12 pitanja za velike humaniste i reformatore

Glas Sauronov

Primećen član
Poruka
674
Велики хуманисти и реформатори свега, доста смо се дружили, па вам могу поставити неколико питања на која, ценим, немате одговоре:
1) Како то да ниједан међуетнички инцидент на северу Србије није забележен после последњих локалних избора (посебно имајући у виду радикалску власт у неким местима)?
2) Како то да је 10000 Словенаца дочекало Нову годину у Београду, кад сви знамо да је овде “клерофашизам”, а исти Београд је био неокићен попут Дрездена у време Хонекера, како нас је Перо Луковић поучио?
3) Да ли сте приметили да је команда НАТО похвалила држање владе у Београду поводом последњих инцидената на југу Србије?
4) Да ли сте и даље у коалицији са познатим политичарем грађанске опције и великим реформатором Сулејманом Угљанином?
5) Да ли је одлазећа влада Живковић-Јовановић имала “задње намере” када је одлучила да не изручује тројицу генерала Хагу? На Пешчанику су тада опширно сеирили како ће са тиме “Коштуница имати муке”.
6) Како објашњавате полицијски митинг подршке (јединствени у свету) ђенералу Сретену Лукићу, “Хероју Сабље”, на коме је био веома запажен познати пацифиста Ненад Чанак?
7) Зашто ДОС за три године своје власти није ухапсио Ратка Младића?
8) Да је Демократска странка пристала марта прошле године на мањинску владу, сада би они уцењивали владу да сарађује са Хагом, а не би социјалисти уцењивали да НЕ сарађује. Шта мислите о томе?
9) Да ли сте од Цунамија једино научили како су Срби безосећајан народ?
10) Да ли је Демократска странка и даље стварно демократска од како су избацили Чеду Јовановића? Већина вас је причала како је то стаљинистички.
11) Како бисте објаснили Србима на Космету да остану тамо када то постане независна државна творевина?
12) Имајући све наведено у виду, по чему је то Демократска странка пресудно боља од осталих странака у Србији?
 
Glas Sauronov:
Велики хуманисти и реформатори свега, доста смо се дружили, па вам могу поставити неколико питања на која, ценим, немате одговоре:
1) Како то да ниједан међуетнички инцидент на северу Србије није забележен после последњих локалних избора (посебно имајући у виду радикалску власт у неким местима)?
2) Како то да је 10000 Словенаца дочекало Нову годину у Београду, кад сви знамо да је овде “клерофашизам”, а исти Београд је био неокићен попут Дрездена у време Хонекера, како нас је Перо Луковић поучио?
3) Да ли сте приметили да је команда НАТО похвалила држање владе у Београду поводом последњих инцидената на југу Србије?
4) Да ли сте и даље у коалицији са познатим политичарем грађанске опције и великим реформатором Сулејманом Угљанином?
5) Да ли је одлазећа влада Живковић-Јовановић имала “задње намере” када је одлучила да не изручује тројицу генерала Хагу? На Пешчанику су тада опширно сеирили како ће са тиме “Коштуница имати муке”.
6) Како објашњавате полицијски митинг подршке (јединствени у свету) ђенералу Сретену Лукићу, “Хероју Сабље”, на коме је био веома запажен познати пацифиста Ненад Чанак?
7) Зашто ДОС за три године своје власти није ухапсио Ратка Младића?
8) Да је Демократска странка пристала марта прошле године на мањинску владу, сада би они уцењивали владу да сарађује са Хагом, а не би социјалисти уцењивали да НЕ сарађује. Шта мислите о томе?
9) Да ли сте од Цунамија једино научили како су Срби безосећајан народ?
10) Да ли је Демократска странка и даље стварно демократска од како су избацили Чеду Јовановића? Већина вас је причала како је то стаљинистички.
11) Како бисте објаснили Србима на Космету да остану тамо када то постане независна државна творевина?
12) Имајући све наведено у виду, по чему је то Демократска странка пресудно боља од осталих странака у Србији?
znam da nisam adekvatna sagovornica ali pitam...ti nisi humanista?

aaaa ti mrziš ljude koji ne misle isto kao i ti...
...hm...

e neću ti više smetati na temama koj postaviš...sorry
 
gigule:
znam da nisam adekvatna sagovornica ali pitam...ti nisi humanista?

aaaa ti mrziš ljude koji ne misle isto kao i ti...
...hm...

