Vaše prvo pušenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas sam prvi put pusila k.u.r.a.c.
uuuuuuuu,kako je dobro......pretpostavljala sam da ce mi se dopasti,ali ovolikooooo,stvarno nisam.Sa deckom sa kojim sam u vezi jos nisam imala sex u smislu da nije bilo penetracije,ali ovaj oral je mnooogo dobra stvar.Dopaalo se i meni i njemu i nadam se da nije samo pocetnicka sreca :lol:
Pomagao mi je,navodio kako i sta mu prija i bilo je mnoooogo dobroooo......tako da ako iskreno preporucujem svakom :D :D :D :D :P :D :D :D :D
 
lilifili:
Danas sam prvi put pusila k.u.r.a.c.
uuuuuuuu,kako je dobro......pretpostavljala sam da ce mi se dopasti,ali ovolikooooo,stvarno nisam.Sa deckom sa kojim sam u vezi jos nisam imala sex u smislu da nije bilo penetracije,ali ovaj oral je mnooogo dobra stvar.Dopaalo se i meni i njemu i nadam se da nije samo pocetnicka sreca :lol:
Pomagao mi je,navodio kako i sta mu prija i bilo je mnoooogo dobroooo......tako da ako iskreno preporucujem svakom :D :D :D :D :P :D :D :D :D

Objasni nam malo plasticnije, sta ti se toliko dopalo?Miris, ukus.Jel palo gutanje prcevine i tako to.Ajde, da malo podelimo tvoju radost device nasa.
 
Dopalo mi se sve...bas sve.....gutanje nisam jos probala,ipak sam ja pocetnik :?
Bice prilike i za to
Dopao mi se miris,ukus je ok,sam taj cin me jako pali,cinjenica da to njemu prija neverovatno,sve ono sto mi prica dok mu pruzam taj uzitak......ma sve,prosto receno -divan osecaj.Prija mi i dodatno me pali to sto je on napaljen kao nikad.Super mi je da se gledamo dok mi je u ustima.Bilo mi je super da se ljubimo posle toga.
Verovatno nisam nista novo rekla,ali je super :!: :D
 
prospero:
Usamljena mala:
n_i_c_k_y:
xmmm... ja sam toliko zelela da probam,da je to neverovatno. imala sam toliku zelju da sam htela da uradim to pod vedrim nebom... al' nisam. sacekali smo malo... posle nego sto sam pocela da upraznjavam sex, naravno.


xmmmmm...pa recimo da sam ja to uradila i pod vedrim nebom i nije me sramota da kazem.Volim ga i ne ustrucavam se da ispunim sve njegove "fantazije" i zelje :P a i sve sto ja pozelim on to i uradi :lol:
i super je mogu vam reci,sama pomisao da neko moze da naidje i vidi vas JOS VISE VAS UZBUDJUJE :wink:

Mene neshto zanima: otkud nick "usamljena mala" ako imash dechka s kojim imash taj rad koji si opisala.
Dragi moj-NEKAD BILO,SAD SE SAMO SPOMINJE :cry: nismo vise zajedno :cry:
 
vidi, vidi..LJ&S izasao iz "draga saveta" faze.. :)
oral je prisniji od klasicnog sexa.. takodje podrazumeva davanje bez dobijanja.. kresnes se sa nekim, popusis nekom.. logicno je kresnuti se s nekim bez obaveza, ali sta dobijas ako popusis nekom bez obaveza? :roll: svaka cast mladim amerikankama, vidim po bratu, tek punoletnom, da je moda zazivela i na nasim prostorima (steta za mr.efendiju sto se nije kasnije rodio :wink: ), ali je meni neshvatljivo da osoba koja nece s nekom u krevet moze da mu pruza utesne nagrade..
 
Nečete mi verovat ali meni ga je pušila prvi put jedna cura pod morem u Portorožu sredi noči.Drugi dan kad se probudim na radiju čujem ,da je zabranjeno
kupanje u moru ,jer su došli morski pasi u naš zaljiv.I stvarno mogao sam ostat bez ***** preko noči.
 
Dopalo mi se sve...bas sve.....gutanje nisam jos probala,ipak sam ja pocetnik :?
Bice prilike i za to
Dopao mi se miris,ukus je ok,sam taj cin me jako pali,cinjenica da to njemu prija neverovatno,sve ono sto mi prica dok mu pruzam taj uzitak......ma sve,prosto receno -divan osecaj.Prija mi i dodatno me pali to sto je on napaljen kao nikad.Super mi je da se gledamo dok mi je u ustima.Bilo mi je super da se ljubimo posle toga.
Verovatno nisam nista novo rekla,ali je super :!: :D

Nadam se da se nisi postala previše alava i udavila se gutajući
jer vidim samo 2 poruke i dalje ič nema :sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top