Najljepsa nasa pjevacica vam je...?

Moon Child:
Mala kako mozes da pomislis da neko sa takvim nickom slusa nju :pPp c c c ... hm ... ja ne znam niko kako izgleda p mi bas i nije mesto na ovoj temi (8

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Moon Child:
a ja tebi toplo preporucujem da otvaras teme sa vise smisla,i da prestanes da slusas anu nikolic. :roll:


Uz duzno postovanje koleginice Moon :P
Mislim da malo preterujete.....stalno napadate ovo dete tacnije Malu vjesticu.Ovo i nije strasno ali na Tinejdzerima ste je bas lepo izvredjali kad je rekla da veruje u vestice......
A zanimljivo je da su je zezali oni koji se uvek zalazu za neku toleranciju i razumevanje.Mislim ako ste lose volje iskalite se na jastuku a ne na novim forumasima......eto
Hvala na razumevanju nije bilo nista licno

Ps.Vestice postoje a Wicca je postala veoma rasiren kult posebno u Americi.

Ps2 : Najlepsa pevacica......hmmmm .....nek bude Ivana Negativ.......I u Modelsicama ima simpaticnih al su krave...bljak
 
wild_child:
Uz duzno postovanje koleginice Moon :P
Mislim da malo preterujete.....stalno napadate ovo dete tacnije Malu vjesticu.Ovo i nije strasno ali na Tinejdzerima ste je bas lepo izvredjali kad je rekla da veruje u vestice......
A zanimljivo je da su je zezali oni koji se uvek zalazu za neku toleranciju i razumevanje.Mislim ako ste lose volje iskalite se na jastuku a ne na novim forumasima......eto
Hvala na razumevanju nije bilo nista licno

Ps.Vestice postoje a Wicca je postala veoma rasiren kult posebno u Americi.

Ps2 : Najlepsa pevacica......hmmmm .....nek bude Ivana Negativ.......I u Modelsicama ima simpaticnih al su krave...bljak
Well,nemojte preterivati,nisam je bas toliko vredjala.Mogu ja i bolje. :wink:
Uostalom ona nije novi forumas.VIdjala sam je i pre,otprilike se uclanila kad i ja...Malo kasnije,ali skoro je godinu dana ovde.
Znam da postoje 'vestice' kao pripadnice wicce,ali kad neko kaze vestice&carobnjaci to malo zvuci kao Harry Potter ili jebene chari.Stoga,moje je misljenje da treba da se malo vrati u (surovu) realnost gde joj bajalice iz gore pomenute serije nece pomoci.Mada,neka masta jos malo,ionako ce verovatno sve to ubrzo prerasti.
I ja zapravo nemam nista protiv nje,iako ce ona verovatno sve ovo tako da shvati.
 
:? Ej ja ne znam odakle da pocnem.Prvo ja nisam sisla sa uma,pa da imam neki svoj svijet,pa treba da se vracam u surovu realnost.Ok,volim da gledam ,,Cari``i citam ,,Hari Potera``ali to ne znaci da ja zivim u svijetu snova.Mozda ti Moon Child znas kako je zivjeti samo u svijetu snova,ali ja stvarno ne znam.Ti vjerujes u vjestice,a ne vjerujes u carobnjake...Ne razumijem,pogrijesila sam sto sam napisala,,Vjerujem u vjestice i carobnjake``.Zbog cega mi ova tema nema smisla?Za Moon Child...
 
mala vestica:
:? Ej ja ne znam odakle da pocnem.Prvo ja nisam sisla sa uma,pa da imam neki svoj svijet,pa treba da se vracam u surovu realnost.Ok,volim da gledam ,,Cari``i citam ,,Hari Potera``ali to ne znaci da ja zivim u svijetu snova.Mozda ti Moon Child znas kako je zivjeti samo u svijetu snova,ali ja stvarno ne znam.Ti vjerujes u vjestice,a ne vjerujes u carobnjake...Ne razumijem,pogrijesila sam sto sam napisala,,Vjerujem u vjestice i carobnjake``.Zbog cega mi ova tema nema smisla?Za Moon Child...
ok,dobro,ne zivis u svom svetu,sama si rekla da zivis na nebu,ok..kapiram.
a sto moras da sidjes s uma pa da imas svoj svet :?
i ja ne verujem u vestice,vikanke postoje i to je cinjenica,ne pitanje verovanja/neverovanja.
za carobnjake jos nisam cula ali sigurno je da postoje ljudi koji se bave magijom.
ova tema bi imala smisla-da kod nas nije svaka pevacica izvrsila mali milion plasticnih operacija.
u svakom slucaju,ovo je offtopic i krsimo pravila zato bi bilo lepo da ne nastavljamo vise diskusiju o tebi i meni ovde.
 

Back
Top