A zar vam se ne cini da je ovo ironija ili sarkazam? A, veliki postovaoci lika & dela Pere Lukovica?

Nego prvo pitanje ima smisla... Gigule jes, vise nece da mi smeta, ali mozda se neko upeca, cenim da ima smisla pitanje... pa da odgovorim:
Humanizam je nesto sto se podrazumeva. Ja sam cak po nekom uverenju panteista, tako da saosecam i sa svakom zivotinjom, mozda i vise nego sto bi sa ljudima. Jer zivotinja ne ume da mrzi...
Ali ima vremena, pre svega ratovi, kada humanizam biva potisnut ili suspendovan. Niko se nije mnogo uznemiravao zbog zrtava Hirosime, zar ne? Takva je ljudska priroda.
A do produzene suspenzije cak i osnovnog humanizma moze da dovede njegova zloupotreba. Tako su ovi koji ridaju nad Srebrenicom i stalno nam sole pamet, doveli mene do reakcije uslovnim refleksom... iako Bosanci (muslimani) vise i nisu moji neprijatelji (jer rat je zavrsen). A nije njima samo zao Srebrenice... Odnosno, sad im je mozda vec i iskreno zao koliko su ubedili sebe, ali bice da je nesto drugo u pitanju. Pa tim vajnim intelektualcima su pre rata Bosanci bili onako simpaticno-glupi, a muslimani generalno zatucani. Da li biste ih tako zalili da su ih pobili Amerikanci?! A :?:
Ajde humanisti, vi koji ste za zaljenje Srebrenice do nivoa ponistavanja Republike Srpske kao "genocidne tvorevine" (je li?), da li toliko zalite zrtve americke agresije u Iraku da biste ponistili efekte te agresije i vratili legalnog predsednika Sadama Huseina :?:
Bice da su veliki humanisti instruisani da nam pod firmom "suocavanja sa zlocinima" podmetnu nesto drugo, da nas menjaju za interes onoga ko ih placa. Pre svega Sorosa - on je tu najvidljiviji. Sve je to specijalni psiholoski rat. Ja sam spremio municiju za psiholoski rat i spremite se, ovo je tek pocetak!

Glede humanizma kao pokreta - pa on je negde od XVII veka izgubio znacaj. Pre je bio kao humanizam & renesansa - pokret koji je posle srednjeg veka postavio u centar svega coveka. I to natprosecnog. Natcoveka, a ne mediokriteta (osrednjaka).
O ovom danasnjem "humanizmu" mogu reci samo ono sto je vec rekao Pobunjenik:
Licemerje ime ti je humanizam!


Dakle odgovor na pitanje bi bio:
Ako bih trebalo svoje stavove da opisem u jednoj reci, ja nisam humanista, ja sam KONZERVATIVAC. U tom simslu nisam humanista.
A ako govorimo o ovom proamerickom humanizmu, ja jesam antihumanista.

Ne mrzim ljude koji drugacije misle od mene. Mrzim one koji su licemerni.
 
