MOBTEL

sutjeska:
STA DA RADIM ZA DRUGI OBRACUNSKI PERIOD U DECEMBRU REDHODNI RACUN SAM PLATIO ALI MI JE STIGAO RACUN ALI NIJE ODUZET PREDHODNI PERIOD

Isti slucaj je i kod mene! Bio sam danas u korisnickom centru mobtela, u kososvskoj, i objasnili su mi da je doslo do problema u sistemu zbog pocetka naplate PDV-a... bla-bla-bla
To je obracun od perioda 21-31.12 sabran sa periodom od 21.11-21.12. Treba da se plati samo iznos "UKUPNO", ako je vec uplacen prethodni racun. Iznos stavke "ZA UPLATU" ne mora da se plati!!

NAJVAZNIJE.. Taj iznos se placa u posti, preko neke "bele uplatnice", tako su mi rekli, i treba da se sa racuna prepise broj tekuceg racuna, i poziv na broj. Primalac je "Mobtel Srbija"!
 
meni je decembar 1 bio 330din a decembar 2 280 i onda sam ja sa onim plavim racunom gotovim platio tih 320
i danas sam otisao u postu uzeo uplatnicu za dzabe, popunio i isplatio ostatak koji sam imao :wink:
to i ti uradi
 
Po meni je na post paid sistemu najbolja stvar to shto mozhesh biti u "PreePaid" fazonu, tj. mozhesh uplatiti na svoj rachun koliko hocesh, a novac ti lezhi na rachunu, i prelazi iz meseca u mesec dok se ne istroshi... Pr. rachun mi stigne 350 din, ja sam pri parama, uplatim 1000 (da se vidi raskosh :) ). kad mi stigne rachun od 350 za sledeci mesec (a nisam pri parama), moje zaduzenje je -300 din, shto znachi da ne platjam nishta, chak imam josh 300 za sledeci mesec :) Obavezno je napisati poziv na broj. Ja lepo prepishem sve podatke identichno sa njihove plave uplatnice, sa mojom cifrom naravno, na obichnoj uplatnici iz bilo koje banke ili poshte. I nikad ne se ne cimam oko rachuna, dal cu da imam kintu da platim, jer ne volim da dugujem... Nekako mi lakse kad znam da imam neku crkavicu koja chuchi negde, pa makar bila na mom rachunu.
P.S. Izvinite shto sam ga utupio, ipak je 05:30 h :)
 
uplatio racun preko uplatnice i sve sam podatke popunio kako treba tekuci racun poziv na broj............... to sam uradio juce oko 12h za koliko ce otprilike da se to doda na moj racun
 
Zavisno od poste, ali racunaj od 24-72 sata. Tj sigurno nece biti iskljucenja.

Inace, od ove godine obracunski period je od 1. do 1.

Poz.
 

Back
Top