JEL ZENKE VOLE KAD IH BIJES???

merkat

Obećava
Poruka
60
Prosto pitanje, a odgovor jos prostiji.

Neverovatno kako zenke uzivaju u batinjanju. Prvo ih dobro izlemas, pa onda sledi seks pomirenja. Strasno, ali moram priznati da sam se i ja napalio. :o :o

Ja vama to ozbiljno a vi se mrstite. Najbolje veze su zasnovane na dobrim batinama. Nije bitno ko koga lema, ali jaca je ljubav izmedju devojke koja je dobila po peachki i muskarca koji ju je lem'o!
:twisted: :twisted:

Pa zar se kromanjonci i kromanjonke nisu sibali do besvesti??? On nju toljagom po glavi, a ona njemu odmah ......! Ne, bez zezanja, ako treba pusticu svoju devojku da vam isprica kako je to lepo.
:idea:
Vas kolega i saradnik u seksu,

MERKAT THE WERECAT :twisted: :twisted:
 
blondi:
kojote:
blondi:
mnogo me ovo privlaci... ajd da probamo... ja te najpre razbijem bejzbol palicom i onda ti dozivis svemirski sex (sve ti zvezdice na ocima) 8)
...Ali da posle dobijesh po pi*ckici. Da mi sva budes plava.
8)
ja sam i bez toga plava... 8)

a tebi ako se uopste digne nakon batinjanja - izdacu ti oralno priznanje :twisted:
...A jel moze prvo-priznanje :?
 
haha zhenke
to postaje sekta
pa moguce si u pravu ali mislim da to nije zhenska nego ljudska osobina

ne znam shta vise reci verovatno treba neko da te grdi ili da te spushta kao da ispadnesh glup ali zar se ne bojish da dok ti ne napravi neku pakost dok ti opushteno drndash komp
ili si je vezao
 
kojote:
blondi:
kojote:
...A jel moze prvo-priznanje :?
??? pliz translate... :roll:
...Prvo ORALNO PRIZNANJE, a posle tucha i qaranje i bejzbol palice i...je l' snoja? :?
Plavusica moja pametna :)
P.S. G. si k'o noc. Al' sa plavim zvezdicama :P
pa da si napisao "jel moze najpre priznanje" mozda... ovako ostajem Glupa do kraja svemira...

nego mercatori mi nesto nije za ovu kombinaciju a ja verujem da bi cak i grupni pao, koliko ih se odusevilo da ga izlemaju :twisted:
 
blondi:
kojote:
blondi:
kojote:
...A jel moze prvo-priznanje :?
??? pliz translate... :roll:
...Prvo ORALNO PRIZNANJE, a posle tucha i qaranje i bejzbol palice i...je l' snoja? :?
Plavusica moja pametna :)
P.S. G. si k'o noc. Al' sa plavim zvezdicama :P
pa da si napisao "jel moze najpre priznanje" mozda... ovako ostajem Glupa do kraja svemira...

nego mercatori mi nesto nije za ovu kombinaciju a ja verujem da bi cak i grupni pao, koliko ih se odusevilo da ga izlemaju :twisted:


Ma boli tebe... valjda taj svemir ima kraj negde... ali ti imas zato bich! I ono za 69-ku da je ne volis nesto ti ne verujem... al ajde... hoces da zavolis? :D
 
Lilu:
blondi:
kojote:
blondi:
kojote:
...A jel moze prvo-priznanje :?
??? pliz translate... :roll:
...Prvo ORALNO PRIZNANJE, a posle tucha i qaranje i bejzbol palice i...je l' snoja? :?
Plavusica moja pametna :)
P.S. G. si k'o noc. Al' sa plavim zvezdicama :P
pa da si napisao "jel moze najpre priznanje" mozda... ovako ostajem Glupa do kraja svemira...

nego mercatori mi nesto nije za ovu kombinaciju a ja verujem da bi cak i grupni pao, koliko ih se odusevilo da ga izlemaju :twisted:


Ma boli tebe... valjda taj svemir ima kraj negde... ali ti imas zato bich! I ono za 69-ku da je ne volis nesto ti ne verujem... al ajde... hoces da zavolis? :D
pa nisam rekla da ne volem vec da je ne preferiram bolje je 72 8)

btw - bich ne vadim - sad sam presla na bejzbol palicu.... cisto da zadovoljim ovog merkatorija :twisted:
 
merkat:
Prosto pitanje, a odgovor jos prostiji.

