ZA ASTRU :((

Moony Angel

Zainteresovan član
Poruka
101
Trebala sam mnogo prije da postavim ovu temu, ali nisam bila dugo kod kuce...
Naime, prije nego sto sam posla na skijanje, 04. 01. 2005. kola su mi udarila psa, Astru...
To me je UZASNO pogodilo, psa sam imala oko 4,5 godine i malo je reci da sam bila luda za njom... ne samo ja, nego citava moja porodica... vjerujte mi, bila je to naaajsladja crna pudla koja postoji... i prepametna... dok smo bili kod rodjaka u Trebinju, vrata su slucajno ostala otvorena i ona je istrcala napolje (moj tata je otisao do benzinske pumpe, a mama sa tetkom u setnju)da ih trazi, jer je bila uzasno vezana za nas. Ali nije se toliko dobro snalazila, i kola su je udarila na cesti ispred same kuce... kada se tata vracao sa benzinske pumpe, nasao ju je na cesti... izgleda da su je neka kola samo udarila, a ne i pregazila, ali i to je bilo dovoljno... mislim, posebno me je pogodilo to sto sve ove godine strahujem da bi se takvo nesto moglo dogoditi, i jako mnogo sam pazila da vrata budu zatvorena... a bio je dovoljan samo jedan tren nepaznje...
Uf, ovde ima previse patetike, ali sta cu kad me je to mnogo pogodilo...
pa, eto, samo sam htjela da na neki nacin obiljezim taj dogadjaj...

R.I.P.
:cry: :cry: :cry:
 
Veruj mi nisi jednina koja je izgubila kucnog ljubimca, ja sam izgubio jednu macku i dva psa,imali smo dosta macaka ali ova sto je"odlutala i nije se vratila" bila je najbolja.Lovila je miseve,golubove,vrane,jurila druge macke iz naseg dvorista "zezala" kosijinog psa do ludila.Ali je nestade jednog dana i nikad se nije vratila...eh da zvala se Daca.

eto i ja da obelezim taj tuzni dogadjaj.
 
Moja kuca Bili(gle slucajnosti)je ubijane 2000.godine sa 4 metka iz pistolja nekog coveka kome ni ime ne znam.Na moje oci i na oci gomile dece koja su se tada sa mnom igrala na ulici.Secam se da sam mnooogo plakala,tog psa sam obozavala,stalno je bio uz mene....
Inace taj covek ga je ubio jer je navodno lajao na njegovu zenu.I inace,iako smo se zalili policiji nista nisu uradili povodom toga..
Jos uvek se secam kako je moj Bilika posle treceg metka poskocio poslednji put,a onda pao na zemlji uz neki uzasan zvuk....i onda je zajecao poslednji put.
Verujte mi da mi je i dalje tesko kad se setim tog popodneva,zaista sam volela Bilija... :cry:

Pre toga,sa nekih 6 godina,poginuo mi je pas koji se zvao Svrljka.Udario ga je auto kad smo se vracali kuci..(nisam ga nikad vodila na lancu)..secam se da je odleteo u stranu za ceo metar...A onda je moj ujka doneo cebe i tako smo ga umotali i odneli kod veterinara.Nazalost,nisu mogli da mu pomognu.Secam se i da smo ja i moja ujina celo vece plakale... :(

Onda mi je nestala i maca...Zvala se Micika...Ona je samo nestala jednog dana..
Bilo mi je zao i hrcka i zlatne ribice,ali dobro,samo prva dva psa bih izdvojila jer sam stvarno bila vezana za njih.

i to bi bilo to.Nemojte samo da mi se rastuzite posle ovog posta! :wink:
 