Glas Sauronov:
Велики хуманисти и реформатори свега, доста смо се дружили, па вам могу поставити неколико питања на која, ценим, немате одговоре:
1) Како то да ниједан међуетнички инцидент на северу Србије није забележен после последњих локалних избора (посебно имајући у виду радикалску власт у неким местима)? To samo znači da realnih sukoba nema niti su priče forsirane spolja sa razlogom narušavanja integriteta Srbije. Priče su naravno forsirane od strane lokalnih političara (Kase) radi zadržavanja sopstvenih pozicija. To zna i većina Mađara. Stvar je bila primećena i u međunarodnoj javnosti zbog naše reputacije
2) Како то да је 10000 Словенаца дочекало Нову годину у Београду, кад сви знамо да је овде “клерофашизам”, а исти Београд је био неокићен попут Дрездена у време Хонекера, како нас је Перо Луковић поучио? - Ne znam o čemu pričaš. Slovencima smo omiljena destinacija, a najviše vole Guču koja je pojam četništva... Ljudi vole našu "divljinu" ali im je za razliku od recimo Engleza ona jasna i ne plaše je se, t.j. ne osećaju se ugroženo. To da smo "divlji" za njih ne primećujemo zato što gledamo kroz svoja merila, a sa tim merilima naš najbolji opis Slovenaca je "Šta radi devojka sa dva Slovenca u krevetu. Smeta"
3) Да ли сте приметили да је команда НАТО похвалила држање владе у Београду поводом последњих инцидената на југу Србије? Nisam, ali to je pohvala jedne vojne formacije zato što vojno nismo reagovali... A lično smatram da je vlada kriva za paljenje džamija što je najgora moguća stvar u datoje situaciji. Prosečnom Amerikanac misli otprilike da je Beograd na Kosovu i doživljava celu priču kao krljanje između dve blesave nacije, nešto slično kao kad se ovlaš gleda bliski istok...4) Да ли сте и даље у коалицији са познатим политичарем грађанске опције и великим реформатором Сулејманом Угљанином? Dnevno politička stvar. Čak neznam ni kakve stavove ima ni koliko ga ljudi podržava. U svakom slučaju ako ima većinsku podršku Muslimana bolje je hiljadu puta držati ga u institucijama sistema. Kamo sreće da smo takav modus našli i za Šiptare pa da je Tači umesto što je otišao u šumu dobio fotelju u Beogradu ili Prištini
5) Да ли је одлазећа влада Живковић-Јовановић имала “задње намере” када је одлучила да не изручује тројицу генерала Хагу? На Пешчанику су тада опширно сеирили како ће са тиме “Коштуница имати муке”. Pa i da je tako. Da ne ulazim u to koliko je ta vlada bila dobra ili loša. I da je namerno "ostavila" optužene Koštunici ništa nije nepopravljivo urađeno. Recimo "patriote" bi prve kukale da su oni isporučeni, i to ne bi moglo da se popravi. Koštunica bi prvi raspalio po njima. Oni urade nešto za šta bi trebali da imaju Vašu podršku a osudu ljudi sličnih meni i šta se desi? Vi ih ponovo proglasite krivima. Pa možda su krivi i pobijeni ljudi zato što su se "namestili" da budu pobijeni da bi mi morali da isporučimo ove dripce. Meni je žao što Živković i Čeda nisu isporučila ovaj ološ i skinuli teret sa leđa Srbije zato što ovi koji su došli posle (a znalo se ko će doći i kakvi su) to neće uraditi i da će uvaliti Srbiju u neprilike. I onda bi ponovo ispao dobri Voja i zli Čeda i Živković koji hoće da unište Srbiju. I sada kada vlada treba nešto da uradi optužuje bivšu vladu što nije isporučivala a pre dve godine ih je optuživala što isporučuju... Po Koštuničinoj logici čovek može biti optužen za nešto samo ako je to uradio. Zato on ne radi ništa, ne shvatajući da gore optužbe mogu biti za nečinjenje...