Neverovatno kako zenke uzivaju u batinjanju. Prvo ih dobro izlemas, pa onda sledi seks pomirenja. Strasno, ali moram priznati da sam se i ja napalio. :o :o

Ja vama to ozbiljno a vi se mrstite. Najbolje veze su zasnovane na dobrim batinama. Nije bitno ko koga lema, ali jaca je ljubav izmedju devojke koja je dobila po peachki i muskarca koji ju je lem'o!
:twisted: :twisted:

Pa zar se kromanjonci i kromanjonke nisu sibali do besvesti??? On nju toljagom po glavi, a ona njemu odmah ......! Ne, bez zezanja, ako treba pusticu svoju devojku da vam isprica kako je to lepo.
:idea:
Vas kolega i saradnik u seksu,

MERKAT THE WERECAT :twisted: :twisted:
ovo je najlepsi primer koji sam do sada video...sa izuzetkom onoga kralja sa onom psinom koja mu lize zensku...za navlacenje besa svekolike zenske populacije foruma...i pojedinih muskih uvlakasa...haha...brate,sad ti vise nema nazad...moras da nastavis u istom stilu...imas etiketu...
 
AllPacino:
merkat:
Prosto pitanje, a odgovor jos prostiji.

Neverovatno kako zenke uzivaju u batinjanju. Prvo ih dobro izlemas, pa onda sledi seks pomirenja. Strasno, ali moram priznati da sam se i ja napalio. :o :o

Ja vama to ozbiljno a vi se mrstite. Najbolje veze su zasnovane na dobrim batinama. Nije bitno ko koga lema, ali jaca je ljubav izmedju devojke koja je dobila po peachki i muskarca koji ju je lem'o!
:twisted: :twisted:

Pa zar se kromanjonci i kromanjonke nisu sibali do besvesti??? On nju toljagom po glavi, a ona njemu odmah ......! Ne, bez zezanja, ako treba pusticu svoju devojku da vam isprica kako je to lepo.
:idea:
Vas kolega i saradnik u seksu,

MERKAT THE WERECAT :twisted: :twisted:
ovo je najlepsi primer koji sam do sada video...sa izuzetkom onoga kralja sa onom psinom koja mu lize zensku...za navlacenje besa svekolike zenske populacije foruma...i pojedinih muskih uvlakasa...haha...brate,sad ti vise nema nazad...moras da nastavis u istom stilu...imas etiketu...

Hahahaaha a evo ti jos jedan primer
Slomljena:
Imam momka koga veoma volim i cenim, i on voli i ceni mene takodje, ali kad vodimo ljubav, prvo zeli da mu ispusim a onda da me udara penisom po licu, a meni se to ne svidja, ali ne smem da mu se suprostavim... sta da radim?
sta kazete a?
 
merkat:
Prosto pitanje, a odgovor jos prostiji.

