Бијељина - збирна тема

  • Začetnik teme Svjetski cojek
  • Datum pokretanja
Jelena S ! ! !:
Nije prosecan nego najbolji ne samo fudbaler nego i covek.Jeca S

Ma svi se nesto kur*e sa tom Bijeljinom.
Meni je ona potpuno bezveze.
Nemate normalno mjesto za izlazak, normalne momke, niko ne sluša ništa sem narodnjaka, a onaj ko sluša je "narkoman", kojeg ni u Crkvu ne treba pustiti.
Puni ste ratnih profitera, lopova i kojekakvih degenerika! A ne znate da je potpuno normalno izaći u grad u patikama i trenerci. Svi ste pomalo retardirani izuzev ono malo kulturnog svijeta što vam je došao sa strane. Najveći i jedini ponos vam je taj jadni Savo Milošević koji pripada svima dok daje golove i rastura po Evropi! Kada ne bude dao go 5 utakmica neće biti ničiji.
Nego, svi se fino skinite sa neta, upalite BN televiziju i gledajte "Renome"! To vam je nivo!
 
Milla5:
Jelena S ! ! !:
Nije prosecan nego najbolji ne samo fudbaler nego i covek.Jeca S

Ma svi se nesto kur*e sa tom Bijeljinom.
Meni je ona potpuno bezveze.
Nemate normalno mjesto za izlazak, normalne momke, niko ne sluša ništa sem narodnjaka, a onaj ko sluša je "narkoman", kojeg ni u Crkvu ne treba pustiti.
Puni ste ratnih profitera, lopova i kojekakvih degenerika! A ne znate da je potpuno normalno izaći u grad u patikama i trenerci. Svi ste pomalo retardirani izuzev ono malo kulturnog svijeta što vam je došao sa strane. Najveći i jedini ponos vam je taj jadni Savo Milošević koji pripada svima dok daje golove i rastura po Evropi! Kada ne bude dao go 5 utakmica neće biti ničiji.
Nego, svi se fino skinite sa neta, upalite BN televiziju i gledajte "Renome"! To vam je nivo!
Odakle je Mila pristigla?
 
ДРИНА УП МОТЕЛ
РЕЦЕПЦИЈА
КНЕЗА МИЛОША ББ, 76300 Бијељина (055) 209 462

ХОТЕЛ ЕНЕРГЕТИК
УГЉЕВИК ББ, 76330 Угљевик (055) 771 300

ХОТЕЛ МАЈЕВИЦА
ЛОПАРЕ ББ, 75240 Лопаре (055) 671 045

ХОТЕЛ ШИЦО
ЈОВАНА ДУЧИЋА 3, 76300 Бијељина (055) 210 952

МОТЕЛ НЕНО БЛАГОПРОМ ПП
РАЧАНСКА ББ, 76300 Бијељина (055) 250 375

Poslednja dva su najbolja, čini mi se... :?:
 
ХОТЕЛ ШИЦО
ЈОВАНА ДУЧИЋА 3, 76300 Бијељина (055) 210 952
Ovaj ti je u centru. Odmah kod opštine. Napravljen je posle rata i ima svašta nešto... Ali spremi dobru lovu...

МОТЕЛ НЕНО БЛАГОПРОМ ПП
РАЧАНСКА ББ, 76300 Бијељина (055) 250 375
Ovaj je na ulazu u grad. Ok je... Cijene ne znam.

Drina ti je predratni hotel. Renoviran je doduše skoro, ali samo sala. On ti je odmah kod autobuske stanice.

Sad sve zavisi kojim poslom ideš i koliko si spremna da potrošiš...????
 