6) Како објашњавате полицијски митинг подршке (јединствени у свету) ђенералу Сретену Лукићу, “Хероју Сабље”, на коме је био веома запажен познати пацифиста Ненад Чанак? Bio je njihov čovek i u to vreme je bio prvi čovek policije, što je samo tako moćna funkcija. Lično mislim da je taj miting žešća glupost ali isto tako i da su ga organizovali ljudi iz policije a ne iz vlasti. Možda su trebali da probaju da ga spreče ali nisu mogli protiv svoga. Pa Koštunice molim te izruči tog "zlotvora" iz sablje, eto ti prilike i tvoji ga mrze...
7) Зашто ДОС за три године своје власти није ухапсио Ратка Младића? Zato što za to treba potpuna kontrola nad policijom i pre svega vojskom. To nije ostvareno dok je Đinđić bio živ. Možda ne shvatate ali Koštunica je uvek imao veći uticaj u vojsci nego bilo ko drugi iz DOS-a
8) Да је Демократска
странка пристала марта прошле године на мањинску владу, сада би они уцењивали владу да сарађује са Хагом, а не би социјалисти уцењивали да НЕ сарађује. Шта мислите о томе? Demokrate su se izmakle od vlasti tada. Da li su glavni razlog ne izručenja socijalisti ili DSS? Nisam siguran. Čak ni to nije validno opravdanje za DSS. Pa ako ne možete da ispunjavate svoj program napustite vladu. A napustili bi je da ih DS ucenjuje sada isto kao što su je napustili u leto 2001. Stvar je u tome što oni sad nisu uopšte ucenjeni. Ovo je njihova politika. "Mi insistiramo na dobrovoljnoj predaji i dvosmernoj saradnji sa Hagom". Nadam se da razumete šta ovo znači.
9) Да ли сте од Цунамија једино научили како су Срби безосећајан народ? To sam znao i ranije. Ali za to imamo opravdanje. Ko god da gleda ovoliko dugo patnju bol i stradanje kao mi (10 godina) mora da postane bezosećajan (bolje rečeno manje osećajan) da ne bi poludeo. Da bi se vratili u normali i sažaljevali se nad, recimo, kučetom lutalicom (kao što je recimo u dobrom delu USA - lično sam gledao) trebaće mnogo vremena.
10) Да ли је Демократска странка и даље стварно демократска од како су избацили Чеду Јовановића? Већина вас је причала како је то стаљинистички. To mi se ne sviđa i iskreno bih voleo da je Čeda ostao. Unutar partija demokratija gotovo da i ne postoji, i to ne samo kod nas. Partije više podsećaju na vojne organizacije. Stvar je procene šta je bolje za partiju.
11) Како бисте објаснили Србима на Космету да остану тамо када то постане независна државна творевина? Ja bi im sada savetovao da napuste enklave ukoliko život u njima nije normalan. Jasno je da oni ne mogu živeti normalno ako im je taxi oklopno vozilo KFOR-a. Verovatno je jedino na severu Kosova život malo normalniji.
12) Имајући све наведено у виду, по чему је то Демократска странка пресудно боља од осталих странака у Србији? - Nemaš bolje ili lošije. Imaš ciljeve za koje se stranka zalaže i veličinu partije. Za mene je DS jedina stranka ozbiljne veličine čije bi stavove mogao da podržim. Znači gledaš da stranka ima realnu snagu da ostvari ciljeve koji su najsličniji sa tvojim. Inače za svakog od nas bi bila najbolja partija koju lično osnujete i vi o svemu odlučujete ili se odlučuje onako kako vi hoćete.
 
