bedna tema

Ona puni osamnaest godina u junu,
ne zna sta da radi kada zavrsi maturski ispit.
Ljudi su vrlo zlobni dok gledaju njene grudi,
ljudi su zlobni dok gledaju njen ten.

Ona se budi!

Celoga zivota necim joj pune glavu.
Lutkice, krpice, suknjice su stvari za devojcice.
Igrati lastis ona nikada nije znala.
Skuvati rucak nikad nije bila njena stvar.

Ona se budi!

Ona nema nikoga da joj kaze:
"Ti si moja!"

Ljudi se cude zar ona moze da misli.
Ljudi se cude, zar ona sme da zna.
Ljudi su vrlo zlobni dok gledaju njene grudi.
Ljudi su zlobni dok gledaju njen ten.

Ona se budi!

Ona nema nikoga da joj kaze:
"Ti si moja!"
 
DisMisaL:
Ona puni osamnaest godina u junu,
ne zna sta da radi kada zavrsi maturski ispit.
Ljudi su vrlo zlobni dok gledaju njene grudi,
ljudi su zlobni dok gledaju njen ten.

Ona se budi!

Celoga zivota necim joj pune glavu.
Lutkice, krpice, suknjice su stvari za devojcice.
Igrati lastis ona nikada nije znala.
Skuvati rucak nikad nije bila njena stvar.

Ona se budi!

Ona nema nikoga da joj kaze:
"Ti si moja!"

Ljudi se cude zar ona moze da misli.
Ljudi se cude, zar ona sme da zna.
Ljudi su vrlo zlobni dok gledaju njene grudi.
Ljudi su zlobni dok gledaju njen ten.

Ona se budi!

Ona nema nikoga da joj kaze:
"Ti si moja!"
:P Pesma je predivna! Gde si je samo izvukao, već sam zaboravila na nju.
 
DisMisaL:
Zato jagoda i menja pol... da pocne da se razbacuje... sa slagom.
(bedna tema, bedna fora)

Ma nisam ja ljubomoran i sebičan.
Zadovoljiću se ja onim delom jagodice, kada je žensko, a tebi prepuštam onaj deo kada je muško, sve zajedno sa šlagom. :wink: :wink:
 
a ovaj?
3.gif
 
dobro.....stidim se..samo ocu da me neko primeti zagorela sam... kako da upakujem tu zagorelost????? postoje nekoliko varijanti:

1. monogamija - ??? uslovi: "volite se" "organizacija" "zrelost" pfff koga mogu da izdrzim i ko moze mene ja ne znam sta da pricam s nekim..onda svi koji su u vezi pobenave posle nekog vremena...onda da li je potrebno okrenuti se nekim pravrednostima tipa ...aaa blam me je da pricam
2. sex - povremeni - rizici: bolesti emotivni potresi i "priche po kraju"- nebezbednost.
pretpostavka: monogamija
3. apstinencija - OK - problemi: nervoza, neuskladjenost, pedofilija u 40 i nekoj..privremena droga - masturbacija - ojed :( i sto na celu onda pise "dajem se lako" sto izazva rizik 2.c kao i zavisnost i teze razgovaram, moguce...nije ptopuno utvrdjeno...ovoj metodi pribegavaju cini mi se neke zene i lece se religijom ili radom i organizoavnim zivotom...za sada nisam u nekim ustaljenim tokovima i bezim od obaveza potreban je napor..ok jesam u sutaljenim tokovima ali nikad ne izdrzim da ne kasnim
4. manastir - pretpostavka: nacinom zivota se problemi pod teoretski 3. ublazavaju..ali da li je prijatno ziveti za 5-10 monahinja..zasto nije

uslov za 2: atraktivnost...relativan pojam...privlacenje odredjene grupe...adekvatne-neadekvatne?? ma 2. je zaebana
uslov za 1: atraktivnost..."duh"...ha
da li je samo stvar u polnom nedefinisanju ili roditeljskom domu i zavisnosti, ali ponasanje me ne vodi nezavisnosti, moram da ukljucim volju...zasto? imam utisak da ce da me biju
ovakav tekst stvara rizik od preteranog samoisticanja ali jos uvek se lazem da sam anonimna
nedavni neuspesi, ako su to uopste neuspesi, dovode do neke vrste mrznje
zlo je ovo. ali sta me sprecava da posaljem
 