Шта бедан? Једино ми се чини да је пренасељен, али таква нам је историја била :( . Град је одличан, само још мало средити центар (паркинг простор, зелене површине...). Највише ми се свиђа могућност за неки посао. Заиста ми се чини да се нешто ради, а не као овде :roll:
 
Idem privatno, s namjerom da provedem vikend tamo...
Sustinski, ono sto mi je potrebno jeste krevet i kupatilo, ali ipak ne bih bas da spavam u nekoj rupi... Dobro bi bilo, mada nije naravno neophodno, i da u sobi ima TV i mini bar...
I da, ako moze francuski lezaj...
Pare...? Hmm, ne placam ja... :roll:

Hvala na informacijama... :wink:
 
Najtoplije bih ti preporucio Konobu. Alex ne znam da li si tamo bio ja sam isao samo na rucak video sam da imaju sobe za iznajmljivanje. Ne znam kakve su cene ali mislim da neko ko ide prvi put tamo treba da vidi najlepse mesto u rs.
Gazdarice gde god da odes raspitaj se da odes tamo bar na rucak sigurno ces se oduseviti to je 7-8min kolima od Bijeljine prema Pavlovica mostu. :wink:
 
Najtoplije bih ti preporucio Konobu. Alex ne znam da li si tamo bio ja sam isao samo na rucak video sam da imaju sobe za iznajmljivanje. Ne znam kakve su cene ali mislim da neko ko ide prvi put tamo treba da vidi najlepse mesto u rs.
Gazdarice gde god da odes raspitaj se da odes tamo bar na rucak sigurno ces se oduseviti to je 7-8min kolima od Bijeljine prema Pavlovica mostu. :wink:
 
alexb:
Bila sam tamo i stvarno je super mjesto. Samo nisam znala da već imaju sobe... :idea: Znam da je to bilo u pripremi. U svakom slučaju i ja ti preporučujem Konobu! Ako ništa makar večeru... :wink: A ako ti ne plaćaš... onda... :twisted: :twisted: :twisted:
Imaju u onoj zgradi sto odudara od ambijenta ona zuta, a imaju i u onim "kolibama" od drveta iza jezera (grejanje je odlicno reseno nemojte da vas uplasi sto su od drveta). :wink:
 
Dovla:
alexb:
Bila sam tamo i stvarno je super mjesto. Samo nisam znala da već imaju sobe... :idea: Znam da je to bilo u pripremi. U svakom slučaju i ja ti preporučujem Konobu! Ako ništa makar večeru... :wink: A ako ti ne plaćaš... onda... :twisted: :twisted: :twisted:
Imaju u onoj zgradi sto odudara od ambijenta ona zuta, a imaju i u onim "kolibama" od drveta iza jezera (grejanje je odlicno reseno nemojte da vas uplasi sto su od drveta). :wink:
A jesi li ti to provijerio...????
 
Tamo sam bio sa ljudima koji zive u bn koji su mi i rekli za to. Na terasama zidane kuce sam vidjao ljude sto mi je ostavilo utisak da je to to, i cuo sam ljude koji rade tamo kako govore nekima da ne idu prema drvenim kolibama (mislim da ne ulaze) jer su to apartmani. E sad mozda sam ja nesto pogresno shvatio ali ako treba mogu da se raspitam a mozes i ti tebi je blize :wink:
 
Dovla:
Tamo sam bio sa ljudima koji zive u bn koji su mi i rekli za to. Na terasama zidane kuce sam vidjao ljude sto mi je ostavilo utisak da je to to, i cuo sam ljude koji rade tamo kako govore nekima da ne idu prema drvenim kolibama (mislim da ne ulaze) jer su to apartmani. E sad mozda sam ja nesto pogresno shvatio ali ako treba mogu da se raspitam a mozes i ti tebi je blize :wink:
Ma zezam se! Zbog grijanja... :wink:
 
Julian_Duranona:
Ma nema nista... samo kafici, kao pre 20 godina. Nego, dobro je sto sam te sreo ovde... takoreci nasamo. Bio sam na onom tvom sajtu... Mislim, mogli bi ti i ja da budemo drugari. Kao, pozoves me na rucak, a tamo - Nada!

ako si chupavi gastarbajter lovan onda i razmislim :wink:
U svakom sluchaju potrudi se da ne me$a$ "treca lica" u javnu prepisku .. ima$ PP
 

Back
Top