1. i 2. Pravljena je velika kampanja o ugrozenosti Madjara u Vojvodini i u toj kampanji su posebno ucestvovali B92, a na forumima oni koji imaju "talibanska" shvatanja.
Jos uvek se prica kako je u Srbiji "klerofasizam", a ja ga nikako ne vidim. To sto neki organizuju tribine nije zvanicna politka.
Ja podsecam "stranog placenika" na opservacije njegovog idola Pere Lukovica. Da li se slazes sa njim da je Beograd izgledao kao Drezden u vreme Honekera???
E vidis, on to pise u stranoj stampi i time objektivno rusi ugled nase zemlje i potencijalno donosi ekonomsku stetu. Srecom, pomenuti Slovenci ga nisu poslusali.
Za obe stvari vazi isti zakljucak: HOCE LI MI NEKO PRIZNATI DA JE PRETERAO?!?!

3. Ako je vlada toliko losa kako ti da je Amerikanci hvale?

4. Zasto DS, kao stranka gradjanske opcije nije bila udruzena sa umerenijim manjinskim strankama ili zasto nije na vreme izmenjen izborni zakon?
Nemoj mi samo reci "zasto nisu DSS ili radikali" pa ne ocekujes to valjda od "klerofasista" ili "samo fasista"?! BTW, radikali su u nizu opstina u koaliciji sa Madjarima i to odlicno funkcionise.

5. Zasto DS nije sprovodila svoju politiku? Pa ne racunate valjda na glasove onih koji vas ionako smatraju "izdajnicima" - "Recimo "patriote" bi prve kukale da su oni isporučeni, i to ne bi moglo da se popravi."
Pa nek kukaju, vlada je tu da vlada, a onda da se izmeri na izborima. Ali ja mislim da je vecina Zivkoviceve delatnosti bila cisto politikanstvo, a marketinsko shvatanje politike kod Tadica mi ne uliva mnogo vise nade...

6. Licno stvarno ne razumem Kostunicu, a i "patriote" ako brane takve. Ali posle onakvih gafova Canak bi po svim merilima morao biti BIVSI, ne da DS polutajno sklapa sa njim koaliciju u Vojvodini.

7. Oko Mladica ima dosta tajne politike. Moja poenta je da je DOS ili bio nesposoban ili svesno nije radio.
Onda s kojim pravom optuzivati druge?

8. Moguce je da DSS prica takvu pricu bas zbog manjinsje podrske socijalista. Pa nece valjda reci "znate, oni nas ucenjuju".
Osim toga, DS i sada moze da ponudi privremenu podrsku dok se ne vidi sta cemo sa Ustavom, umesto sto love u mutnom i pokusavaju da ruse vladu.

9. Zanimljivo kako niko ne vidi one hiljade Svedjana i ostalih Evropljana ili Amerikanaca koji odose u "raj na zemlji" pa im se to dogodilo.
Zar ne bi trebalo izvuci zakljucak da nije sve u lovi, pa onda ni kroz evroatlanske integracije necemo postati apsolutno srecni.
Zato sto su Srbi siromasni nisu imali svoje stradale na suprotnom kraju sveta. Ja ne zameram onima koji imaju, samo kazem da nije sve u meterijalnom.
A za takve pouke su veoma slabi "intelektualci" tipa Biljane Srbljanovic, Borke Pavicevic ili Pere Lukovica

10. A sto Ceda ne osnuje svoju partiju? Ovo je retoricko pitanje, a kako znam odgovor odmah cu ga ispljunuti.
Zato sto je strategija reformskih talibana jasna: radikale satanizovati, umerenjake marginalizovati, demokratama vladati.
Dakle - radikali su "kao "fasisti" apsolutno neprihvatljivi" - znaci do 50% glasackog tela se odstranjuje.
Onda ostaje DS kao najjaca u ostatku i treba da vuce sve konce. Ako DSS ili NS nesto i pokusaju proci ce kroz spalir B92 i ostalih "nepristrasnih" medija.
Naravno i DS mora ostati pravoverna, a u tome ce pomoci floskule tipa "Zoranova vizija".

11. OK, prihvatam realan odgovor. Ali nemojmo zaboraviti da je KFOR kao institucija Amerikanaca i Evropljana pao na ispiotu uspostavljanja NEPRIKOSNOVENIH LJUDSKIH PRAVA.
Posle toga svaka prica o ljudskim pravima pada u vodu. Oni koji se na njih pozivaju sami ih ne postuju, zasto bismo mi u Srbiji onda davali i gram kredibiliteta "Vesticama iz Rija"
A te vestice su: Biljana Kovacevic Vuco, Natasa Kandic i Sonja Biserko.

