odbojkasi

  • Začetnik teme makica1980
  • Datum pokretanja
M

makica1980

Gost
Cao!Trebaju mi fotke dvojice odbojkasa:Jovana Markovica(igrao pre za Vojvodinu)i novog korektora Budvanske rivijere Vladimira Jekica!Je l' zna neko gde mogu da nadjem te fotke?
Pozdrav svima,
Makica :wink:
 
cao svima,evo ja sam prvi put na ovom forumu. vidim nema nesto zainteresovanih za odbojku. bas steta to je po meni najbolji sport. a sto se slika tice mozes ih naci na www.google.com i ako tu nema onda nema nigdje jer tu mozes naci bas sve sto te zanima :D
 
pa nije bas da nema zainteresovanih, ali nas je u svakom slucaju malo... na sajtu B92 ima malo odbojke na forumu, a mozes utiske o utakmicama i rezultatima da razmenis na njihovim komentarima...
8)
 
ja imam 14 godina vec 6 godina treniram u lokalnom klubu a sledece godine ulazim u prvi tim.nadam se da iv igrate u prvom timu mislim da ljudi grese sto kazu da je atletika kraljica sportova.trnutno sam ludo zaljubljen u jednu ocbojkasicu. :o
 
Nasi odbjkasi s bas dobri.Jednom su isli u finale protiv Brazila , ali je sudija sudio u njihovu korist.Jel postoji odbojka 6 na 6 za PC.
 
volim odbojku i treniram jr vec 23 godine ka tehnicar!zao mi je sto nisam ranije pocela!odbojka je predivan sport u kome svako zna svoje mesto i funkciju,a kada vise ljudi pruze svoj maximum fizickih i psihickih mogucnosti u odbojci,to je onda prava stvar! :lol:
 
volim odbojku i treniram jr vec
3 godine ka tehnicar!zao mi je sto nisam ranije pocela!odbojka je predivan sport u kome svako zna svoje mesto i funkciju,a kada vise ljudi pruze svoj maximum fizickih i psihickih mogucnosti u odbojci,to je onda prava stvar! :lol:
 
Vidim obozavaoci odbojke...welcome to the club...
I ja sam jedna odbojkasica..xexexe..
Nego aj mi pomozite da negde otkopam arhivu novina "Vecernji list" od 1. septembra 2002...
Bilo je prvenstvo "Sest nacija"...treba mi clanak...
 
dorcolka:
da li neko zna zasto Travica nije pozvao Mijica i Mestera za Svetsku ligu???

Po meni Mester i nema sta da trazi u reprezentaciji, sav je nekako smoren i mislim da imamo mnogo kvalitetnijih igraca koji igraju na poziciji srednjaka.
Sto se Mijica tice, to mi stvarno nije jasno, mada ni Rosic nije los i verujem da ce ga kvalitetno zameniti.
Toliko od mene...
POZDRAV :)
 
Bela,slazem se sa tobom.Odbojka je dobar sport.Ja je treniram vec 6 godina,kao tehnicar.Obozavam odbojku i verovatno cu profesionalno da se bavim odbojkom.Pozdrav za sve u forumu! :P
 
Slazem se sa vama!!!!!!!!!!!!Odbojku treniram tek 2 godine ali je volim. Imam pitanje za sve koji treniraju: KAD SLOMIS PRST KOLIKO DUGO NE MOZES DA IGRAS?????????????????? :D
 


steta ja sam u odbojci mnogo dugo ali mester i vasa su sami trebali da se zahvale kao sto je to uradio majstor brdja, boba, dzigi, "TIGAR Vanja" itd
 
Mester i Mijic su OK,ali njihovo vreme je proslo,trebalo je sami da se povuku,jer ove sezone i nisu u nekoj formi!Ipak,smatram da Savez nije ispao fer,trebalo je da ih obaveste o tome,a ne da saznaju iz novina! :)
 

Back
Top