Moon Child:
Moja kuca Bili(gle slucajnosti)je ubijane 2000.godine sa 4 metka iz pistolja nekog coveka kome ni ime ne znam.Na moje oci i na oci gomile dece koja su se tada sa mnom igrala na ulici.Secam se da sam mnooogo plakala,tog psa sam obozavala,stalno je bio uz mene....
Inace taj covek ga je ubio jer je navodno lajao na njegovu zenu.I inace,iako smo se zalili policiji nista nisu uradili povodom toga..
Jos uvek se secam kako je moj Bilika posle treceg metka poskocio poslednji put,a onda pao na zemlji uz neki uzasan zvuk....i onda je zajecao poslednji put.
Verujte mi da mi je i dalje tesko kad se setim tog popodneva,zaista sam volela Bilija... :cry:

Pre toga,sa nekih 6 godina,poginuo mi je pas koji se zvao Svrljka.Udario ga je auto kad smo se vracali kuci..(nisam ga nikad vodila na lancu)..secam se da je odleteo u stranu za ceo metar...A onda je moj ujka doneo cebe i tako smo ga umotali i odneli kod veterinara.Nazalost,nisu mogli da mu pomognu.Secam se i da smo ja i moja ujina celo vece plakale... :(

Onda mi je nestala i maca...Zvala se Micika...Ona je samo nestala jednog dana..
Bilo mi je zao i hrcka i zlatne ribice,ali dobro,samo prva dva psa bih izdvojila jer sam stvarno bila vezana za njih.

i to bi bilo to.Nemojte samo da mi se rastuzite posle ovog posta! :wink:
ja bih ubio od batina tog tipa da je pucao na moje kuce... ma, unakazio bih ga... :?
 
DJ_MaRe:
Moon Child:
pa i skupili su se ovi stariji iz ulice...i jednan dan ga isprepadali i prebili.Al sta vredi....to nije vratilo kuce... :(
To jeste... ali ipak je malkice isteralo pravdu... da nije protivzakonito, i ja bih njemu 4 metka... :?
da, to je stvarno uzasno-4 metka u kuce... mislim, kako neko moze da bude TOLIKO bezosjecajan... isto kao za moju Astru... ulica u Trebinju je uvece PRAZNA, hey, bukvalno PRAZNA, a tamo su takvi divljaci (mislim sto se tice voznje)... da je covjek samo ZAKOCIO, nego nije ni to.. :cry: ali, mislim da mi ne vrijedi sada da se zivciram-sta je bilo,bilo je...
 
Ne mogu da verujem,upravo sam saznala da su mog Rex-a udarila kola pre par dana! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Mislim,NE MOGU DA POVERUJEM DA SE TO DESILO...:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ja sam bolesna vec nekih nedelju dana,otkad sam se vratila sa raspusta, tako da nisam ni izlazila iz kuce i nisam skapirala sta se desava,tek sam danas primetila da ga nema vec nekih par dana..Prvo sam mislila da je negde napolju,da je pobegao iz dvorista kao sto ima obicaj ponekad da uradi,pa da se vrati sutra ili prekosutra.....I kad sam pitala moje jesu ga videli ili je opet negde odlutao,oni su mi rekli da su ga udarila kola pre neko vece.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Znate kako mi je zao.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Cuvala sam ga tri godine....Mali Rexic... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ja sam jos u soku...Uzas....Kazu da je neko izlazio iz dvorista i kad je otvorio kapiju,Rex je samo izleteo i kola su ga udarila na licu mesta.... :cry: :cry: :cry: :cry: U glavu....Bar se nije mucio...:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Tata ga je sahranio u Zvezdarskoj sumi te noci...

