ALT+DEL

А да ли постоје неки програми без којих се не може, дакле неки који би, ако бих искључио, довели до проблема при раду (типа не ради тастатура, монитор брљави, сигурност угрожена...)?
 
Eh, procesi...

To koliki je broj procesa niko ti ne moze sa sigurnoscu reci jer kod svakog je razlicito. Zbog cega...
Uzmimo da je Xp u prosjeku nekih 10 razlicitih racunara..
Kod svakih tih racunara moze da bude razlicit broj procesa... Zasto? Pa iz jednostavnog razloga sto svaki od tih 10 racunara ima instalisane razlicite programe ili dodatne hardvere tipa, skrener, printer, web cam i sl. Pored hardvera i softver ima svoje mjesto u procesima, da se ne racunaju sistemski procesi koji se moraju pokrenuti da bi sistem radio..

Da ne bih mozda i sam lupio nesto previse mogu samo da dam predpostavku okvirno o procesima koji mogu (mislim na broj procesa) da budu pokrenuti.. U XP po normalnim radom XP-a to je negdje izmedju 20 i 30 procesa, opet kazem zavisno od gore navedenog...

Ukoliko imas vise od 30 procesa ona dobro pregledaj sta se desava i sta je pokrenuto..

A da ne bi ni ja niti neko drugi naglabao o tome najbolje je da napises sta imas pokrenuto od procesa pa ce neko da ti kaze sta je sta... Poz.
 

Back
Top