Spyware doctor - update?

odiseja

Početnik
Poruka
4
Od pre izvesnog vremena instalirao sam Spyware doctor i vec pri prvom pokretanju i proveri sistema nasao je vise od 100 (po njemu) malicioznih stvarcica. Ne mogu da odradim update za njega, vec stalno izbacuje neku gresku pri toj operaciji. Kakva su Vasa iskustva sa ovim programom i ima li mozda nekih negativnih konotacija i nezeljenih efekata u radu? Postoji li link gde mogu da skinem update?

Hvala!
 
MikacNS:
Pozdrav,
to sto ti izbacuje je ustvari upozorenje da koristis verziju koja nije registrovana, a cini mi se da moras da registrujes Spyware doctor da bi mogao da radis update za njega. Iskreno bih ti preporucio da skines Ad-aware personal program za uklanjanje spijunskih programa,reklama itd. Besplatan je, mozes ga preuzeti ovde http://www.download.com/3000-2144-10045910.html .
Uzivaj ;)

Registrovao sam ja program, naravno crack :D ali i dalje imam problema da odradim update. Sto se tice Ad-ware, imam "Ad-Aware SE Professional" i on bas radi kako treba. Samo me brine ovaj doktor, jer sam cuo ili citao negde da moze ponekad u tom trazenju da neki od tih programa obrise i nesto sto ne treba da brise. U svakom slucaju, hvala.

Pozdrav!
 

Back
Top