Koliko vredi?

Ja verujem da bi grbavcima i debilima nije malo ni 1000 evra ali sam pitao ozbiljno.Jedan moj prijatelj je pre par dana pijan platio kurvi 200 evra.Kaze da je bilo super ali ja smatram da ***** za 200 evra ne moze da uradi nista vise ni bolje od svake sexualno zrele i iskusne zene.Znaci, dvadeset evrica je plafon da coveku ne bude zao para po mom misljenju.
 
vd:
šta dobijaš za taj novac koliki god da je ?
sex bez ljubavi ?
ljubav za novac ?
kako se osećaš posle ? moćno ili jadno ?

Nema ljubavi za novac, ne budi u zabludi.Za novac mozes dobiti samo sex.A kad bih za 20 evra dobio dobio neku sex bombu ne bih se uopste osecao jadno, veruj mi.A kad bih pukao 200 evra i ustanovio da mi je seks sa njom isti kao i sa bilo kojom drugom, e tek onda bih se osecao jadno.
U tome je bila poenta teme.Zadovoljstvo za pare.A sto se tice sexa bez ljubavi, i to me preterano ne zanima, ima li ljubavi ili nema.To su zenske price koje me strasno iritiraju.Kao njima sex ide iz glave. Kur moj.
 
snoshaj efendija:
Ja verujem da bi grbavcima i debilima nije malo ni 1000 evra ali sam pitao ozbiljno.Jedan moj prijatelj je pre par dana pijan platio kurvi 200 evra.Kaze da je bilo super ali ja smatram da ***** za 200 evra ne moze da uradi nista vise ni bolje od svake sexualno zrele i iskusne zene.Znaci, dvadeset evrica je plafon da coveku ne bude zao para po mom misljenju.

Ti bas ne znas da se zabavljas :lol:
 
Ja sam jednom jednoj dao 50 DM i nisam zazalio, pusi ga brate svecki - a nasa... Posle toga sam hteo opet, ali nisam imao para (ali to je bio jedan jedini put hteo sam da vidim kako to rade svecke dame). Ma, kad je nesto dobro i lepo, ja placam po pet puta.
 
Ma ako je sex dobar onda vredi dati koliko kosta da kosta.Skoro mi je pricao jedn drug da je on jednom platio,sad nisam siguran da li 400DM ili 400 E. :shock: :shock: :shock: Mislim daje 400 evra jer je placao i hotelsku sobu.Nema veze...i jedno i drugo je puno para,ali on kaze da je vredelo svaku paru.Devojka je bila extra profi,prefektnog izgleda i kako pozelis tako se namesti i to bez da joj kazes. :wink: Iskustvo...yebiga :lol: Placao sam i da imam vise para verovatno da bih placao cesce i vise.Mada mi to sad nije zanimljivo...to i je bilo nesto...dok nisam prvi platio,posle... manje vise.
Sve ima svoju cenu i ako vredi treba platiti.A sad koliko ko misli da nesto vredi...to je vec trziste,pa trziste formira cenu.Zdrava konkurencija :D
Placao sam vise od 20 evra i verovatno bh platio dosta vise,ako znam da vredi.
 
Nije stvar u tome koliko je muškarac spreman da plati, nego za koliko je žena spremna da se proda. Ti možeš samo da daš te pare, ili ne, jer svaka određuje svoju cenu. Neka se proda za vožnju dobrim kolima i piće u fensi lokalu, neka ni za kakve pare. I pitanje koja je od njih bolja u krevetu.

Jel' mislite da svaka žena ima svoju cenu? Kao u 'Nepristojnoj ponudi'.
 
E batice, znam da ih u Moskvi ima i koje rade za par hiljada dolara za sat. Sta to rade... stvarno neznam... mozda prepravljaju knjige pred kraj fiskalne godine... :lol: :lol:

mada ni one sto svoje usluge nude preko interneta, nisu skromnije - dobro jesu, ali ne toliko....
 
ma ljudi radi se o prestižu ,,, kad već pominjete rusiju ,, pa jel platio čovek eminem-u kao za ceo koncert da mu odpeva na uvce ,,, to mu dodje tako tih nekoliko hiljada eura za markiranu kurvu ,,,,
 
avesic:
ma ljudi radi se o prestižu ,,, kad već pominjete rusiju ,, pa jel platio čovek eminem-u kao za ceo koncert da mu odpeva na uvce ,,, to mu dodje tako tih nekoliko hiljada eura za markiranu kurvu ,,,,

za to neznam, ali znam da je kylie dobila 250,000 funti da peva na zurci...
 
avesic:
krvolok:
avesic:
ja sebe nikako nebi dala ispod 500

Nudim 100, iz cuga, pa da se negde sretnemo ( prvo sa cenom ! ), a posle ... , a ???


čekaj prvo da vidimo u kom pravcu ide cenjkanje ,,,evo hoćeš za pedeset , i da ,,ko kome da plati ....to da vidimo . :shock:

Hoću, momentalno, nisam ni računao na popust :lol: , a još bolje ...
A " ko kome ", vidimo POSLE, a ?!?
:lol:
 
krvolok:
avesic:
krvolok:
avesic:
ja sebe nikako nebi dala ispod 500

Nudim 100, iz cuga, pa da se negde sretnemo ( prvo sa cenom ! ), a posle ... , a ???


čekaj prvo da vidimo u kom pravcu ide cenjkanje ,,,evo hoćeš za pedeset , i da ,,ko kome da plati ....to da vidimo . :shock:

Hoću, momentalno, nisam ni računao na popust :lol: , a još bolje ...
A " ko kome ", vidimo POSLE, a ?!?
:lol:


ma kakvi to da vidimo posle ...brep pare brep usluga
 
Kazanova:
Ja sam jednom jednoj dao 50 DM i nisam zazalio, pusi ga brate svecki - a nasa... Posle toga sam hteo opet, ali nisam imao para (ali to je bio jedan jedini put hteo sam da vidim kako to rade svecke dame). Ma, kad je nesto dobro i lepo, ja placam po pet puta.

dobar si ti Kazanova kad morash da placas... :?
 
jagodica:
Kazanova:
Ja sam jednom jednoj dao 50 DM i nisam zazalio, pusi ga brate svecki - a nasa... Posle toga sam hteo opet, ali nisam imao para (ali to je bio jedan jedini put hteo sam da vidim kako to rade svecke dame). Ma, kad je nesto dobro i lepo, ja placam po pet puta.

dobar si ti Kazanova kad morash da placas... :?


pa da ako gledamo iz ženskog ugla ,,, ja brate ko mi se svidja radim dzabe,,,šta oćeš
 
jagodica:
Kazanova:
Ja sam jednom jednoj dao 50 DM i nisam zazalio, pusi ga brate svecki - a nasa... Posle toga sam hteo opet, ali nisam imao para (ali to je bio jedan jedini put hteo sam da vidim kako to rade svecke dame). Ma, kad je nesto dobro i lepo, ja placam po pet puta.

dobar si ti Kazanova kad morash da placas... :?

Pa mora se proveriti kako to rade profesionalke, ali rekoh da je bilo samo jednom... Mislim ponekad je jeftinije i tako.
 

Back
Top