Neverovatno kako zenke uzivaju u batinjanju. Prvo ih dobro izlemas, pa onda sledi seks pomirenja. Strasno, ali moram priznati da sam se i ja napalio. :o :o

Ja vama to ozbiljno a vi se mrstite. Najbolje veze su zasnovane na dobrim batinama. Nije bitno ko koga lema, ali jaca je ljubav izmedju devojke koja je dobila po peachki i muskarca koji ju je lem'o!
:twisted: :twisted:

Pa zar se kromanjonci i kromanjonke nisu sibali do besvesti??? On nju toljagom po glavi, a ona njemu odmah ......! Ne, bez zezanja, ako treba pusticu svoju devojku da vam isprica kako je to lepo.
:idea:
Vas kolega i saradnik u seksu,

MERKAT THE WERECAT :twisted: :twisted:


Znas sta? Meni se place kad procitam ovakav tekst, a ima ih na forumu...Place mi se, jer odmah shvatim koliko bolesnih i raspadnutih ljudi ima, sto muskih , sto zenskih. I znas sta je najgore od svega- NIKOME NECE BITI BOLJE, BICE SAMO JOS BOLESNIJI!
 
Pozdrav svima.
Meni je ovo prvi post, pa sto bi se reklo prvo pa musko!

meni je npr. suprug pre nedelju dana pomenuo da bi zeleo da ga osamarim u toku sexa.
mi imamo fantastican seksualni zivot i volimo eksperimentisanje, tako da me njegov zahtev nije iznenadio.
Nego, njegova zelja je meni u stvari pokazala koje su granice ekperimentisanja, jer ja ne bih mogla da ga udarim, niti bih zelela da me udari.
Kada bi podigao ruku na mene-tu bi bio kraj.
Kapiram ja ljude koji se pale na ovakve stvari, ali ne mogu da kazem da sam ja jedna od njih.
 
licenca:
Pozdrav svima.
Meni je ovo prvi post, pa sto bi se reklo prvo pa musko!

meni je npr. suprug pre nedelju dana pomenuo da bi zeleo da ga osamarim u toku sexa.
mi imamo fantastican seksualni zivot i volimo eksperimentisanje, tako da me njegov zahtev nije iznenadio.
Nego, njegova zelja je meni u stvari pokazala koje su granice ekperimentisanja, jer ja ne bih mogla da ga udarim, niti bih zelela da me udari.
Kada bi podigao ruku na mene-tu bi bio kraj.
Kapiram ja ljude koji se pale na ovakve stvari, ali ne mogu da kazem da sam ja jedna od njih.

E na pravoj si adresi! Budes li se druzila sa nama, sa vremenom ce neduzno pljeskanje po guzi da preraste u full-on batinanje, a tebi ce to izgledati potpuno normalno i ok. Da ne govorimo da ce vanilice u krevetu postati - svakodnevnica. :wink:

Dobrodosla!
 
postoje razne vrste opsednutosti...droga..alkohol..bejzbol palica po glavi...stvari...cudne..npr. ja sam opsednut zenskim nogama...i fudbalom...ja priznajem da to prerasta u bolest...
ali ti tomi nisi normalan sto posto...
yebale te vanilice...i krofne...
jedno vreme nisam bio ovde...a kad sam se vratio prvo sam primetio da nema one zavodljive sto je pisala po sto postova dnevno...i bas sam se pitao sta se desilo sa njom...a sad sam skontao...ti si je kidnapovao i drzis je zakljucanu u nekom podrumu...i po ceo dan ti pravi te yebene vanilice...jel???
 
licenca:
Pozdrav svima.
Meni je ovo prvi post, pa sto bi se reklo prvo pa musko!

meni je npr. suprug pre nedelju dana pomenuo da bi zeleo da ga osamarim u toku sexa.
mi imamo fantastican seksualni zivot i volimo eksperimentisanje, tako da me njegov zahtev nije iznenadio.
Nego, njegova zelja je meni u stvari pokazala koje su granice ekperimentisanja, jer ja ne bih mogla da ga udarim, niti bih zelela da me udari.
Kada bi podigao ruku na mene-tu bi bio kraj.
Kapiram ja ljude koji se pale na ovakve stvari, ali ne mogu da kazem da sam ja jedna od njih.

Samo je pitanje vremena kada ce poceti da te mlati... :lol:
 

Back
Top