Prelepi macici hitno traze dom!

Schacily

Početnik
Poruka
30
Prelepi macici hitno traze dom! Stari su oko 7-9 nedelja, ocisceni od glista, razigrani, veseli, zdravi i hitno im je potreban neko ko ce ih voleti uvek. Skroz su blesvi, stalno se igraju ali im je naravno za igru potrebno vise prostora.
Crno bela damica sa mladezom, Zuto beli deckic, prelepa crna cupskasta devojcica sa braon zadnjim sapama koja je mozda i polu persiska ali nazalost pedigre ne znamo. i tigrasta devojcica originalnih tigar pruga na ledjima i tigrastim stomakom Svi su napusteni i naravno traze puno ljubavi, strpljenja i ljude koji ih nikad vise nece napustiti. Macici su u Beogradu Lana 061 3059360







 
Cno bela damica i tigrasta devojcica su udomljeni. Ostao je zuto beli decak, polupersiska crna devojcica i naravno ostavljene su jos dve zenkice od oko 5-6 nedelja i one su za usvajanje . Molim vas pogledajte slike, pitajte prijatelje, rodbinu.... Macici su preslatki i detinjstvo provode u kavezima jer mi bolji smestaj nemamo. Preko im je potreban prostor za igru i novi dom! Svi su veseli i zdravi, ocisceni od glista 061 3059360




Zar niko nece na poklon malu polupersisku cupavicu???



Zuto beli decko, maza, vec prede kao traktor

 
Latisa ovi macici su svi napusteni i nalaze se u ordinaciji u kavezima, njima je stvarno preko potreban dom. Danas mi zena vraca tigrastu devojcicu jer je hiperaktivna i nemoze da izadje na kraj sa njom :(
Zuto-beli decko je rezervisan tako da je ostala ova tigrasta jos jedna tigrasta ( manja stara 6 nedelja) i dve brao/crne, jedna polupersiska i jedna 'obicna'

 
Latisa ovi macici su svi napusteni i nalaze se u ordinaciji u kavezima, njima je stvarno preko potreban dom. Danas mi zena vraca tigrastu devojcicu jer je hiperaktivna i nemoze da izadje na kraj sa njom :(
Zuto-beli decko je rezervisan tako da je ostala ova tigrasta jos jedna tigrasta ( manja stara 6 nedelja) i dve brao/crne, jedna polupersiska i jedna 'obicna'


bozanstvena,prelepa stvorenja :zaljubljena:

p.s.boze svasta,pa sta je ocekivala ta zena,valjda se zna da su macici zivahni i razigrani
 
Zuto beli decko je udomljen a da ne poverujete od svih tih macica sklonjenih sa ulice ostala je polupersiska crno /braon devojcica. Svi su naravno u pocetku pitali za nju i sad je zadnja ostala. Ist tako i sa ovom malom vracenom tigricom, svi je zeleli a na kraju ostala zadnja

Bolje i da je vratila odmah nego da na kraju zavrsi za mesec dva na ulici jer 'ne moze sa njom da izadje na kraj'

Sad za udomljavanje ima polupersiska dvojcica 10 nedelja , tigar devojcica 9 nedelja tigrasta i evrokrem devojcica 6 nedelja
 
Ma imas, bre, debila svakakvih. Cuj, hiperaktivno mace. Valjda je ocekivala da sedi i ne mrda po ceo dan. E, svasta cu cuti. Meni je sreca sto radim sa dosta dece pa mogu ako hoce da kontaktiram roditelje i poklonim, a eto, o5 imam jednu zenkicu koju ne bih da ostavim samu. Tesko je, al zaista, sa srecom.
 
pa nista, ako je nekom mace hiperaktivno, neka uzme biljku u saksiji, mozda se sa njom snadje, samo da ne bude posle: jaoooo, ovo mora da se zaliva! ;)

Al to je bukvalno taj momenat, pi sto mrzim te ljude sto im je ubrzana boja na zidu.
A takvi ne umeju ni sa biljkom, veruj. Za biljku treba paznje mnogo. A to je samozivost klasicna. Ja sam jos zacudjena, zivota mi.
 
Poslednja izmena:
jos jedan kandidat:

Mali tigrasti deckic, star oko 2 meseca, napusten i ostavljen. Sada naravno smesten u transporter gde ne moze adekvatno ni nudzdu da obavlja ali naravno ljudi koji su ga 'spasili' spavaju mirno. Maza i predelica, jako voli drusto, obozava da se mazi, pravi mali slatkis. Ociscen od parazita i naravno sto hitnije mu je potreban dom. 061 3059360
 

Back
Top