A najkrivlje mi je sto je proslo par dana a da nisam znala... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: I sto ga nisam videla poslednji put to vece... :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Moon Child:
Ne mogu da verujem,upravo sam saznala da su mog Rex-a udarila kola pre par dana! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Mislim,NE MOGU DA POVERUJEM DA SE TO DESILO...:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ja sam bolesna vec nekih nedelju dana,otkad sam se vratila sa raspusta, tako da nisam ni izlazila iz kuce i nisam skapirala sta se desava,tek sam danas primetila da ga nema vec nekih par dana..Prvo sam mislila da je negde napolju,da je pobegao iz dvorista kao sto ima obicaj ponekad da uradi,pa da se vrati sutra ili prekosutra.....I kad sam pitala moje jesu ga videli ili je opet negde odlutao,oni su mi rekli da su ga udarila kola pre neko vece.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Znate kako mi je zao.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Cuvala sam ga tri godine....Mali Rexic... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ja sam jos u soku...Uzas....Kazu da je neko izlazio iz dvorista i kad je otvorio kapiju,Rex je samo izleteo i kola su ga udarila na licu mesta.... :cry: :cry: :cry: :cry: U glavu....Bar se nije mucio...:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Tata ga je sahranio u Zvezdarskoj sumi te noci...

A najkrivlje mi je sto je proslo par dana a da nisam znala... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: I sto ga nisam videla poslednji put to vece... :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry:
 
Moony Angel:
Trebala sam mnogo prije da postavim ovu temu, ali nisam bila dugo kod kuce...
Naime, prije nego sto sam posla na skijanje, 04. 01. 2005. kola su mi udarila psa, Astru...
To me je UZASNO pogodilo, psa sam imala oko 4,5 godine i malo je reci da sam bila luda za njom... ne samo ja, nego citava moja porodica... vjerujte mi, bila je to naaajsladja crna pudla koja postoji... i prepametna... dok smo bili kod rodjaka u Trebinju, vrata su slucajno ostala otvorena i ona je istrcala napolje (moj tata je otisao do benzinske pumpe, a mama sa tetkom u setnju)da ih trazi, jer je bila uzasno vezana za nas. Ali nije se toliko dobro snalazila, i kola su je udarila na cesti ispred same kuce... kada se tata vracao sa benzinske pumpe, nasao ju je na cesti... izgleda da su je neka kola samo udarila, a ne i pregazila, ali i to je bilo dovoljno... mislim, posebno me je pogodilo to sto sve ove godine strahujem da bi se takvo nesto moglo dogoditi, i jako mnogo sam pazila da vrata budu zatvorena... a bio je dovoljan samo jedan tren nepaznje...
Uf, ovde ima previse patetike, ali sta cu kad me je to mnogo pogodilo...
pa, eto, samo sam htjela da na neki nacin obiljezim taj dogadjaj...

R.I.P.
:cry: :cry: :cry:

joooj :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: predposrtavljam,odnosno ne znam...ja samo znam da bih pukla,ziva,jer...pukla sam,gotovo!i ja imam malu crnu pudlu i dok sam citala tvoj p[ost sve vishe zamisljam... :cry:
 
moja kuca je prezivela udarac kola ... ali je od tad sva cudna ... jadnicak moj mali ...):

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
mnogo mi je zao... zbog svih vasih gubitaka... ):

nikad nisam imala kucu, jer jednostavno nisam imala uslova za to. zivim u zgradi, ali imam veliko dvoriste koje je bilo puno macaka koje kao da su bile moje... a onda je jedan komsija odlucio da one ipak previse smetaju (motale su se po podrumima u koje su mogle da udju) i otrovao ih...
od dvorista prepunog macaka (to je neopisivo, bilo ih je na desetine...), sada je ostao samo parking...

imala sam jednu divnu malu kornjacu, koju sam neverovatno volela. znaci, nista mi nije bilo draze... zivela je u specijano napravljenoj tegli (:p), gde smo joj napravili ostrvce... ma totalno smo sami sredili... i jednom prilikom, uzeli su zimi da joj operu akvarijum, tegla se razbila, ona se probudila... vukla se nekoliko dana i uginula... ): kako sam samo bila tuzna... posle toga nisam imala nijednog 'ljubimca'...
kad se samo setim... sad sam se rastuzila... desavalo se da pobegne, zavuce se iza ormara... (: kako je bila divna... strasno...
 

Back
Top