DisMisaL:
Zato jagoda i menja pol... da pocne da se razbacuje... sa slagom.
(bedna tema, bedna fora)

haha ma samo udri
ma ...ovo sam otvorila sebi..malo suvisnih reci
a vi sta radite..iako imam vec suvise svojih polja na ovom polju kstarice
imam neku licnu frustraciju koja je umisljena jer se ne bavim sportom ali kad se ne bavim onda se njom mucim
tj kad se bavim onda nemam te glupave misli...lek je ucenje..ali zasto nije tako prosto i zasto iamm obicaj da se vrtim u krug...kao i mnogi..uzivam u tome..da li sam cenjenija ako polozim ispit, mislim da jesam...da li me to rusi.
sad ovo moze izazvati raznorazne komentare ali zasto bi oni mene doticali kad apostoji moderator koji ide icisti suvisno. muka mi je od ovoga ali ipak cu da posaljem :) mislim da bi bilo resenje da nadjem neki smisao u krstarici
dosadna sam...imam tu neku crtu
volim da kukam. pa ko ne voli
ok, da pokusam da ne postujem ovako, mada uvek se nakaci neka bu.dala koja se odusevi i to mroa da podeli sa mnom. da da ja vredjam
citam teme i mislim da je pola suvisno.
ok mislim da je sada dosta. i nisam pravila ono za 10K..duzna sam.....
 
DisMisaL:
Jagodo, problem ti je sto izgleda niko sa tobom nije nacisto da li se zezas ili si stvarno iskrena (bedna).

a sta ako se zezam?
vidis ja ne znam sta tebi sada da odgovorim..i ti ces se verovatno uplasiti..ja malo vrmena razgovaram sa ljudima a vise sama sa sobom.. moze mi se :I
zato ne umem da se snalazim u grupi ali nekad mi ide..a onda se ugasi i ne ide...najvise cutim i ne smeta mi osim kad mi se nekad obrate i ocekuje se impulsivan i duhovit odgovor...ok ne terba se tako postavljati...ali desi mi se
mislim da preterujem punjenjem krstarice pa cu da ostavim i pridacu sebi veliki znacaj da je ovo sve bitno. mada zapravo ceznem za tim da me
"shvate"...sad moze da uleti neko ostroumniji i sa nekoliko ostrih komentara ("iz drugog sveta") da me prodrma..ali mozda je takva varijanta da se nece desiti...kako iz drugog sveta..pa da vidi drugacije i da vidi nesto drugo
mnogo filozofiram a malo ucim, kad vec ne ..
ne znam sta mi je! mozda sto nisam procitala neke teme na krstarici gde sam lupala, a zasto sam ja uopste pisala poruke bez smisla....igram neku ulogu
mozda i nisam lupala ali neko ce mozda da me zakaci gde sam osetljiva..to je moja "zenstvenost" koja je verovatno nerazvijena..neamm neke nagone koji se javljaju kod ostalih
OK mogla bih da otvorim i blog sajt i da radim ovo...zavidim uzasno nekima ali sta da radim od toga mi nije zanimljivije
sada zavidim, kada radim ne zavidim, ali sada ne radim
e ovo je bruka ovako pisu ljudi koji ne rade po kuci..ja ponekad nesto i radim...sada evo ovako..sada ne radim..sada privlacim paznju..ako i ne privlacim divicu se sebi..predugacko
nemam kontrateg koji me vraca od ovakvog ponasanja i imitiram nekog sada ali ne znam ...nebojsu?
ili anu..?
ok, pokusacu da ne radim vise..ajde kao zadnja mi jao vo poruka ovakvog tipa na krstarici. OK
manucu se ovoga..nemam svoje mesto itd..ljudi ovo je sve gubljenje vremena i prazne price
stvar je sto ovo nailazi na ignorisanje...koje je zapravo nepozeljno...ili ti se slihtaju ili te vredjaju ili ignorisu..kao i ja ostale...nije nepozeljno, dozvoljeno je, ali je tuzno
znaci sada sa svescu o ignorisanju idem nije mi ni prvi ni poslednji blam pa nek stoji ebesh ga i sve sto pisete ce da me zhulja pa necu ni da dolazim aha malo morgen...
 