12. Jedno su vidljivi ciljevi, drugo je kako se oni ostvaruju, trece u kojoj meri se ostvaruju, a cetvrto oni nevidljivi ciljevi...
 
1) Како то да ниједан међуетнички инцидент на северу Србије није забележен после последњих локалних избора (посебно имајући у виду радикалску власт у неким местима)?
Ti incidenti su i pravljeni zbog lokalnih izbora. Jednostavno - radikali dizu tenziju i plase narod kako bi glasao za one koji "najagresivnije stite srBske nacionalne interese". Svi incidenti idu na ruku samo radikalnim nacionalistickim opcijama sa obe strane
2) Како то да је 10000 Словенаца дочекало Нову годину у Београду, кад сви знамо да је овде “клерофашизам”, а исти Београд је био неокићен попут Дрездена у време Хонекера, како нас је Перо Луковић поучио?
Oni na ovo gledaju kao mi na Kubu - nikada ne bi tamo ziveli al je superegzoticno otici na letovanje/docek/odmor.
3) Да ли сте приметили да је команда НАТО похвалила држање владе у Београду поводом последњих инцидената на југу Србије?
Da
4) Да ли сте и даље у коалицији са познатим политичарем грађанске опције и великим реформатором Сулејманом Угљанином?
Ne znam, meni je Rasim mnoooogo bolja opcija i jedan od najboljih srpskih politicara.
5) Да ли је одлазећа влада Живковић-Јовановић имала “задње намере” када је одлучила да не изручује тројицу генерала Хагу? На Пешчанику су тада опширно сеирили како ће са тиме “Коштуница имати муке”.
Ne. To je bila vlada kojoj je predsednika neposredno pre toga ubio antihaski lobi. Takodje, to je bilo neposredno pre izbora kada je Karla stvarno preterala i bilo je jasno da ako se izruce generali tadasnji DOS nema sta da trazi na izborima. Ipak, koliko god bio nezgoda trenutak, vlada Zorana Zivkovica je imala "kohonas" da uhapsi i izruci Sljivancanina. Malo li je posle ubistva premijera?
6) Како објашњавате полицијски митинг подршке (јединствени у свету) ђенералу Сретену Лукићу, “Хероју Сабље”, на коме је био веома запажен познати пацифиста Ненад Чанак?
Objasnio pod 5)
7) Зашто ДОС за три године своје власти није ухапсио Ратка Младића?
Ma nemoj! Pa da im Kostunica posalje crvene beretke na vrata? Pa jedva su Slobu uspeli da mu prosvercuju.
8) Да је Демократска странка пристала марта прошле године на мањинску владу, сада би они уцењивали владу да сарађује са Хагом, а не би социјалисти уцењивали да НЕ сарађује. Шта мислите о томе?
Nakon price o "sanitarnom otklonu"? Nakon toliko (sada je vec jasno) izmisljenih afera, pljuvanja i odvratnih reci o DS-u od strane svih sadasnjih elemenata vlade? Svasta!
9) Да ли сте од Цунамија једино научили како су Срби безосећајан народ?
Pored toga sam naucio i koliko je sve u zivotu neizvesno. Bez ikakvog povoda desi se pomeranje ploca i ode sve u k... Juce Sri Lanka, sutra...?
10) Да ли је Демократска странка и даље стварно демократска од како су избацили Чеду Јовановића? Већина вас је причала како је то стаљинистички.
Ne, nije demokratska.
11) Како бисте објаснили Србима на Космету да остану тамо када то постане независна државна творевина?
Ko hoce neka ostane i razmnozava se kako bi Srbi za sto godina opet tamo bili vecinski narod (D. Savic). Ko nece, napravio bi fond za njihovo udomljavanje u Srbiji.
12) Имајући све наведено у виду, по чему је то Демократска странка пресудно боља од осталих странака у Србији?
Sadasnja DS se ne razlikuje bogzna koliko od srpskog proseka. To nije sporno. Ali, kakve veze prethodnih 11 pitanja imaju sa DS-om, osim pitanja br. 10?
 