U pocetku nema veze, jer ce svako da vise pazi na sebe nego na tebe. Ali ostavlja otvoreno pitanje za kasnije, a jedno sumnja radja drugu, ona trecu, i sve tako. Od toga se umire.
 
DisMisaL:
U pocetku nema veze, jer ce svako da vise pazi na sebe nego na tebe. Ali ostavlja otvoreno pitanje za kasnije, a jedno sumnja radja drugu, ona trecu, i sve tako. Od toga se umire.

sta nema veze i sta ostavlja otvoreno pitanje..aha zezanje..
nema veze
hahah neki mish je pojeo pare 12.500 evra !!! : ))) u pirotu
 
ee da:))
ili da ga ubiju i izvade mu polusvarene pare iz stomaka
:(
ma sad sam se najela sad mogu ono i da brisem:)
e setila sam se ima neko ko me voli ali nekako ja to sve odlazem a mozda sam egocentrik pa mislim svasta ali on je bash fin i ide iza mene to mi se svidja
bas je nekako ... kad idu ispred 5 metara kao to su glupe sitnice ali nisu bash
a koga ja volm ma nikog bre nikog
e toliko za sada mozda cu ono ida brisem vidim nije pustilo koren brate bas sam sujetna ;)
jesam jesam...brate..sto zavidim tim ljudima iz kraja sto umeju da se zezaju mada sam maloi nadmena
da da rekoh necu vise...karakter do moga
 
ma da ali vidis da me jure samo jadni oni su jos i pritajeno agresivni...ali dobro..pa da kad se predstavljam ko jadna...hehehehe..e inspirione kako si ti izdrzao
pa to mi je jadno kao sad ja MORAM da ga jurim dok je tu...e necu
 
jagodica:
ma da ali vidis da me jure samo jadni oni su jos i pritajeno agresivni...ali dobro
pa to mi je jadno kao sad ja MORAM da ga jurim dok je tu...e necu
Pa ti si ipak od onih oce piki, nece kaki. Ne moras da ga juris, nateraj ga da on juri tebe, i budi spremna da te stigne. Ma u stvari ti to sve vec znas, samo se zezas. Bednice jedna, kako te nije sramota.

Ti si tisina koju sam prevario
s' lavezom pasa lutalica,
Ti si rijec umrla davno
kojoj se ne zna grob,
Ti si misao gluvih
kad spava sve,
Ti si paucina po coskovima moga sjecanja
a, ja usluga sam vjetru koju cini Bog
a,ja cesto kad spavam
cujem kako se smijes
iako znam da nisam lud
Ti si oci kad se gase,
od Sunca oguljeni smijeh
Ti nebo od placa si cisto
i produbljeno do dna
Ti si namjestaj starinski iz moga sna,
ti opet si mi u glavu dosla praznijeh ruka
a,ja sam usluga jadnima koju radis
a, ja stalno sanjam da mi se vracas,
sanjam da te znam
iako znam da nisam lud!

The Books Of Knjige:"Sanjam Da Te Znam"

Nemoj da steknes pogresne predumisljaje, ovo je samo nesto cega sam se setio dok sam ovo pisao.
 
ma ne znam da li hocu da ga navodim..mozda bih ga navela da se pipkamo ne znam nisam vise u tome...
a izgleda moram s njim nemam izbora!!!!!! svi drugi ce da me zezaju..ma juri on mene ponekad ali onda se umorimo kao navikli smo ovako.. ma najbojle da odem d auchim.
kako da ga navedem ;) ok sta da radim to moram
haha rad na sebi=masturbacija...ok! : ))
pogrsne predumisljaje da me muvash eeeee a ja se ponadala
 

Back
Top