Ma divota, radikali iscenirali... Je li Jakobinac, pa nisam znao da radikali drze B92 i da im je toliko stalo do zdravlja svakog Madjara.

Zivkovic se uplasio antihaskog lobija, a sta bi sa grobobranom Duletom Mihajlovicem?!?!
Inace, nesto mislim da osnujem svoju nevladinu organizaciju: Centar za antihaski lobi, ili Centar za antihasko bratstvo. A drugari, sta mislite sta bolje zvuci?

Ih brate, nisam znao da je Kostunica tako opasan hajduk. Bas deluje onako ... furiozno.
Pazi sad moje omiljeno pitanje: KAKO JE ONDA KOSTUNICA OPASAN, KADA JE NESPOSOBAN?!?!
I kako je onda naprasno sposoban da salje Crvene beretke?

Ovo za Kosovo i fond ti je dobra ideja, samo se nadam da necu za godinu dana gledati ponovo Zivkovica kako ranjenom decaku kaze: "Ma vrati se sine, devojke su tamo lepe."
 
Glas Sauronov:
KAKO JE ONDA KOSTUNICA OPASAN, KADA JE NESPOSOBAN?!?!
Potpuno je nesposoban, ali ume da izabere najzlocinackiji moguci tim savetnika - rade Bulatovic, Ljilja Nedeljkovic, Aca Tomic...
P.S. Pogledaj transkript Petrovicevog svedocenja u "Insajderu" na tvom omiljenom sajtu :D Ima jedan super deo o Gavrilovicu, kadriranju u BIA i pobuni crvenih beretki. Rukopisi ne gore, jednog lepog dana ce se dokazati da je Kostunica jasno znao (mozda nije organizovao, ali je znao sigurno) sta se sprema 13. 3. 2003. Zivi bili pa videli.
 
Ja iskreno mnogo vise verujem Petrovicu nego Sutanovcu i Tadicu zajedno. Plus - Petrovicevo svedocenje niko nije demantovao, samo su ga rasporedili na protivpozarnu zatitu, cime su samo potvrdili da u njegovoj prici itekako ima "vatre". Kaze, saznace se sve jednog lepog dana. Sto pre to bolje za Srbiju, a losije za srBende :twisted:
 
Sta je ovde cudno? Niti sam se ikada deklarisao kao clan ijedne stranke, niti sam branio igde Borisa i Sutanovca... Ja covece nisam vodjen ljudima, ja sam vodjen idejama i vrednostima i u svakom trenutku verujem onome ko te ideje i vrednosti promovise, pa zvao se on i Goran Petrovic. I da, iako je on DBovac, dosao do polozaja kako god, ja mu verujem u ono sto je rekao u Insajderu. Jednostavno se sve poklapa, niko nije demantovao i nema razloga da mu ne verujem.
 
Niko nije demantovao, jer takve gluposti i ne zasluzuju komentar... a da, niko se na njega nije ni pozvao osim samog B92, i mozda Mise Vasica :twisted:
Gledaj veceras Bebu. Navedeni Sutanovac je jednom na njegove opservacije rekao da nema nameru da se spusta na njegov nivo.
Ja necu da gledam Bebu, ima na OBN-u prava komedija, pa bar da se smejem pozitivno gotivcima, a ne negativno marginalcima.
 
Niko nije demantovao, jer takve gluposti i ne zasluzuju komentar... a da, niko se na njega nije ni pozvao osim samog B92, i mozda Mise Vasica :twisted:
Gledaj veceras Bebu. Navedeni Sutanovac je jednom na njegove opservacije rekao da nema nameru da se spusta na njegov nivo.
Ja necu da gledam Bebu, ima na OBN-u prava komedija, pa bar da se smejem pozitivno gotivcima, a ne negativno marginalcima.
 

Back
Top